Recommended Posts

Te pare za sestaka mozda mogu jer da nadjes regularnog u normalnom stanju je tesko, pa ljudi izmisljaju. Da je sredis i prodas mozes samo pare da izgubis, eventualno da budes na nuli ako te usere, pare tu uzmu samo ovi sto zamazu i preprodaju. Ako te radi kocka cuvaj i sredjuj ali uvek ce biti neki k***c koji fali ukoliko ne grunes ozbiljne pare da sve bude novo.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma kakvi, m10 motor, ni blizu šestaku. Samo je manje poželjna. Znam da uložene pare ne mogu da vratim, nije ni cilj da zaradjujem, nego je volim, obožavam, a s druge strane mi smeta, nemam je gde više.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Nismo said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15798489/citroen-xsara

@Djoksa530i evo ti za projekat, stara ljubav zaborava nema...

 kad sam ja vozio vts-a druuuuuz, i to ona vrzija pree ove sa spljostenim farovima jos lepsa, bordo  boja, stric moj jee vozio a ja je uzimao dok jos nisam imao polozeno, pa vozio oko gradjvinske u koju sam isao na Zvezdari. Auto METAK, posle sam dobio i saxa VTS ista boja, nisam znao koji je lepsi za voznju.. Nikad necu zaboavti dan kada sam trebao da se pojavim na mehanici tla inace me obara sto posto i pri  mimoilzenju ocesem neki auto, nisam smeo stricu na oci taj dan ali sam morao :)  naravno na cas nisam otisao ali nije me ni oborio, ali me zato guzio do kraja godine profa, idi u k***c kad se setim srednje.. e posle je cica uzeo 605icu 3.0, jooooj

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
Kako je nasminkan za prodaju ,na prvi pogled mi se opasno svidio ali na drugi kupljen kod prvog vlasnika a ima samo 2 kljuca,onda tapaciran armrest i servisna knjiga u Njemackoj radjen servis 9.12. 2019 i do sad presao samo 2440km,zardjale matice na amortizerima i masi i poslednji detalj ovakav svijetli mahagoni nikad nije isao na edition exclusive modele

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
On 5/30/2020 at 9:24 PM, Nismo said:

@dredger

Ne moze @vranjin da prima poruke, pa sam poslao tebi. Molim te nekako mu prosledi, zanima me njegovo misljenje, a nije da nije hitno.

Hvala unapred burazeru!

Probaj sad

Link to post
Share on other sites
On 5/30/2020 at 7:03 PM, Stefan L. said:

 kad sam ja vozio vts-a druuuuuz, i to ona vrzija pree ove sa spljostenim farovima jos lepsa, bordo  boja, stric moj jee vozio a ja je uzimao dok jos nisam imao polozeno, pa vozio oko gradjvinske u koju sam isao na Zvezdari. Auto METAK, posle sam dobio i saxa VTS ista boja, nisam znao koji je lepsi za voznju.. Nikad necu zaboavti dan kada sam trebao da se pojavim na mehanici tla inace me obara sto posto i pri  mimoilzenju ocesem neki auto, nisam smeo stricu na oci taj dan ali sam morao :)  naravno na cas nisam otisao ali nije me ni oborio, ali me zato guzio do kraja godine profa, idi u k***c kad se setim srednje.. e posle je cica uzeo 605icu 3.0, jooooj

Kolega i moja je bila bordo stari tip, od saleta trkaca kupljena bila dobra bas 😊

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16399508/bmw-320-320-ed?ref=gen_ad

 

Zanimljiva kombinacija boje enterijera i exterijera. Konacno nesto van sablona 

Link to post
Share on other sites
jeboote k***c, jel realno sta napravi covek od svoje ruke [emoji23]  SAM
Gledao sam vise tih klipova, ne mozes da verujes sta sve napravi covek

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, NikNS said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16399508/bmw-320-320-ed?ref=gen_ad

 

Zanimljiva kombinacija boje enterijera i exterijera. Konacno nesto van sablona 

ih sto ja ne podnosim krem varijantu, sanse nema to da kupim :D samo crna koza ako nije neka kombinacija pola pola ili konjak koza sto je retko u pm

Link to post
Share on other sites

Konjak mi je omiljena boja koze. Ima drugar u f10 krem kozu, a nije picajzla nego je bolestan za kolima. Stalno brise ta sedista, bukvalno ko sta radi on glanca siceve. Al su mu zato ko novi. E, a taj ortak ala ima srece, haos. E90 je vozio godinama bez kvara. Samo ulje i filteri bukvalno. Onda ga prodao, kupio f10, 2.0d, automatik, znaci po forumaskim pricama trebao bi da se preseli kod majstora. Ono motor suska vec 4 godine, lanac se ne cuje, menjac salta kao u snovima. I njemu je bmw top, nista drugo ne priznaje!

Link to post
Share on other sites