Recommended Posts

 

12 hours ago, Stefan L. said:

ima, Zivorad iz Futoga, kod semafora desno, pa nizbro prva levo pa pravo pa desno i opet levo i kad shvatis da si se zajebo onda ja kasno xD 

Vidi da li Grigorije prodaje njegov 😂

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

19 hours ago, Stefan L. said:

likovi koji ga voze i dan danas su onog fazona, kozna torbica pod ruku neka divca, tamni cvikeri na glavi, zena i dvoje dece, ulazi u shop onako da se pokaze pred zenom da je pravi muskarac, kupuje fon od 2 glave i trazi zastitno staklo i futrolu gratis, a pre toga bio u Orascu na klopi posle pola godine 

🤣🤣🤣🤣🤣

Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Stefan L. said:

Milos storelli

Imas li mozda kontakt? Na Fb stranici ne odg... na br sto sam nasao na netu niko se ne javlja

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Indorile said:

Da opste je poznato da ljudi koji imaju pare kupuju iskljucivo nova kola a ne ono na sta im se digne kara :)

Eno aca bosanac je grunuo sto hiljada eura u e30 m3 zato sto je sirotinja, da ima neke pare vozio bi g30 hahahahaha.

Iskreno, jako jako retko, barem ovo sto vidjam po BgD.

Poneki entuzijasta. Ovaj maserati kupuje sirotinja za 5-6k i bozi ga ba invalida.

Inace danas videh novu Jedinicu M135i u prelepoj plavoj boji, povlacim sve sto sam ikad rekao lose :D

Link to post
Share on other sites

Realno svaki klot je jeftin, plus se djulijeta proizvodi od 2010e i krajem godine prestaje proizvodnja, stoga i masan popust :) Skoro sam gledao Pola novog jer je drugarica uzela GTI-a, nov obican klot kosta 15k, posle konfigurisanja zeljene opreme zavrsio sam na 28k.

Edited by Indorile
Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, Indorile said:

Realno svaki klot je jeftin, plus se djulijeta proizvodi od 2010e i krajem godine prestaje proizvodnja, stoga i masan popust :) Skoro sam gledao Pola novog jer je drugarica uzela GTI-a, nov obican klot kosta 15k, posle konfigurisanja zeljene opreme zavrsio sam na 28k.

Pa da, al opet mi je nova djulijeta bolja od novog klot Pola sa sve svojih magičnih 16s od 0-100.

 

Mnogo su cene novih auta otišle u nebo, ako izuzmemo Hyundai.

Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Djoksa530i said:

🤣🤣🤣🤣🤣

pravi onaj ljaban sto stavlja u 45+ gel na kosu da napravi jeza u pokusaju, cackalica u ustima posle hasa. Pa kad krene DRUZE, pravi onaj seoski selja :) 

Link to post
Share on other sites
Just now, Stefan L. said:

pravi onaj ljaban sto stavlja u 45+ gel na kosu da napravi jeza u pokusaju, cackalica u ustima posle hasa. Pa kad krene DRUZE, pravi onaj seoski selja :) u gasu je da ima najjaci auto od svih klinaca iz kraja, kurci se :D

 

Link to post
Share on other sites
jel ima neki 645 ili 650 sa foruma da je probam jedan dan ? mislim na kratko [emoji23] 

Ja probao M6,malo je reći da sam oduševljen,nisam čuo zvuk iz auspuha od vrištanja koje je proizvodila drugarica na zadnjem sedištu. U bržem autu se nisam vozio. Videćeš kad probaš.

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, dredger said:

Nema bolje kupovine za te novce. Al samo ako je u bas dobrom stanju.. Pre bi kupio njega nego neki ubijen e60.

juce od mog poslovodje drugar koji radi pri policiji dosao sluzbenim a8 4.2 iz 98 godine, stoji mu na satu 886000, auto spolja katastrofa, unutra katastrofa a mehanika puca, nema nikakve nepravilnosti u radu, cist benzin

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Stefan L. said:

juce od mog poslovodje drugar koji radi pri policiji dosao sluzbenim a8 4.2 iz 98 godine, stoji mu na satu 886000, auto spolja katastrofa, unutra katastrofa a mehanika puca, nema nikakve nepravilnosti u radu, cist benzin

Jel.iz one jedinice sto.cuvaju poznate licnosti? Vidjao sam ih pre 2 godine dok su nekog lika cuvali, bas taj stari a8 su vozili. Mozes da ih prepoznas lako, nose znacke oko vrata ili za pojasom, prangija obavezno za pojasom i to bas da se vidi. Napaljeni onako do jaja na posao.

Link to post
Share on other sites