Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na placu još i razumem, ali da vlasnici svojih vozila slikaju i prodaju auto sa skoro praznim rezervoarom, to ne razumem. Ja sam svaki put gledao da prodam auto barem sa pola rezervoara.
Prosto me sramota ako nije tako...
 

Link to post
Share on other sites

Ljudi, da li je neko vozio 245 45 18 na e60? Sada vozim 225 50 17 zimske, a prethodne letnje bile 245 40 18.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ja cu ti samo reci iz licnog iskustva... skoro svi danas koriste filtere na slikama. Tipa na slici sediste crno ko iz fabrike a uzivo ono sivo od istrosenosti. Kontrolna tabla sve ko fabrika,sve svetli pune boje itd a uzivo sve izbledelo itd. Nista bez da odes uzivo da ga vidis i provozas... Ovaj deluje da ima potencijala ali opet kazem to su samo slike...

Edited by Nemanja-e36
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dulebp said:

Ljudi, da li je neko vozio 245 45 18 na e60? Sada vozim 225 50 17 zimske, a prethodne letnje bile 245 40 18.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 

Stavi ako mozes opet 245/40 to je fabricka dimenzija. 

Link to post
Share on other sites
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16524243/bmw-525-e39

komentari iskusnijij? Cena i ono sto mozete da vidite sa slike?

Cena manje-više ok. Ljuti fotošop,dakle babaroga na slikama,uživo obično usledi hladan tuš,treba pogledati. Motor ako nije propisno održavan ima da zaboli glava,hoće da troškari ulje,problemi sa hlađenjem motora,alu blok po meni najveća mana.

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Condor said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16524243/bmw-525-e39

komentari iskusnijij? Cena i ono sto mozete da vidite sa slike?

Bato, šlepa i u Nemačku dok još može EURO3.. 

Evo sad će 3 godine od kako tražim kršten e39 da je benzinac i da je šaltač.. Nema sve grobovi, a ovi što valjaju nisu na prodaju.. Bio jedan 8000 u ZR puška i prodat veoma brzo, ja tad nisam mogao da platim tu cifru..

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, djoxE39 said:

Bato, šlepa i u Nemačku dok još može EURO3.. 

Evo sad će 3 godine od kako tražim kršten e39 da je benzinac i da je šaltač.. Nema sve grobovi, a ovi što valjaju nisu na prodaju.. Bio jedan 8000 u ZR puška i prodat veoma brzo, ja tad nisam mogao da platim tu cifru..

Ne mozes ni E90 a da nije grob, a jos malo ce i F serija u tu kategoriji

Link to post
Share on other sites
15 hours ago, dredger said:

Dobar je bio taj u Zr, bio malo radjen motor, jako lep auto. Kupio ga neki ljubitelj, kolekcionar.

Ja zakasnio 2 dana, bio je 8000e, pa je imao motor problem sa hidropodizacima i covek ga prodao za 4000e. Ja hteo da kupim, ali nisam bio tu i kupi ga taj iz Bga. Inace je bio 2.5 radjen stroker kod Klinika na 3.0. Odlican auto

Link to post
Share on other sites