Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

9 hours ago, Delija said:

Uvek cu pre birati alcantara-u od koze. Ekstra je i zimi i leti, a odlicna za odrzavanje.

Cime odrazavas alkantaru jer planiram moju da sredjujem pa da znam odakle da pocnem?

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, NikNS said:

Cime odrazavas alkantaru jer planiram moju da sredjujem pa da znam odakle da pocnem?

Nije ti Delija relevantan, on vozi nov auto i prosli mu je bio skoro nov tako da nema tu sta puno da se odrzava oko sedista. Vidi ti s nekim ko ima alkantaru staru 15-20 godina kakva je za odrzavanje.

Link to post
Share on other sites
Nije ti Delija relevantan, on vozi nov auto i prosli mu je bio skoro nov tako da nema tu sta puno da se odrzava oko sedista. Vidi ti s nekim ko ima alkantaru staru 15-20 godina kakva je za odrzavanje.
Posle toliko godina mora na šišanje i brijanje [emoji2]

Послато са SM-N770F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Pa da, pogotovo kad se uceba, neki ziletom skidaju visak dok neki smirglom pa se moram raspitati. Kod mene su ko nova jedino me nervira alkantara od sunca sivo-zeleni i nekako prljavo deluje enterijer nije slick al sta je tu je. Zato drze u sicu 10u glavu

Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Rocco77 said:

Ovako je kod mn na e60 i e3946eb13b27b47d22a8832d584aa54cb64.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

Kakvo li je stanje ispod peskira ; )

Link to post
Share on other sites
Pa da, pogotovo kad se uceba, neki ziletom skidaju visak dok neki smirglom pa se moram raspitati. Kod mene su ko nova jedino me nervira alkantara od sunca sivo-zeleni i nekako prljavo deluje enterijer nije slick al sta je tu je. Zato drze u sicu 10u glavu
Probaj sa Sonax cistacem za alkantaru. Ako si za nesto bolju (i skuplju) varijantu probaj Gyeon Fiber Cleaner. Nakon ciscenja neka zasita od istih proizvodjaca i nema brige.
Vazi za sve vrste s tim da kozna imaju posebnu liniju proizvoda.
Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, Карађорђе said:

Извињавам се свима ако сам претерао са сликама, али ето чисто да се види кожни ентеријер после 13 година свакодневне употребе.


Sent from my iPhone using Tapatalk

I dalje vodi ona petica, ali bih i ovo kupio da je za E46 (i da je na prodaju) ;)

Link to post
Share on other sites