Recommended Posts

@Nismo Ovaj je skoro ceo za farbanje. Tu ispod 500e ne može da prođe i to da mu limar izađe u susret (drugarska cena). A i da nema ova oštećenja umoran je ko sredovečni rudar,ko zna kakva je mehanika. Ova krbulja ne vredi više od 2k eura i to da se šuta u dupe ako dobije toliko. Za 5k ima da bira E90,puška da bude.

Gledao sam malo oglase u DE prilično sam iznenađen cenama. F30 ima već od 7000e[emoji32]

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

40 minutes ago, djoxE39 said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16385785/bmw-525-e39 

Da li neko poznaje auto? Da li je grobina ili ima neke sanse? :D 

Evo ti ovaj, deluje 15 puta bolje, na slikama sasvim lepo izgleda.

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16357351/bmw-525-e39

Link to post
Share on other sites
On 5/26/2020 at 12:56 PM, filip11314 said:

Ništa tom motoru ne fali ako je iole u dobrom stanju. Ja sam vozio N42B20 3 i po godine, od toga godinu dana na plin. Menjao svećice, 2 bobine i redovan mali servis. Isto je išao i na benzin i na plin. Mada ne ide ništa posebno taj auto, samo troši kao neki šestak. Evo ti moja tema pa pročitaj utiske i održavanje.

 

Odustao sam ekspresno, 116ks u njemu je tuga bozija, danas ga probao sve to lepo izgleda dok se ne stisne gas.Mislim nisam ocekivao neko ludilo ali ono je baš kilavo. 

Link to post
Share on other sites
Presipaju iz šupljeg u prazno. Trange-frange,što kaže ona baba iz Tesne kože. Učlani se u FB grupu Aca CABRIO pa će vidiš,mada im se mora priznati da imaju solidnu robu. Uglavnom pecaju neiskusne pojedince,paljevine, koji misle skupo=ja sam faca,a takvih je ohoho....

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka


Znači ta fora... Pratio sam tu grupu svojevremeno dok sam imao nalog na fb, mada deaktivirao sam pre par godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

Koliko pamtim, tada je bilo malo više pljuvanja, jer još tad admini su digli ruke od grupe, ne znam za sad, možda su opet aktivni.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Nismo said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16380089/bmw-320-d

Pitao me jedan poznanik da probam da mu procenim koliko bi imao da ulozi u ovo vozilo ako bi kupio, nisam znao sta da mu kazem. Sumnjam da bi bez min. 2.000e mogao da ga dovede u pristojno i pouzdano stanje. Naravno savetovao sam da zaobidje taj i slicne oglase.

Pa poznanik da ima te pare da ulozi, ne bi ni gledao ovaj auto od 2900e. Kad vec gleda BMW za te pare, nek kupi nesto takvo  pa polako stavka po stavka. Ili nek jednostavno kupi passat-a. 

Edited by djukicc
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, djukicc said:

Pa poznanik da ima te pare da ulozi, ne bi ni gledao ovaj auto od 2900e. Kad vec gleda BMW za te pare, nek kupi nesto takvo  pa polako stavka po stavka. Ili nek jednostavno kupi passat-a. 

Druže, pročitaj šta sam napisao. Čovek NE ZNA koliko treba da se uloži, verovatno je mislio 500-1.000e, zato je i gledao takve oglase.

Nikakvim ciframa nisam baratao, odmah sam mu rekao da zaobidje, da za taj novac nadje dobar e46 karavan.

Link to post
Share on other sites

Auto za 3k € ne moze da se nadje solidno a da nije iz supermini klase... 

Iskreno gledacu da mi iduca kola maks 6-7 godina stara budu, makar nize klase. Super je ovo, al mlacenje. Jedino ako si mehanicar pa ajde da se igramo.

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Nismo said:

Druže, pročitaj šta sam napisao. Čovek NE ZNA koliko treba da se uloži, verovatno je mislio 500-1.000e, zato je i gledao takve oglase.

Nikakvim ciframa nisam baratao, odmah sam mu rekao da zaobidje, da za taj novac nadje dobar e46 karavan.

E90 kakav god da je manje je presao od e46 karavana i manje je truo i manje je sigurno vlasnika izmenjao. Bolje e90 uzeti pa nek i 3 meseca stoji u livadi nego uzeti e46. Jer kad izguras sve opet imas mladji auto koji ce duze da traje.

Edited by djukicc
Link to post
Share on other sites
38 minutes ago, djukicc said:

E90 kakav god da je manje je presao od e46 karavana i manje je truo i manje je sigurno vlasnika izmenjao. Bolje e90 uzeti pa nek i 3 meseca stoji u livadi nego uzeti e46. Jer kad izguras sve opet imas mladji auto koji ce duze da traje.

Tesko da je za 2-3 godine razlike puno manje presao i manje vlasnika promenio, a da li ce duze da traje - i to je upitno. Meni licno je E46 karavela mnogo lepsi i bolji auto od E91. Realno, za isti novac moze da nadje solidnog E46 i leša E91, zato sam ga i savetovao da u tom pravcu razmisli.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Sale-Sombor said:

Evo ti ovaj, deluje 15 puta bolje, na slikama sasvim lepo izgleda.

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16357351/bmw-525-e39

Automat :( 

Takodje godinama pratim e39ke.. Godinu i po sam u potrazi, vozim kojekakve krseve (opel, fiat) samo da se kotrljaju dok ne naidjem na dobar primerak e39ke.. Ali takvih u Srbiji nema (barem ne na oglasu).. Uslov je 'samo' da nisu lomine i da imaju manuelni menjac.. :/ 

Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Miki_BMW said:

Mogu se naći i takvi, ali i koštaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam bio spreman da platim bas dosta za dobar e39, ali nisam mogao da nadjem sebi dobar da je po mom ukusu, zbog toga sam i odlucio da uzmem e60

Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, Sale-Sombor said:

Ja sam bio spreman da platim bas dosta za dobar e39, ali nisam mogao da nadjem sebi dobar da je po mom ukusu, zbog toga sam i odlucio da uzmem e60

bolje e39 nego e60 jebes ga xD  autina je to za tog kineskog zmaja

Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da se slozim.

Mada sad razmisljam, kad vec volis tu staru gardu kola, dacu ti A4 i to 1.9tdi i to onaj jaci i bolji od 115ks, a ti meni mozes taj tvoj A3 koji je by the way benzinac. Malo da vozis autinu, a ja sam skroman, mogu i tog tvog plastikanca 🙂

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Sale-Sombor said:

Ozbiljan je meni auto e60, ja sam bas zadovoljan, ono sto sam ocekivao to sam i dobio... Stvar je u tome sto je za mene e39 najlepsi BMW ikad napravljen i kad tad cu ga opet voziti :)

😆 imao si onaj 540 sivi, za 10000 xaxaxa

Link to post
Share on other sites