Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko se ja secam, kad je M pak onda ima i M volan i crno nebo i alu papucu onu za odmaranje noge. P065880 su 7 zadnjih br vin-a 

Link to post
Share on other sites

Pa ako je zamenio branike samo, nije strasno, problem bi bio ako je udaran jako... Prava km, poznata istorija, 150k km, lepo ocuvan, jbm li ga, mozda se samo meni svideo ovako

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, somi92 said:

I sad jel uvreda ponuditi mu 10? Da ga je precenio - jeste, te pare nece videti nikad, pogotovo zbog registracije i 13 god star auto. Da je top stanje, jeste. Ajde sad koliko po vama vredi ovaj? Vredi vise od uvoznih za 6-8k,ali 14 ni u ludilu

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

Sto uvreda? Brate 10 soma ljutog keša su korektni novci za taj auto. I vise nego korektni. A ja da imam sad za auto 10 komada, vec bi bio u S Mitrovici kod Stuntera za njegovu trojku. 

Link to post
Share on other sites

Nece on da prodaje, ili bar tvrdi pazar [emoji23]
Pa ne nego realno, ja da cenim auto 14k i da neko dodje i kaze evo ti 10 ja bih se iznervirao i napusio ga, tako da iskreno ne bih ni isao da gledam ovaj... Kad on shvati da ne moze za 14,pa spusti na 11-12 onda bih i ponudio 10.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ma veruj da sve zavisi od momenta. Kome gori za lovu kad vidi da si ozbiljan kupac i da imas lovu, a ne neku trampu, ide cena dole i to debelo. Ti ako stvarno trazis takav auto, mani se foruma, zovi Stuntera telefonom pa se dogovaraj. Ja ga ne znam licno, nemam bas nikakav interes da nudim njegov auto, ali sam pratio temu od kad je kupio auto, auto je vrh, sad je pun opreme, lanac uradjen, sve sto treba je uradjeno na autu, tako da verujem da ko ga kupi nece se sekirati. Ne znam samo od pičaka kako ce se odbraniti.

Link to post
Share on other sites

Ma ne jurim ja takav auto, pratio sam temu isto i pricali smo ovako nas 2... Ako i prodam auto, razum mi kaze da ne uzimam nista skupo vec nesto za 2-3 soma jer planiram povratak na brod pa da ostavim kevi za do pijace itd kad odem i da ne gubi na vrednosti mnogo i da se lako proda, a opet i srce oce neki lep auto [emoji23]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Jesi na kruzeru? Morski? Recni? Imam par drugara koji rade na brodu, ja na plovnom bageru radim. Ovi moji sto su bili kapetani na recnim kruzerima pedale dobili. 

Link to post
Share on other sites

Kruzer prekookeanski, ma cela ova situacija je uzas, msm zaplovice se opet ali je pitanje kad, ja ne verujem pre 2021.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja radio dva meseca na MSC kruzeru, tj remont kruzera u Palermu na Siciliji. Radi se, baš se radi, radili od jutra do mraka...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Radilo je par mojih drugara sustinski veliko odricanje , a kinra nije neka cak je i mizerna mada verovatno zavisi ko se kako snadje. Ovaj jedan je posle furao recne i bila je bolja prica manja paranoja, a veca kinta i bolji “zivot” tj WL balans

Link to post
Share on other sites

Sve zavisi sta radis na brodu, ja sam na recepciji, plata je losa u odnosu na druge sektore ali mi je kvalitet zivota bolji, zavisi i od kompanije, zavisi i jel recni ili prekookeanski pa i tu opet imas sve u zavisnosti od kompanije... uglavnom da vidis malo sveta - vidis, da radis kao rob- radis. pa jbg, nadjes balans u glavi i to je to :)

Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Desmo said:

Zalepio covek belo nebo, ostalo M 😆

Zelembac:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16278025/bmw-330-e92

jedina boja ruznija od orient blau 😂

to ti mislis :) idi vidi ga uzivo ispoliranog, nalickanog :)  meni su ove boje uvek bile za posebne ljude, koji ne zele da budu upadljivi a opet nekako su ipak upadljivi jer je retka boja. Secam se jos davne 2007  kad su prijattelji neki nasi kupili isti ovaj bukvalno, s tim sto je bio i xd, kad sam prvi put video e92 odlepio sam

Link to post
Share on other sites