Recommended Posts

2 hours ago, Sale-Sombor said:

Dobili su kocku i keš za e46 330i kupe onaj crni

to ti kazem prodali se za kocku xD ne znam samo odakle priliv love toliki, video sam da imaju bager kada sam bio kod njih.. 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

15 hours ago, DžoniBatica said:

Jel baš veliki zajeb uzeti E46 318 1.8 benzinac 2004 god, to je valjda N42?Neko kaže da će motor da se raspadne za tri dana,drugi opet kažu da to nije tačno, a ponuda je takva da me baš svrbi da ga uzmem. 

Ništa tom motoru ne fali ako je iole u dobrom stanju. Ja sam vozio N42B20 3 i po godine, od toga godinu dana na plin. Menjao svećice, 2 bobine i redovan mali servis. Isto je išao i na benzin i na plin. Mada ne ide ništa posebno taj auto, samo troši kao neki šestak. Evo ti moja tema pa pročitaj utiske i održavanje.

 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Indorile said:

Cale drzi neka sranja, deca se igraju.

deca se zaigrala, cisto da znam od koga mogu da uzmem pare kad budem prodavao auto xD ja diktiram cenu hahah

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Stefan L. said:

Za ljubitelje OOOO prava stvar... Ali čak i da ga kupiš, treba to održavati, registrovati, puniti gorivom, čuvati (ako parkiraš u gradu, te retrovizore bi ti skinuli u roku od par dana na primer, a verovatno i felne)... A na kraju svega, jbt limit od 130km/h na autoputu... Tako da, puste želje verovatno...

Link to post
Share on other sites

8.000 km godisnje je prelazio, nije to strasno ni za sipanje ni za odrzavanje, pogotovo ako se auto pravilno koristi. Taj audi ni nije za svaki dan, nego nedeljom ujutru na kaficu, malo obilaznica da se provoza kako treba da se ne uhvati cunder na svecice i natrag u lepu suvu garazu. Kakav crni parking...

Link to post
Share on other sites
Ma koja je fora sa vraćom Bubnjević? Teški prevaranti, jel? [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Presipaju iz šupljeg u prazno. Trange-frange,što kaže ona baba iz Tesne kože. Učlani se u FB grupu Aca CABRIO pa će vidiš,mada im se mora priznati da imaju solidnu robu. Uglavnom pecaju neiskusne pojedince,paljevine, koji misle skupo=ja sam faca,a takvih je ohoho....

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16380089/bmw-320-d

Pitao me jedan poznanik da probam da mu procenim koliko bi imao da ulozi u ovo vozilo ako bi kupio, nisam znao sta da mu kazem. Sumnjam da bi bez min. 2.000e mogao da ga dovede u pristojno i pouzdano stanje. Naravno savetovao sam da zaobidje taj i slicne oglase.

Link to post
Share on other sites