Recommended Posts

Ma da, samo je bitno da nije eko koza nego kvalitetna koza bas namenska za auto industriju. Mozes imati kakva god oni ti ljudi rade samo je sundjer bitan ispod. Radi vise njih samo su svi u guzvi i zavisi koji kvalitet se gleda :)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ynHnXAaWPwE

 

pogledaj kako rade ljudi :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 6/9/2020 at 9:31 PM, somi92 said:

Nasao sam i ovo, tu mi je u kraju https://xenonsijalice.rs/led-sijalice-t20-7443-w21-5-bela-boja-set-2-komada-can-bus/ pa cu ici da pogledam, ima can bus pa bi trebalo da resi bez dodatnih kablova i zajebancija, a imaju i h6w za side lights da mi ne svetli diamond vision belo, a odma pored njega side light zuto. Ako ne moze probacu sa tim ponistivacem greske

Bolje ti da stavis tako nesto, odnosno lakse i jeftinije. 

Definitivno ti treba canbus.

Edited by vranjin
Link to post
Share on other sites

Sto? Ja kad bi mogao uvek bi kozna sedista birao. Em su laksa za odrzavanje, em je prirodan materijal, em je lepse za oko. Pusti ti price kao leti vruce, zimi hladno, to pricaju samo ovi sto nikad nisu probali. Ja sam probao sve i meni je koza vrh.

Link to post
Share on other sites

I meni je koža no1 izbor.


E al’ veruj mi da koza mora sa grejacima, ume da bude zeznuto zimi. One godine kad je bilo -20, bas je bilo jezivo sesti u auto, a kratka mi relacija do posla bila. Naredna dva sata po izlasku iz auta mi bude hladno  : D

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, dredger said:

Sto? Ja kad bi mogao uvek bi kozna sedista birao. Em su laksa za odrzavanje, em je prirodan materijal, em je lepse za oko. Pusti ti price kao leti vruce, zimi hladno, to pricaju samo ovi sto nikad nisu probali. Ja sam probao sve i meni je koza vrh.

Ruzna mi je na oko, na gotovo svim kolima se posle 5-6 godina vidi da je ispucala kao stara kozna jakna, a da ne pricam o kolima 10+ godina, i ne volim osecaj... 
 

Kad budem stariji mozda ce se promeniti, ne znam :D

Link to post
Share on other sites
On 6/11/2020 at 2:51 PM, njegovawisost said:

Ruzna mi je na oko, na gotovo svim kolima se posle 5-6 godina vidi da je ispucala kao stara kozna jakna, a da ne pricam o kolima 10+ godina, i ne volim osecaj... 
 

Kad budem stariji mozda ce se promeniti, ne znam :D

Druze, kozu treba redovno odrzavati. 

Link to post
Share on other sites
48 minutes ago, njegovawisost said:

Ruzna mi je na oko, na gotovo svim kolima se posle 5-6 godina vidi da je ispucala kao stara kozna jakna, a da ne pricam o kolima 10+ godina, i ne volim osecaj... 
 

Kad budem stariji mozda ce se promeniti, ne znam :D

Slikacu kozna sjedista u mom E90 2006, bices iznenadjen ako tako mislis. Cak ih i ne odrzavam. Doduse crna su, za odrzavanje su mrak ali za sunce prze jaja. Jos jedna stvar, kad kazemo kozna sjedista, to nije prava koza nego eko. Prava koza je rijetka u auto industriji, bar zadnjih par decenija i dolazi uz maaasnu dopatu, i sto se sjedista tice nema neke prednosti u odnosu na vjestacku, naprotiv.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Boban_m said:

Slikacu kozna sjedista u mom E90 2006, bices iznenadjen ako tako mislis. Cak ih i ne odrzavam. Doduse crna su, za odrzavanje su mrak ali za sunce prze jaja. Jos jedna stvar, kad kazemo kozna sjedista, to nije prava koza nego eko. Prava koza je rijetka u auto industriji, bar zadnjih par decenija i dolazi uz maaasnu dopatu, i sto se sjedista tice nema neke prednosti u odnosu na vjestacku, naprotiv.

Daj slike... Opet na starijim kolima neko kvalitetno platno mnoooogooo bolje izgleda nego crna koza koja mi je grozna, u njima sva auta ko da su 1993. godiste vizuelno.

 

Jedina koza koja ni je kul je ono kod BMW crvena!

Link to post
Share on other sites

Premijum feeling je meni maltene nezamisliv bez kože... Ako nema kožu, pa još ima klot, to onda više nije to...

Inače jeste malo nezgodno leti - pazim da ga parkiram zadnjim krajem ka suncu i napred stavljam suncobran na šoferku, pa nije problem. Zimi tek nije problem, grejanje sedišta zagreje za manje od minut, a i grejanje mi mnooogo brže proradi, već za nekih 5-6 minuta, što je dosta brže nego na većini dizela... kako, ne znam, ima verovatno neke dodadne grejače.

 

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, njegovawisost said:

Daj slike... Opet na starijim kolima neko kvalitetno platno mnoooogooo bolje izgleda nego crna koza koja mi je grozna, u njima sva auta ko da su 1993. godiste vizuelno.

 

Jedina koza koja ni je kul je ono kod BMW crvena!

Evo par slika na brzaka, auto nije ciscen, sin ga vozi svaki dan.

20200611-123419.jpg
image uploader

20200611-123332.jpg
image uploader

4 hours ago, dredger said:

Leti bude vrelo samo par sekundi, posle sve ok. Nisam nikad probao hladjenje sedista, ne znam kakav je trip.

Malo vise od par sekundi ako zivis na Floridi 😁. Dok klima odradi, ali u sorcu  ili bez majice stvarno nije prijatno. Uglavnom znao sam da sl auto nece imati crna sjedista. Za trziste tamo crna je sasvim ok zbog (ne)odrzavanja.

 

3 hours ago, Sigtran said:

Premijum feeling je meni maltene nezamisliv bez kože... Ako nema kožu, pa još ima klot, to onda više nije to...

  Slazem se.

Link to post
Share on other sites




Ovi su imali kozu pravu. Danas je sve al retko koza. Meni je ona tamno braon sto je cesta u E70 10 u glavu. Bas je premium osecaj. Mada dosta ljudi kozu smatra da je prava koza ona sto se sija dok treba biti mat i mekana i kao ziv materijal trazi negu. Definitivno nije bez razloga uvek bila dodatna oprema. Ima svojih mana ali po meni makar nema tufne od znoja i cega sve ne kao stof.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, Sale-Sombor said:

Evo ti koza kod mene u e60, mekana i u perfektnom stanju, vidi se da je bas odrzavana i ja sam nastavio da je odrzavam redovno...

20200605-100349.jpg

Da mi je ovako nešto naći za E46.

Link to post
Share on other sites

Koza je zakon! U A3 imam crnu kozu koja dan danas mirise na kvaitet, stanje perfektno posle 13 god. Drugi A3 mi je mladji 10 god nema kozu i imam osecaj da sedim na klupi...plus sto koza “trpi sve” a platno nista. Do sad sam u 80% autobomobila imao kozu u 10ak svojih automobila i uvek bih joj dao prednost

Link to post
Share on other sites