Recommended Posts

Bez ljutnje, samo mi na ovom E60 koza izgleda pristojno, Rocco na tvojim kolima mi izgleda kao da dodaje autu 10 godina starosti, narocito na E39.
Nema ljutnje tome i sluzi forum da se razmjenjuju misljenja,a moje misljenje stoji i dalje da se stof samo u vw uzima
Kakvo li je stanje ispod peskira ; )
Tad kad je slikano je bilo mint ,do mog staforda Ajse koja je napravila 2 reza na mojoj dusi[emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

7 minutes ago, Rocco77 said:

Tad kad je slikano je bilo mint ,do mog staforda Ajse koja je napravila 2 reza na mojoj dusiemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

Joj ne pominji mi psa, muka mi vise od usisavanja : D ali bar ne grize sedista x D

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, pesimista said:

I dalje vodi ona petica, ali bih i ovo kupio da je za E46 (i da je na prodaju) ;)

Na e39 je imao isto brutalan enterijer, kozni, konjak boja ako se dobro secam, bas bas lep. 

Link to post
Share on other sites
Just now, Sale-Sombor said:

E39

20170715-202515.jpg

A tu je i X3 😀

0b51e414.jpg

Ja sam sad siguran da se prvo gleda enterijer pa tek onda ostalo, a @Sale-Sombor? ;)
Svaka čast, sad nema šanse da nađem kožna i da budem zadovoljan, ovo moje oči nisu smele videti.

Link to post
Share on other sites

I gleda i odrzava koliko god se moze 😀 Al naravno kad se kupuje onda se gleda kompletno stanje auta bas detaljno. Imam jedno 7-8 drugara svi voze i vole BMW, pa kad neko kupuje auto ide kompletna delegacija 😁😁😁

Link to post
Share on other sites

Dobra prava koza je najbolja.

Alcantara je ozbiljan korak ispod, ona je zapravo sinteticka i pravi se od poliestera itd.
Koga zanima moze da nadje vise na tu temu.

Skaj smatram da je najgori.

Tekstilna sedista, mogu biti odlicna, ali obicno najveca mana im nije materijal, vec oblik sedista, obicno nemaju dobru bocnh potporu, podesavanja, produzetak za butine itd.

Inace sto se tice slika sedista, samo je bitno slikati vozacko sediste lepo, zadnja klupa bude kao nova i posle 20 godina lagano ako je retko koristena, suvozacko sediste isto tako mnogo manje se haba :)



Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
40 minutes ago, pesimista said:

https://www.kupujemprodajem.com/automobili/bmw/bmw-320/oglas/96446025?filter_id=730143997

Ne razumem; da li je ovo LCI? Ako jeste, onda ne može biti 2005. godište, zar ne? I ako prodaje sedišta, a na slikama u ovom oglasu su ta sedišta, ide li za 6500 evra bez ikakvih sedišta? ;)

Pa izgleda kao lci, sad sta se tu desava ko to zna

Link to post
Share on other sites
37 minutes ago, Mitrovic Stefan said:

Zna li ko koja je ovo boja? Vidjam par komada preko ali ne mogu da nadjem ime.
Jedina koja mi lici je Phoenix Yellow.dd63563b155ad528dea8ce2f9622a7b0.jpg

gold boja ili campagne.. 

Link to post
Share on other sites

ja sam dosta auta imao sa kozom, i mogu reci da je kod bmwa uradjena dobro, u modelima e60 npr, i uvek auto lepse mirise kada je koza, ovako kada je stof usmrdi se jebe kevu, mora dubinsko 2x nagodinu dana ko hoce da odrzava. Secam se kada sam vozio prvi e46 sve ti j***m kad god ustanem sa onog M stofa sedista sa kadicama oseca mi se garderoba na auto, idi be u kur xD

Link to post
Share on other sites

a miris neki gadan, ustajale prasine prljavstine, ne znam ni ja onaj miris da definisem, katastrofa je bio a radio dubinsko.. samo prvih nekoliko dana je sveze, posle mesec dana kad opali sunce kara

 

elem gle boju sto je doobra 

attachment.php?attachmentid=683309&stc=1gle

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Rocco77 said:

Nema ljutnje tome i sluzi forum da se razmjenjuju misljenja,a moje misljenje stoji i dalje da se stof samo u vw uzimaTad kad je slikano je bilo mint ,do mog staforda Ajse koja je napravila 2 reza na mojoj dusiemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

Zaro je sve ostalo na E60 top! Volaaan aaaa

@Sale-Sombor Vrh na X3

Edited by njegovawisost
Link to post
Share on other sites
Ja sam sad siguran da se prvo gleda enterijer pa tek onda ostalo, a [mention=32450]Sale-Sombor[/mention]? [emoji6]
Svaka čast, sad nema šanse da nađem kožna i da budem zadovoljan, ovo moje oči nisu smele videti.
@pesimista ima sanse, odes kod Saleta(@Sale-Sombor ) i ubedis ga da ti proda njegov e60 i imas sve onda u full-u. [emoji6]

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, dulebp said:

@pesimista ima sanse, odes kod Saleta(@Sale-Sombor ) i ubedis ga da ti proda njegov e60 i imas sve onda u full-u. emoji6.png

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 

Ima šanse, samo ne sme biti pesimista,  vec optimista!

Link to post
Share on other sites