Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

24 minutes ago, njegovawisost said:

Preskupo. Max 4-5k. Ipak je auto 4 generacije star.

Naterala ga zena da proda auto, a on stavio oglas cisto da je ispostuje.

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Stefan L. said:

ovaj ako dobije 4 da peva

elem, ova zuja mi se dopada xD https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15895497/audi-s3 davnosamga vidjao u perionici jednoj, uzivo bas bolesno izgleda kao stelt

Preleeep. AL i ovaj ga zacepio, ovo je realnih 10k :(  Mogu zamisliti koliko još treba uložiti zbog potencijalnih kvarova

Edited by njegovawisost
Link to post
Share on other sites

Posto je najaktivnija tema, da pitam ovde. Kupio sam led dnevna svetla za moju jedinicu, prikopcao, rade, ali auto prijavljuje gresku. E sad, kad ga upalim preko dana, ispise gresku i nestane natpis posle par sekundi, a ako upalim oborena pojavi mi se zuti trougao na tabli i izbacuje gresku konstantno. Sta raditi? I koja mu je sijalica za "side light", posto sam zamenio oborena h7 za philips diamond vision i sad je to belo svetlo, ali je side light i dalje zut...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja sam se razmišljao za Octaviu vrs, noviju generaciju od ove, jer sam rentirao prošle godine Superba 2018 2.0 tdi sa 190 konja i oduševio sam se kako ono ide. Bio je mesec dana kod mene i uživao sam. Kad sam tražio auto, gledao sam i VRS jer kad je dizelaš išao onako, verujem da je vrs još bolja priča.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Miki_BMW said:

Ja sam se razmišljao za Octaviu vrs, noviju generaciju od ove, jer sam rentirao prošle godine Superba 2018 2.0 tdi sa 190 konja i oduševio sam se kako ono ide. Bio je mesec dana kod mene i uživao sam. Kad sam tražio auto, gledao sam i VRS jer kad je dizelaš išao onako, verujem da je vrs još bolja priča.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Na kol’ko para bi dao kocku?

Link to post
Share on other sites