Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam na zenin auto stavio tigar all season i mogu reci da sam zadovoljan, nesto je slabija po suvom u odnosu na letnju ali daleko bolja od zimske kao i po mokrom od obe, na snegu se solidno bori mada nije zimska. Ko ne izlazi iz grada idealna guma

ALLS.jpg

 

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Djoksa530i said:

Ja sam na zenin auto stavio tigar all season i mogu reci da sam zadovoljan, nesto je slabija po suvom u odnosu na letnju ali daleko bolja od zimske kao i po mokrom od obe, na snegu se solidno bori mada nije zimska. Ko ne izlazi iz grada idealna guma

ALLS.jpg

 

Vrlo pametan izbor... Pogotovu u gradovima kad je snega 7 dana godisnje... Mnogo bolje nego sto 70% ljudi fura ciste zimske.

Link to post
Share on other sites
41 minutes ago, Djoksa530i said:

Ja sam na zenin auto stavio tigar all season i mogu reci da sam zadovoljan, nesto je slabija po suvom u odnosu na letnju ali daleko bolja od zimske kao i po mokrom od obe, na snegu se solidno bori mada nije zimska. Ko ne izlazi iz grada idealna guma

ALLS.jpg

 

To nije Delta, sta je to?

Link to post
Share on other sites

Jedna relativno lepa vest za sve koje čeka registracija od jula pa nadalje: definitivno je povećan bonus, tako da ako je neko na premijskom stepenu 1. (najviši mogući) popust je 25% umesto dosadašnjih 15%.
Danas sam izvršio registraciju i ukupno platio 29380 dinara, @NikNS reče neki dan da je dao preko 31000 dinara.
Nije nešto posebno, ali u moru negativnih, barem jedna pozitivna vest.

Link to post
Share on other sites

Tako je. Mislim da sam dao i vise al sam napisao tako jer hiljadu gore dole mi nije igralo. Mada realno ko prodje tehnicki od sledece godine dok casti drustvo uzu i siru rodbinu taman ode popust hahahaha


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Koliko para je pristojan e46 limuzina/coupe, 2,0d 150ks? Na oglasima ima svega... A i sta su boljke tog motora i modela generalno?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Nema boljki ni motor ni auto, obzirom da je dizajniran ko i sedan da traje 5 do 10 godina koje su odavno prosle ovo je sve bonus sto ne menjas nista :D  On je svoje odradio perfektno svaki. U danasnjem periodu gledas da uravnotezeno radi, da je turbo ok, da zamajac ne trese, ramena da ne lupaju, amorti i opruge da su bas na 70 posto onog sto treba da bude, kocnice da nemaju duboreze diskovi na sebi, enterijer da nije lomina ili puna korpa proizvoda sa aliexpresa i to je to :)  Naravno i remenicu radilice proveriti da se ne cuje i trese :D  O ceni nije merodavno pricati prodaju ih ljubitelji koji uglavnom drze podignutije cene iz njima znanog razloga.

Link to post
Share on other sites

Krenuli prvi vlasnici da podmlađuju svoj vozni park, evo sličan kupe, ali 330ci:
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16534052/bmw-330-koza?ref=gen_ad
Jesu jače cene, ali samo kad se uporede sa uvozom tog godišta ali mnogo veće kilometraže.
Nedavno je bio onaj 320ci 2008. godište po 5650 evra, ali bio je proglašen "klotarom", imao verovatno oborenu kilometražu...
Teško je nama ugoditi, tj. ne bi bilo teško kada bi na nudili ove primerke sa 100-150k od prvog vlasnika, 3000 cm3 motore, sa maksimalnom opremom, za cenu uvoznih "klotara" ;)

Edited by pesimista
Link to post
Share on other sites

Sjedista su moguce ubacena iz nekog drugog, neko se potrudio da ubudzi i android ekran ala F serija.

3 hours ago, Desmo said:

Nije ni ovo lose, ne znam kakav je n52 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16184398/bmw-325

Sem dihtunga poklopca ventila i kucista filtera nema mnogo sta da se odrzava vanserijski. Dobar i pouzdan sestak. Evropski je 2.5, americki 3.0.

Link to post
Share on other sites

Ова мултимедија је врх ал по мени има озбиљну ману - заузме се aux порт, па он ем не ради ем сваки пут палиш радио и пребацујеш на aux.

Link to post
Share on other sites
I sad jel uvreda ponuditi mu 10? Da ga je precenio - jeste, te pare nece videti nikad, pogotovo zbog registracije i 13 god star auto. Da je top stanje, jeste. Ajde sad koliko po vama vredi ovaj? Vredi vise od uvoznih za 6-8k,ali 14 ni u ludilu

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, somi92 said:

I sad jel uvreda ponuditi mu 10? Da ga je precenio - jeste, te pare nece videti nikad, pogotovo zbog registracije i 13 god star auto. Da je top stanje, jeste. Ajde sad koliko po vama vredi ovaj? Vredi vise od uvoznih za 6-8k,ali 14 ni u ludilu

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

7000

Link to post
Share on other sites