Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ozbiljan je meni auto e60, ja sam bas zadovoljan, ono sto sam ocekivao to sam i dobio... Stvar je u tome sto je za mene e39 najlepsi BMW ikad napravljen i kad tad cu ga opet voziti [emoji4]
Slozio bih se sa tobom e60 za svoje godine vise nego ozbiljan auto los glas ga bije zbog klosara koji kupe lesa u koji ima boga oca da se ulozi. Toliko mi se svidja da se doumim da li da prelazim na f10 ili ostanem na e60
I s obzirom da i e39 imam koji je po mn isto jedan od najljepsih bmwa ali ipak vise volim e60 zbog dinamike voznje

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Mitrovic Stefan said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16391901/bmw-540-ia

Ako nema E39 ili vam se ne svidja E60 evo E34 sa dobrim motorom. Doduse automatik ali moze swap. emoji16.png

Ааауууу каква справа. Греота што је аутоматик. 

Link to post
Share on other sites

Par Amera na yt je kupovalo na aukcijama Cooparta pa su radili to :)

 

Ne bi mu zamerio buduci da se i E46 M3 razlista ko knjiga na varovima nazad tako da mora negde nesto popustiti :)

 

Edited by NikNS
Link to post
Share on other sites

dal moze da se ispolira kad pticje govno nagrize lak povrsinski, ne ono da prodre kroz, valjda je tako j***m ga. Smorio sma se jutros kad sam video 3 ogromna govneta na sred krova onako jedno do drugog, ono govno svracije najgore moguce, ljubicasto crno, ja skinuo sranja al vidim da je bilo neke reakcije, jbt dal je realno za samo par sati da nastane steta od sranja mamicu im jbm

Link to post
Share on other sites

Na zalost pticji izmet mnogo brzo najeda lak ima neke hemikalije gadne kroz njega..
Najbolje bi bilo da odes kod nekog ko ozbiljnije radi da ti izmeri debljinu laka, pa da se izmatira smirglom i onda poliranje ako ima debljinu za rad :)

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Stefan L. said:

dal moze da se ispolira kad pticje govno nagrize lak povrsinski, ne ono da prodre kroz, valjda je tako j***m ga. Smorio sma se jutros kad sam video 3 ogromna govneta na sred krova onako jedno do drugog, ono govno svracije najgore moguce, ljubicasto crno, ja skinuo sranja al vidim da je bilo neke reakcije, jbt dal je realno za samo par sati da nastane steta od sranja mamicu im jbm

Jaka zeludacna kiselina, jedino da probas poliranje kod nekog pouzdanog.

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16315703/bmw-320-e30

Како фелне извлаче изглед кола.

Link to post
Share on other sites

Meni se ptice redovno iskenjaju na autu, ali nista ne ostaje posle pranja. Nekad prodje i po 2-3 dana dok ne operem. Sta jedu te vase ptice po Beogradu?

Link to post
Share on other sites

Šta je sa cenama kocke, jel se prodaju po tim cenama? Moju planiram da sredjujem, komplet farbanje i slično, pa posle da ide za 5k, a?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja sam za moju izvukao 4 soma. Pola na delove pola sto je ostalo kao ceo auto. Retko ko ce to da plati, a kad uzme sam da sredjuje svoju pozelece da jeste. Bengvejac sada sredjuje svoj crveni 318is, otislo je 6 soma za sada a verovatno ce i jos :)

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Stefan L. said:

dal moze da se ispolira kad pticje govno nagrize lak povrsinski, ne ono da prodre kroz, valjda je tako j***m ga. Smorio sma se jutros kad sam video 3 ogromna govneta na sred krova onako jedno do drugog, ono govno svracije najgore moguce, ljubicasto crno, ja skinuo sranja al vidim da je bilo neke reakcije, jbt dal je realno za samo par sati da nastane steta od sranja mamicu im jbm

I meni ista situacija u BGd, digao sam ruke... Auto je u BGD da ga kupiš i voziš dok se ne satre ko stara krpa....

Link to post
Share on other sites

a jbm mu kevu bas, stanem preko puta moje zgrade jer vecito je muka za parking pa se svako snalazi kako ume, i onda vecito neko usrano mesto dohvatim.. ili ispod drveta ili kablova ovaj put.. ako pticije govono ovako sjebe lak, sta bi bilo da see ja tek iserem na neciji auto xD nekad tako upalim rcma da se prosto zacudim kako se ne istopi ova keramika xD 

Link to post
Share on other sites
Ja sam za moju izvukao 4 soma. Pola na delove pola sto je ostalo kao ceo auto. Retko ko ce to da plati, a kad uzme sam da sredjuje svoju pozelece da jeste. Bengvejac sada sredjuje svoj crveni 318is, otislo je 6 soma za sada a verovatno ce i jos [emoji4]

Ko god postavi ovde neki oglas kocke, cena je preko 2000€. Nisam dugo pratio kocke, pa baš zato pitam. Ja moju kocku nisam zadnje dve godine provozao ni 1000km. A za te dve godine sam zamenio sve dihtunge na motoru, pumpu za vodu, hladnjak, dva prednja amortizera Bilstein sa šoljama, zadnje šolje i silen blokove i još neke zajebancije. Baš se slabo vozi, dam je dedi da je vozi, samo da ne bi stojala. Jer ja kad sednem u nju da je provozam, ko neki maler, nadjem mu manu neku, pa menjam delove ili mu nešto rikne. Na jesen ili dogodine na proleće ide na podmladjivanje. Limarija polako propada, farba matirala već. Debelo se dvoumim da li da sredim i prodam ili da je čuvam. [emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites