Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tek se pošteno razradio motor, unutrašnjost je veoma očuvana pa verujem da je prava km.

Ali opet, potrošnja (naročito po gradu kreni-stani) i cena održavanja (ne samo redovno već i rezervni delovi) će odbiti većinu kupaca... Npr, samo taj desni far koji magli i kojeg najverovatnije treba zameniti (možda se može i nekako srediti, zavisno od oštećenja) može poprilično da košta, a posle 13-godina, sigurno ima još štošta zameniti kada bi se detaljnije pregledao... Tako da ima razloga što je cena tako privlačna, ali opet ko voli i traži ovako nešto, rekao bih da je dobra prilika.

 

Edited by Sigtran
Link to post
Share on other sites

Pa sigurno je od boljih X5 te generacije na oglasima. Velik + sto je od poznatog prodavca pa nema razmisljanja oko kilometraze i stanja auta. Jedino sto trosi kao sotona, a ko ima para da ga poji uglavnom vozi neki mnogo skuplji i noviji auto. Ko ima para da odrzava, njemu taj X nije izbor, a ko nema uzece ga, raskantace ga, stavice mu neki jeftin plin i voziti ga dok god moze da ide.

Link to post
Share on other sites

8

7 minutes ago, NikNS said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16259943/bmw-840

 

Jos samo da napuni 30 godina da ga masovno odrzavamo i trazimo manu :D

Jel mu to pepeljara ispred rucice menjaca? Ako jeste, bas je velika. Verujem da neki znaju kolika je piksla na staroj sedmici, na e23...nenormalno velika. Kako se i taj trend pusenja vidi u auto industriji, 80-tih je pusenje bilo bas popularno pa su imali jako velike pepeljare, pa sve manje i manje. A danas je piksla doplata pa ti vidi. Pusacki paket se sad zove, vise ni nije piksla.

Link to post
Share on other sites
Pa sigurno je od boljih X5 te generacije na oglasima. Velik + sto je od poznatog prodavca pa nema razmisljanja oko kilometraze i stanja auta. Jedino sto trosi kao sotona, a ko ima para da ga poji uglavnom vozi neki mnogo skuplji i noviji auto. Ko ima para da odrzava, njemu taj X nije izbor, a ko nema uzece ga, raskantace ga, stavice mu neki jeftin plin i voziti ga dok god moze da ide.
Ne budi siguran u to oko km od poznatog prodavca. Imas ovlascene servise koji preko kupuju slupane sa 10k na satu, popravljaju u dalje ide u prodaju.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Pa ja da kojim slucajem kupim taj x5 prvo bih ugradio dobar plin, ko ce da placa 20l goriva po gradu na 2 tone auto, godine, mala vrednost itd...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ma naravno, cisto hipoteticki kazem. Generalno volim benzince, pre ovog f20 vozio sam e46 coupe 2,0 benz, ali jednostavno ne vidim nikakvu poentu benzinca u dzipovima od preko 2-2,5t.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Pa Navara, Amarok, F150 su radne masine, kao recimo pajero i slicno, ovo je ipak lux klasa tiha voznja, prefinjenost, linearno ubrzanje. Ovaj ne treba da tegli pa mu nije nuzan veliki nm ima logike nema nasa cena goriva logike... Da placemo dolar galon dizela bi jedva i bilo :)

Link to post
Share on other sites

Nema nista bolje od velikog benzinca atmosferca. Ja da mogu da priustim, vozio bi od 6.000m3. 

 

E, a vidite felne na ovom audiju. Pogledajte koliko je garezi po njima. Pa to nije oprano ko zna koliko vremena. Kako su aljkavi ti Italijani, pa to je strasno.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16298718/audi-a6-allroad-ful-nov?ref=featured-branding-search

Link to post
Share on other sites

 
E, a vidite felne na ovom audiju. Pogledajte koliko je garezi po njima. Pa to nije oprano ko zna koliko vremena. Kako su aljkavi ti Italijani, pa to je strasno.
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16298718/audi-a6-allroad-ful-nov?ref=featured-branding-search

Kakve su mu ovo maramice na volanu i menjaču? Šta je s ovim likovima?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

Da li zna neko kakvi su ovi noviji benzinci kod Bmw-a? Od F serije. Da li su to oni Pezo motori i valjaju li ista?

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Miki_BMW said:


Kakve su mu ovo maramice na volanu i menjaču? Šta je s ovim likovima?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kum u servisu stavlja te navlake na volan, menjac i sediste da se ne isprlja enterijer kad mehanicar sedne

Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, dulebp said:

Da li zna neko kakvi su ovi noviji benzinci kod Bmw-a? Od F serije. Da li su to oni Pezo motori i valjaju li ista?

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 

Imas na forumu momka onog sto radi na brodu, ne znam mu nick, vozi seriju 1 F benzinca, par godina je kod njega i koliko vidim zadovoljan je. Potrazi u temi automobili clanova, skoro je pisano.

Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, dredger said:

Imas na forumu momka onog sto radi na brodu, ne znam mu nick, vozi seriju 1 F benzinca, par godina je kod njega i koliko vidim zadovoljan je. Potrazi u temi automobili clanova, skoro je pisano.

Naš brat @somi92

Link to post
Share on other sites

Taj sam... U principu ja sam zadovoljan, imas u mojoj temi sve pisano. I delija je vozio 328i f30 i on je bio prezadovoljan isto.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Kum u servisu stavlja te navlake na volan, menjac i sediste da se ne isprlja enterijer kad mehanicar sedne

Aaa tačno, prvo mi je zaličilo na neke maramice [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites
2 hours ago, somi92 said:

Taj sam... U principu ja sam zadovoljan, imas u mojoj temi sve pisano. I delija je vozio 328i f30 i on je bio prezadovoljan isto.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

Njegov je bio skoro nov, pa jos pažen, nije ni stigao da mu upozna mane. Mada kad se to servisira kako treba i vozi kako treba, nema tu problema. 

Link to post
Share on other sites
On 6/18/2020 at 12:28 PM, Indorile said:

Mentol.

Osudiste coveka, nazvaste ga mentolom, a auto je poslat na vestacenje, jer se sumnja da su otkazale kocnice.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
Taj sam... U principu ja sam zadovoljan, imas u mojoj temi sve pisano. I delija je vozio 328i f30 i on je bio prezadovoljan isto.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk


Njegov je bas nov bio, nije se sto kazu ni razradio. [emoji846]
Cudno mi da je i dalje bas jako malo benzinaca kod nas, znam da stari nisu bas bili na nekom glasu naspram dizela, ali mi neverovatno da su i dalje su jako malo zastupljeni. A kad pogledas specifikacije, ti motori su sada turbo i bas obecavaju. E sad da li je dobro sto Pezo potpisuje te motore...ne znam.
Pogledacu bas tvoju temu.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites