Recommended Posts

3 minutes ago, pesimista said:

Salon Radulović prodaje, ne fizičko lice; ako se ne varam.

Jeste, vidim. Drogiraju se definitivno.

Mi i jesmo cudaci. Jedan prijatelj vozi auto, dve razlicite sijalce u farovima, apsolutno ga boli uvo. Jedan nije siguran u svojoj Korsi koji je motor unutra, a planira sad da predje na BmW od 30k €, jer je to marka. Zive ljudi bez stresa :)

Edited by njegovawisost
Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Veruj da sigurno 70% vozaca na svetu nema pojma koji ima motor u autu. A mi smo na forumu ljubitelja automobila pa je skroz ok da se pomalo razumemo u kola. 

Link to post
Share on other sites
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15253348/bmw-635-d-coupe
Prvi vlasnik, 12 godina star, 43700 km. Ovo su mogli da reklamiraju i NOV, NOV, NOV i ne bi mnogo slagali. Jedino što je Radulović, pa nema smisla, imaju stvarno i nova vozila [emoji6]
Ne znam koliko je koštao kao nov 2008. godine, ali za 3641 km godišnje koliko je u proseku prelazio, košta papreno.

Umislili se malo, a fejk Alpina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Miki_BMW said:

@Pesimista Ventil bi trebao biti ispod poklopca...

 

https://www.alloywheelsdirect.net/bmw_alloy_wheels/5_series_gt_f07_alloys/21_alpina_classic_c09_wheel_1686

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Izgleda da nisu svi modeli isti, evo recimo na Youtube prezentaciji modela felne od 21" ima rupa za ventil na uobičajenoj poziciji:

 

Link to post
Share on other sites
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15253348/bmw-635-d-coupe
Prvi vlasnik, 12 godina star, 43700 km. Ovo su mogli da reklamiraju i NOV, NOV, NOV i ne bi mnogo slagali. Jedino što je Radulović, pa nema smisla, imaju stvarno i nova vozila [emoji6]
Ne znam koliko je koštao kao nov 2008. godine, ali za 3641 km godišnje koliko je u proseku prelazio, košta papreno.
Cijena mu prenaduvana max. Samo mi nije jasno na ovu km izgrebano oko prekidaca za stakla,pa mn na e60 dok je bio krem enterijer sa 400k km nisu nimalo izgrebani bili
Ali da izgleda auto izgleda bomba

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Juce video najnoviji x6 g06 sasija, znaci majko mila..... Napred je grmelica, a nazad kao Pontiac Aztek uopste mu ne stoji, jos u plavoj boji gori auto. Samo zadnji deo omaska po meni cista :D

Link to post
Share on other sites

Meni na slici bilo onako diskutabilno al sad uzivo kad sam video fujcina :D Naravno mnogima ce se svidjati ali meni licno defitivno nesto 10to od onog sta smo navikli :D

Link to post
Share on other sites
On 6/13/2020 at 1:10 AM, Delija said:

Samo vi uzmite cipiripi kup, ako vas Vosa ne nabije :P

A mi cemo u Ligu Sampiona i Evroligu ;)

Vi mozete samo sns ligu 😉
 

@Stefan L. Ako te zanima cayyene ima drug casa stanje kupljen kod nas 150k km, bas casa 2009 restyle , a tu su negde pare.

Edited by Djoksa530i
Link to post
Share on other sites

Kanda su gewinde jer oprugama i amortima ga ne bi ovako dropovo, zato su i strechovane gume generalno fino izgleda al treba to probati ne verujem da je bez ulaganja :)

Link to post
Share on other sites