Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e39 je kvalitetno uradjena masina, vozio sam se u 2 vrhunske pre par godina, znaci u ful opremi i stanju nema sumnje u to da je kvalitetan auto, mozda i bolje od e60 iznutra po kvalitetu, ali nije i lepse jebes mu mater :) , ima te zastarele linije ako me razumes brate, dok e46 kupe ovaj Vladin i dalje jebe kevu kakv je, zanimljiviji je e46 kupe za voznju od e39 garantujem xD  podnosljiviji za odrzavanje. Gde da registrujes 4400 kubika bog te j, a za dialy kar je mnogo 20 benzina dgra.. a da mu stavis u plin oskrnavis ceo forum i klub, posle poziv na linc xaxaa

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Sale-Sombor said:

Jel jos na prodaju taj M5? To onaj crni sto je bio Nova Varos table?

ne mogu se setiti na koje je table bio, ali je bio u odlicnom stanju. Imao ga covek jedan u Lazarevcu ili Obrenovcu (sad ne mogu da povezem dal je to taj iz Mostanice) ne mogu se setiti, prodavao je posle e46 330i kabrio fejslift, prelep auto imao jaku cenu ali i stanje je bilo dobro. Jedino sto M5 ama bas ne mozemo da odrzavamo kako dolikuje, treba mnogo para, delova nema, cekaju se po nedelju dana i jace.. 

Link to post
Share on other sites

Nažalost, pošto radim tu u blizini i prolazim svaki dan, morao bih da iskomentarišem.

 

Prvo, svi jure kao nenormalni iz pravca kralja Milana, bukvalno sviraju ako ne ide brza vožnja, i drugo, veoma veoma rizičko je ići da se stigne na žuto jer je ogromna raskrsnica. Dalje, tu se konfiguracija terena malo zalama, pa se na raskrsnici zapravo skreće blago ulevo odozgo, a svi se zalete i bez toga. Ovaj nije imao BGD tablice pa nije znao... I eto nesreće u startu.

Link to post
Share on other sites

Kad se polaze polaze se da mozes ici po celom svetu a znati da se snadjes. Dozvole se zavrsavaju na razne nacine, telefoni, mlataranje rukama, zvali iz banke za ratu mozak napustio auto i eto recepta za ovako nesto. Proci na crveno je rezultat ovoga, nazalost precesto ljudi ginu ali tako je. Ja prvi nisam iz Beograda ali mi nikad saobracaj nije bio problem jer kad vozim onda samo vozim ne razmisljam o 10toj stvari. Mene u svemu ovom nervira sto je neko ofleko cerke ili zene likova koji drze medije pa imaju neki poriv da cim je nezgoda sa BMWom bude u naslovu, a kad je drugi auto onda je samo nezgoda :)

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15291628/mercedes-benz-b-200?ref=gen_ad

Sta mislite o ovom socnom plavom dimu i naslonu za ruku custom made :D

Link to post
Share on other sites

Uspeo sam userem dnevno svetlo koje je ispalo iz lezista i upalo u far, sta je resenje? Skidati ceo far, mora li se skidati plastika fara?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ako budes morao plastiku da skidas, bice zeznuto vratiti je, pretpostavljam da je lepljena, kao kod starijeg modela : /

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Nismo said:

Strasno. U Beogradu se stvarno vozi dosta brze nego po drugim gradovima, ali opet ne prebrzo. U Zr voze po gradu oko 40-45km/h. Generalno u Banatu se ne juri. Znam to jer sam na putu skoro svaki dan, a i rodjen sam tu. U Bg po gradu voze malo brze i onda je problem kad dodje neko sa strane, pa se napali, pa gasira. To je prava opasnost na putu. Ne kazem da je to bio slucaj jutros. Ali u Bg-u retko ko dodje sa strane i vozi normalno, ili presporo ili udaraju po gasu.

Link to post
Share on other sites
Ako budes morao plastiku da skidas, bice zeznuto vratiti je, pretpostavljam da je lepljena, kao kod starijeg modela : /
Ovako izgleda... Taman zamenim dnevna i pozicije na led i zajebem ovo... a57aa3309ebdad5555de41edfb374487.jpg

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Sale-Sombor said:

Nece da spusti cenu ni 1€, pricali smo vec nekoliko puta. Auto je stvarno bas lep i u top stanju, ali preskup po meni

Bio 9500 do pre nedelju dana, pa 11000, pa 11500.....zanimljiv pristup.

Jeste redak sa tim motorom, ali ovako ofrlje odredjivati cenu je malo smesno

Edited by hermes
Link to post
Share on other sites
4 hours ago, dredger said:

Strasno. U Beogradu se stvarno vozi dosta brze nego po drugim gradovima, ali opet ne prebrzo. U Zr voze po gradu oko 40-45km/h. Generalno u Banatu se ne juri. Znam to jer sam na putu skoro svaki dan, a i rodjen sam tu. U Bg po gradu voze malo brze i onda je problem kad dodje neko sa strane, pa se napali, pa gasira. To je prava opasnost na putu. Ne kazem da je to bio slucaj jutros. Ali u Bg-u retko ko dodje sa strane i vozi normalno, ili presporo ili udaraju po gasu.

Vozi se brzo al im je prosek 11kmh sto je sporije nego u banatu 😂

 

 

Link to post
Share on other sites