Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Buraz ne zezaj, po 4 prekida za izmene, samo to je 8x30s=4min, a gde su valjanja, kartoni, Tralalatove rasprave i sl. Ukupno 41 slobodan udarac, 11 kornera, kad sve to uzmes u obzir 6min je i malo.

Link to post
Share on other sites

Zasluzeno,nema sta. Bravo [emoji846]

 

A ovaj Lalatovic ce veceras dobiti duplu dozu grama. [emoji16]

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod sporta, danima gledam onaj brabus S900 od prijovica u kraju na Dubai table, BOG TE JEBO, kaakv auto, kada sam zavirio unutra u nesvest da padnem, covek ga dobio na poklon od sejka.. i njega i G 63 amg i ferarri superfast 812

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
Kad smo vec kod sporta, danima gledam onaj brabus S900 od prijovica u kraju na Dubai table, BOG TE JEBO, kaakv auto, kada sam zavirio unutra u nesvest da padnem, covek ga dobio na poklon od sejka.. i njega i G 63 amg i ferarri superfast 812
Sta dodje on seiku?[emoji3]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Sale-Sombor said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16444873/bmw-x5-top

Ne razumem opremu u ovom X5, pa ovo je smesno

samo fale stof sedista i da ga krstim sa najjadnijom opremom ikad u X seriji koju sam video, doduse ima i e53 sa ringlama i volanom koji nije mf, to je isto hit, al vidi ovo ovaj iz 2014 pa nema projektore, pa da jebe oca bas, sramota od kuce

Link to post
Share on other sites

Izgleda da on ima neki custom, nije rec o emisiji stetnih gasova, postojanju katalizatora i sl. To je moja pretpostavka, bas sam ga i pitao.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites