Recommended Posts

2 hours ago, Stefan L. said:

ih sto ja ne podnosim krem varijantu, sanse nema to da kupim :D samo crna koza ako nije neka kombinacija pola pola ili konjak koza sto je retko u pm

Ја купио крем. Ево мени је баш она љепша од црне. Сигурно је осјетљивија боја, али не гори на сунцу. Пријатнија за око.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve ih je vise, praktican auto max i dosta jeftiniji od ostalih Bmw iz ponude. E sad sto nije ono sto se veze za pojam Bmw, to je druga stvar. [emoji846]

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Golub said:

 

Gledao ovo pre neko jutro milina za gledati. Vec vidim kako bih postigao isti rezultat divio se, otisao do trznog centra vratio se do auta i video od tudjih vrata farbu i ulubljenje :D Jednostavno ovo je show car a uraditi na daily autu ne vredi :D

Link to post
Share on other sites

Ovo je moguce vrlo opasna spravica. Da bi pokazivao pritisak ventil mora da bude otvoren - koliko je siguran taj plasticni mehanizam iznad. A koliku centrifugalnu silu moze da izdrzi ta izduzena plasticna masa ne bih ni da razmisljam.

Link to post
Share on other sites
34 minutes ago, Boban_m said:

Ovo je moguce vrlo opasna spravica. Da bi pokazivao pritisak ventil mora da bude otvoren - koliko je siguran taj plasticni mehanizam iznad. A koliku centrifugalnu silu moze da izdrzi ta izduzena plasticna masa ne bih ni da razmisljam.

Stavljali su ljudi na trek bicikle, cije se gume pumpaju na 4.5 bara, nije bilo problema. Opet, sto kazes, auto je nesto drugo.

Link to post
Share on other sites

Ako neko ima da proda 18 alu felne iskljucivo OEM za e60. Nek mi pusti na pp. Moze mozda i po neka 19. Bitno da je mali et i da su u dobrom stanju.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
330 dindži nije neka para ali mislim da se ne vredi nervirati zbog džibera koji skidaju to,ni ne znaju čemu to služi,kradu iz čiste obesti. Tako da ako mene pitaš,koji će ti k...

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites