Recommended Posts

3 hours ago, Nismo said:

Osudiste coveka, nazvaste ga mentolom, a auto je poslat na vestacenje, jer se sumnja da su otkazale kocnice.

Aj da ne budem bas kreten malo istrazim oko svega ovoga. Ziveli blizu Arilja ali su imali stan u Beogradu, operacija zakazana unapred ko zna koliko dakle nije zivot i smrt pitanje. Pogledao onaj prvi snimak, nije mi bas bilo jasno odakle i kako i kolko brzo, pogotovo sto se penje uz kneza milosa a tirsova je na kontra stranu. Nadjem snimak iz drugog ugla: https://media.pink.rs/videos/17af8b1fe-a2e1-4810-b98c-ebe0bb1b4850.mp4 (https://pink.rs/hronika/216231/jeziv-snimak-koji-ledi-krv-u-zilama-pogledajte-trenutak-kada-bmw-udara-u-kombi-kod-vlade-srbije-ljudi-ispadaju-iz-vozila oba snimka ovde). Dakle nije zivotna opasnost, vozio ko manijak kroz kneza milosa i sudeci po ovom drugom klipu i po pravcu kojim je isao, jurio kroz crveno da proleti ispred tramvaja kada mu je kombi izleteo. Cak i da su mu kocnice otkazale, ovo je ozbiljna brzina i valjda bi gadjao centar raskrsnice ili kontra traku koja je prazna a ne ovako sve u svojoj traci. Ostajem pri svom stavu.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

8 hours ago, Indorile said:

 Dakle nije zivotna opasnost, vozio ko manijak kroz kneza milosa i sudeci po ovom drugom klipu i po pravcu kojim je isao, jurio kroz crveno da proleti ispred tramvaja kada mu je kombi izleteo. Cak i da su mu kocnice otkazale, ovo je ozbiljna brzina i valjda bi gadjao centar raskrsnice ili kontra traku koja je prazna a ne ovako sve u svojoj traci. Ostajem pri svom stavu.

This. Za većinu ovavkih tragedija, uzrok je brzina. Pri nekoj razumnoj brzini, veće su šanse da ishod eventualne nesreće bude manje tragičan. 

Link to post
Share on other sites

sto posto je zurio i ni na sta nije mislio, sto kaze Filip verovatno je hteo da prodje ispred tramvaja a nije se nadao kombiju i tragedija. Jer taj da je video kombi verovatno bi instiktivno i zakocio j***m li ga.

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12225761/bmw-535-m-performance elem sto li ovaj godinama drzi istu cenu ? 

Link to post
Share on other sites
Njegov je bas nov bio, nije se sto kazu ni razradio. [emoji846]
Cudno mi da je i dalje bas jako malo benzinaca kod nas, znam da stari nisu bas bili na nekom glasu naspram dizela, ali mi neverovatno da su i dalje su jako malo zastupljeni. A kad pogledas specifikacije, ti motori su sada turbo i bas obecavaju. E sad da li je dobro sto Pezo potpisuje te motore...ne znam.
Pogledacu bas tvoju temu.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Srbija, vole srbi dizela vise nego leba da jedu. Bitno je da moze da kaze da trosi 6 po gradu (iako nije tacno) ili kao upaljac.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Meni kad kazu da im auto od 1500kg trosi 5l dizela u gradu dodje mi da ih izlopatam :) Kazu dizel zakon,kakav benzin to se kvari to trosi :) Jos da veruju da je zemlja ravna ploca pa da zovem ove iz Vrsca da dodju po njih :P

Link to post
Share on other sites

Sve zavisi ko sta voli i koliko ima love. Npr Sale Sombor da je pri tolikoj lovi sutra bi otisao da ga kupi. To je bas za fanove e39-tki, nije za svakog.

Link to post
Share on other sites

Da baba ima k***c bila bi deda :) Ko je zaradio tolke pare drugacije razmislja i cak iako je ljubitelj pre ce da uzme onaj od 15-20k da je solidan i da moze da ga dere, nego da plati cenu nekretnine koju ce eksploatacijom da devalvira znacajno. Eno Sale bosanac ima kesa ko Baja Patak i mogao je da pravi E30 M3 sa 1000 konja od nekog mint primerka, al' je ipak uzeo krbulju koja je bila obavijena o banderu jer zna se za sta preskupi mint primerci sluze :)

Link to post
Share on other sites
Srbija, vole srbi dizela vise nego leba da jedu. Bitno je da moze da kaze da trosi 6 po gradu (iako nije tacno) ili kao upaljac.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Ja bas nesto volim benzince, jos pogotovo sto je taj tvoj turbo, moze da bude bas zanimljiv. [emoji846] Pogotovo sto se potrosnja benzin vs dizel skoro izjednacila.
Ja sam trazio iskljucivo benzinca, ali posto nije bilo nista konkretno u ponudi od benzinaca, (iscudjavao sam se da Bmw nema neki dobar benzinski motor u tim godinama za koje sam ja imao pare, nisam gledao F serije) i kupio na kraju dizela. Kad bude para za f30 328i, vrv cu onda probati i to. [emoji846]
Ta serija 1 kao sto je tvoj, mi se u pocetku nije nikako svidjao sa tim cudnim farovima, a mogu ti reci da mi se u poslednje vreme pocinje svidjati. [emoji3]


Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

https://www.mdecoder.com/decode/j001981
Nedostaju kožna sedišta i nekakva navigacija (mada koliko vidim većina ugrađuje novije aftermarket ili kineske navigacije radije od ovih fabričkih).
Mislim da je i dalje povoljan, da sad kupujem definitivno bih otišao da ga pogledam. (Čak sam i mislio da odem, svoj oglasim; ali sam se onda setio kako se malo cene E46 i kako bi to bilo neisplativo.)

Link to post
Share on other sites