Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 hours ago, geralt said:

Inace sto se tice slika sedista, samo je bitno slikati vozacko sediste lepo, zadnja klupa bude kao nova i posle 20 godina lagano ako je retko koristena, suvozacko sediste isto tako mnogo manje se haba :)

99.9% je tako. Nije 100% jer sam gledao 2014 335i M-sport kog je lik koristio za uber. Vise pohabana zadnja nego prednje, nisam to sretao ranije. Da dopuni slike, evo i vozacko sa E90. 

20200612-173911.jpg

Edited by Boban_m
Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Stefan L. said:

a miris neki gadan, ustajale prasine prljavstine, ne znam ni ja onaj miris da definisem, katastrofa je bio a radio dubinsko.. samo prvih nekoliko dana je sveze, posle mesec dana kad opali sunce kara

 

elem gle boju sto je doobra 

attachment.php?attachmentid=683309&stc=1gle

E bas to, neka ustajala prasina. Ja za vikend zakazao dubinsko, videcemo koliko ce drzati. Bas to sto kazes, sednes u auto i smrdi ti garderoba od sedista. A mozda i previse spermiramo po kolima nas dvojica jer kolko vidim drugi se ne zale. 

Link to post
Share on other sites

Ovaj auto uvek ima neki smek, kad je izasao i dan danas je pojava. A cena i nije jaka za takav klasik i u takvom stanju auto.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
On 6/11/2020 at 8:39 PM, gavra43 said:

Mogu li spakuju sedista iz e61 u e60?

Neko nesto?

Nisam siguran zasto u oglasu pise npr. enterijer ili sedista e61, da li se tapaciri razlikuju od limuzine samo, pa zato naglase da je za karavana?

Sedista su mi u skroz dobrom stanju, crni stof, cista prilicno, ali opet se dvoumim da li da uzmem kozu?
Jedni pricaju samo koza, drugi nemoj nikako. Meni je licno lepsi osecaj kad sedim u kozi, ima neki smek, s druge strane, auto mi je crne boje, enterijer ceo takodje, blago receno je pakao unutra leti kad se udje, posle nekog stajanja na suncu.
I jos jedna stvar, sta raditi sa ovim enterijerom kad ga skinem, to se prodati ne moze iako je u odlicnom stanju, da mi stoji tako negde i trune jedino...nemam pojma.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, gavra43 said:

I jos jedna stvar, sta raditi sa ovim enterijerom kad ga skinem, to se prodati ne moze iako je u odlicnom stanju, da mi stoji tako negde i trune jedino...nemam pojma

Ako se uzima na auto-otpadu možda ponuditi svoja kao zamenu uz doplatu (ili barem umesto plaćanja ugradnje). ideja samo, nisam pitao.
Ako su zaista u dobrom stanju, ne vidim zašto ih auto-otpad ne bi uzeo.

Lično oglašavanje enterijera koji nije kožni, sportski, alkantara, mislim da nema smisla.

Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Stefan L. said:

mislim da prednja mogu bez problema ali zadnja klupa.. nisam bas siguran

 

21 hours ago, pesimista said:

Ako se uzima na auto-otpadu možda ponuditi svoja kao zamenu uz doplatu (ili barem umesto plaćanja ugradnje). ideja samo, nisam pitao.
Ako su zaista u dobrom stanju, ne vidim zašto ih auto-otpad ne bi uzeo.

Lično oglašavanje enterijera koji nije kožni, sportski, alkantara, mislim da nema smisla.

 

16 hours ago, Rocco77 said:

Prednja mogu,zadnja nikako

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

Ok, hvala za info..

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Stefan L. said:

Ja bih zakonom zabranio ugradnju plina u motore preko 2000 cm3; kupi kosilicu ili traktorče (dizela kao većina nas) pa štedi i gledaj potrošnju.

Kupiti šesticu benzinca i ugraditi plin...
A komentari u opisu su namenjeni širokom puku, ne poznavaocima marke.


Inače kad smo kod šestice, zna li se koliko treba para okvirno za održavanje te zverine? Mene nekad trojka iznenadi koliko godišnje traži, ono ne smem ni da pomislim.
Kad je mene trap sad koštao nepunih 300e (i to bez amortizera, krajeva spona i slično), koliko to košta za šesticu? Ne mislim na održavanje ugradi plin, ne menjaj ulje i stavljaj reparirane ili polovne delove, već pristojniji pristup.

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15253348/bmw-635-d-coupe
Prvi vlasnik, 12 godina star, 43700 km. Ovo su mogli da reklamiraju i NOV, NOV, NOV i ne bi mnogo slagali. Jedino što je Radulović, pa nema smisla, imaju stvarno i nova vozila ;)
Ne znam koliko je koštao kao nov 2008. godine, ali za 3641 km godišnje koliko je u proseku prelazio, košta papreno.

Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, pesimista said:

Ja bih zakonom zabranio ugradnju plina u motore preko 2000 cm3; kupi kosilicu ili traktorče (dizela kao većina nas) pa štedi i gledaj potrošnju.

Kupiti šesticu benzinca i ugraditi plin...
A komentari u opisu su namenjeni širokom puku, ne poznavaocima marke.


Inače kad smo kod šestice, zna li se koliko treba para okvirno za održavanje te zverine? Mene nekad trojka iznenadi koliko godišnje traži, ono ne smem ni da pomislim.
Kad je mene trap sad koštao nepunih 300e (i to bez amortizera, krajeva spona i slično), koliko to košta za šesticu? Ne mislim na održavanje ugradi plin, ne menjaj ulje i stavljaj reparirane ili polovne delove, već pristojniji pristup.

drugar ga ima u kabrio verziji, ne izlazi od majstora, svakih nekoliko dana nesto novo iskoci. skoro mu upalio zupcanike na boardu za menjac, nesto ga je gasirao i pogubio se skroz auto, posle se smirilo kao,  sad ga ti jebi sta je moglo da bude. skup dosta za odrzavanje pogotovo sto je to bio ipak premium seggment i kostao preko 100k eura, i sada taj auto ima godina i sve mu kosta. Ja volim sesticu ali nisam smeo da kupim taj auto te klase u tim godinama.. bunar za lovu

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, pesimista said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15253348/bmw-635-d-coupe
Prvi vlasnik, 12 godina star, 43700 km. Ovo su mogli da reklamiraju i NOV, NOV, NOV i ne bi mnogo slagali. Jedino što je Radulović, pa nema smisla, imaju stvarno i nova vozila ;)
Ne znam koliko je koštao kao nov 2008. godine, ali za 3641 km godišnje koliko je u proseku prelazio, košta papreno.

Ovaj se drogira s ovom cenom... Pa ko ima ovaj novac uzece nov BMW.

Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, Indorile said:

Odrzavanje sestice je isto ko i za peticu za istim motorom. Samo sto ce sesticu pre da kupi neki buzdovan koji bi da je odrzava ko golf dva pa su generalno u losijem stanju.

Vecina ljudi koje znam bukvalno jednog jedinog dinara ne ulazu u kola, voze dok se ne raspadnu. Od novih do polovnih.

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, njegovawisost said:

Vecina ljudi koje znam bukvalno jednog jedinog dinara ne ulazu u kola, voze dok se ne raspadnu. Od novih do polovnih.

u sustini tako je najbolje, kupis nov vozis dok je u garanciji, cim prodje caoooo

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, njegovawisost said:

Ovaj se drogira s ovom cenom... Pa ko ima ovaj novac uzece nov BMW.

Salon Radulović prodaje, ne fizičko lice; ako se ne varam.

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, njegovawisost said:

Vecina ljudi koje znam bukvalno jednog jedinog dinara ne ulazu u kola, voze dok se ne raspadnu. Od novih do polovnih.

Onda smo mi čudaci, barem većina na forumu ;)

Link to post
Share on other sites