Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic


Meni se onaj M135i Lemijev preterano svidja, jako ozbiljan auto. Samo što je cena tih jaka u pm.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

Zna li neko nešto o ova 2? Sa ovog placa S&A Auto je moj plavac, a treba i više M stvari da se napakuje, plus neke 18ice. :)

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13217493/bmw-520-d-restajling

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16431039/bmw-520-d-autnavif-u-l

Ima i ovaj:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16495658/bmw-520-520d

Edited by filip11314
Link to post
Share on other sites
1. Restajling sa m47 motorom lijepo izgleda
2. N47 sa finom opremom kod oba mi u oci bode ovakva oprema a grijace siceva nemaju
3. 2009 cic dzojstik,a ccc navigacija tako da je tu nesto krpeljano

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, 600 said:

😃 Ali amerikanac, najnovija Acura je brutalno dobra, ali džabe sve i da se ima keša teško se to uvozi

Ali bas je dosadna sa automatskim menjacem. Inace mnogo dobro poteze i lepo se cuje sestak, ali nema manuelaca... :/

Slucajno ako naletim na manuelca, sigurno cu kupiti.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Nismo said:

Ali bas je dosadna sa automatskim menjacem. Inace mnogo dobro poteze i lepo se cuje sestak, ali nema manuelaca... :/

Slucajno ako naletim na manuelca, sigurno cu kupiti.

 

Pa da teško će tu i biti manuelca, problem je malo i uglavnom stariji hondin automatik koji je dosta spor sa dugačkim brzinama, ali je zato i dugovečan, uglavnom nema kvarova i prelazi baš veliku km. 

Link to post
Share on other sites
E ako je ovo blinda 7+,da nema jedna kod nas 750i a licno sam je gledao povjerovao bi,prvo stakla i vrata potpuno drugacija,onda podizaci uopste ne rade zbog tezine stakla vec je fiksirano

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, filip11314 said:

Ovaj prvi nije restajling, drugi se vidi da je izakan, treci ti jedino ostaje, taj crni u M paketu i taj mi ne izgleda lose.

Link to post
Share on other sites

Nisam uspeo tockove da slikam, ima diode sa unutrasnje strane isto u boji plavoj [emoji23]1ef129c99bd591fcea5ac81564fbc5f0.jpg

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Nisam uspeo tockove da slikam, ima diode sa unutrasnje strane isto u boji plavoj [emoji23]1ef129c99bd591fcea5ac81564fbc5f0.jpg

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk


Imam ja takav znak,samo crveno sija. Ako nekom treba prodajem povoljno[emoji23] Dobio na poklon al ne pasuje na e46, prevelik [emoji16]

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites
Ovaj prvi nije restajling, drugi se vidi da je izakan, treci ti jedino ostaje, taj crni u M paketu i taj mi ne izgleda lose.
Ispravicu te ovaj 1 jeste restajling bez obzira na stari tip menjaca

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Tehnicki to je isti menjac zf6hp26 samo lci modeli imaju elektronsku saltaricu,a ovaj kao stari tip na restajlinga je isao samo na 520d m47

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
Video sam to da li na novom x5 ili x7, ne svidja mi se. A x7 sto vise gledam sve mi se vise svidja. Bas je tvrdjava.
X7 je po meri bas pravi [emoji16]


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to post
Share on other sites