Recommended Posts

2 hours ago, pesimista said:

https://www.mdecoder.com/decode/j001981
Nedostaju kožna sedišta i nekakva navigacija (mada koliko vidim većina ugrađuje novije aftermarket ili kineske navigacije radije od ovih fabričkih).
Mislim da je i dalje povoljan, da sad kupujem definitivno bih otišao da ga pogledam. (Čak sam i mislio da odem, svoj oglasim; ali sam se onda setio kako se malo cene E46 i kako bi to bilo neisplativo.)

Kasno...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Očigledno je još neko pomislio da je 5650 evra (traženih, ne fiksnih) dobra cena za E92 2008. (doduše 12/2007. po Vinu), kakva god oprema bila.
Dobro, kiselo grožđe, ionako ne bi bilo dobro da prodajem auto kom trenutno ništa ne fali (osim  kožnog enterijera)  :)

Link to post
Share on other sites

Imali su u zadnjoj seriji pre-restajl ili u pocetku restajla te M47 motore koji su imali 150ks, a isti motor kao 163ks.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Nisu samo u Belgiji imali te verzije, bilo ih je i u De, At... A Belgija je inace poznata po tome, valjda zbog nekih poreza ili taksi kod njih, pa kod njih uvek bude najvise tih softverski ustrojenih motora.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Moj je iz Austrije, a 150ks je. A znam i jedan iz Nemacke restajl sa 150ks.
Ima na oglasima i dosta N47 sa 163ks u restajlu, ljudi se prime da je to M47. Otvoris haubu i vidis da je n47.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Sad dodjoh iz zapadne Evrope, jednog glavnog grada... Koje mi krseve vozimo, otpad Evrope, nisam video 3-4 auta starija od 7 godina... Par E87 sam video doduse, jednog E90 i to je to :D 

Verovatno je i do eko taksi, al opet.

Edited by njegovawisost
Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, njegovawisost said:

Sad dodjoh iz zapadne Evrope, jednog glavnog grada... Koje mi krseve vozimo, otpad Evrope, nisam video 3-4 auta starija od 7 godina... Par E87 sam video doduse, jednog E90 i to je to :D 

Verovatno je i do eko taksi, al opet.

dobrodosao u klub xD 

Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :)  pratim vas redovno... u procesu sam kupovine e39 520i 523i :)  limuzina... 

edit: inace vozim/o u porodici e60 2.0 “06... tako da bi e39 bio licno moj gust :)  iako me svi gledaju u fazonu lud si matoro to... ali ne odustajem 😂

izvinite za double post 😆

Link to post
Share on other sites

Sta da ti kazem... hoce da me okade zar da mi gase cuda prave ne bi li me odgovorili... znam da je u godinama ali... mogu da cekam nije problem da skupim jos kesa pa da uzmem nesto kvalitetno... jos kad cuju benz pa 520 523 😂 ali dobro svoju dijagnozu znam 😂

Link to post
Share on other sites