Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

10 hours ago, frank said:

Eto, kome je puno da iskešira četiri i po soma za e46 2003,nek uzme ovo. Relativno mlad auto,prava kilometraža...Čisto sumnjam da je ovolika lešina kakvom je ovaj opisuje,malo ga prećera batica,mislim da je ovo neki pokušaj ironije,'bem li ga A da stvarno hoće da ga pokloni dao bi ga za 2500, pogledajte cene za to godište kod nas.

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Tata je 2011. kupio novog hečbeka, isti motor, ista oprema. Slab je motor za ovu šasiju, oseća se da nema snage. Plus je ugradio i plin pre 15ak hiljada km. Potrošnja 10-11l. Kvalitet izrade je u suštini ok, ništa specijalno što je i očekivano. Unutra izgleda jako lepo, komforan je i udoban, mada evo auto ima oko 90k oba ključa polomljena, vozačevo sedište se rašilo na boku, volan se ogulio na više mesta, ručica menjača se skoro cela ogulila čak i plastika na njoj. Lim tanak kao papir, kad malo jače pritisneš prilikom brisanja fleksuje, "hrom" delovi se raspadaju...nema šuspleh, motor kao svinjac. :D Generalno tad je za taj novac bio najbolji izbor. Evo sad hoće da ga proda i kupi nekog X3.

Link to post
Share on other sites

Zna se šta prodaje auto kod nas, godište, kilometraža. Prosečan stanovnik R. Srbije će pre dati 4,5 soma za 2012-to,pa kakvo god da je stanje,nego iste pare za 2003-4 u top stanju.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16655416/bmw-520-528

 

Stanje izgled ovog auta i ono za sta je vazio dan danas nema konkurenciju... Ko ima para sa ovim ce se navozati samo tako

Link to post
Share on other sites

Da opis nisam iskreno gledao nego mi se svideo ovako na oko po stanju i svemu al sad sam i ja video pa mi nije jasno. Dodje mi da ga pozovem i pitam posto je far levi posto vidim da je u delovima prodaja :D

Link to post
Share on other sites

Jeste da kažu da bez starca nema udarca (petica gore pomenuta), ali meni se sve više sviđaju F30 sa samog početka (LCI mi je skup, mada nije da je jeftina ni F30).
Ovaj 320D mi se baš dopao (nisam gledao uživo, samo slike sa oglasa):

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16337236/bmw-320-d-effdyn-edition

Link to post
Share on other sites
On 7/26/2020 at 10:53 AM, frank said:

Zna se šta prodaje auto kod nas, godište, kilometraža. Prosečan stanovnik R. Srbije će pre dati 4,5 soma za 2012-to,pa kakvo god da je stanje,nego iste pare za 2003-4 u top stanju.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

Zato što je taj 2003. već 2 generacije iza. ISto bih prvo uradio pa kasnije kad se skupi kinta sređivao ga. Osim ako nije totalni lom kome nema pomoći.

A auto 2012 vs auto 2003. je strahovita razlika i kod kasnije preprodaje.

Edited by njegovawisost
Link to post
Share on other sites
6 hours ago, NikNS said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16655416/bmw-520-528

 

Stanje izgled ovog auta i ono za sta je vazio dan danas nema konkurenciju... Ko ima para sa ovim ce se navozati samo tako

to voze ona braca iz NS sto su imali i spaljeni m3 gold audi rs4 i mnoga druga auta... 650i...

Link to post
Share on other sites

ja mu preko 5 ne bih dao jedino zato sto je bas upucano dosta para pa ajd a retka je masina da je pravi m i jos 3 0 i manuelac, de ces bolje xD 

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
ja mu preko 5 ne bih dao jedino zato sto je bas upucano dosta para pa ajd a retka je masina da je pravi m i jos 3 0 i manuelac, de ces bolje [emoji23] 
Bez ljutnje brate ne znam kakav je bio kod tebe,ali sad kad ga vidim ovako na oglas ocesan zadnji branik,prednji branik dal je cio kriv ili kineski stavljen svudje zijeva nidje se ne poklapa,patosnice ko zna od cega koje se raspadaju rascerecene gume 3500-3700max


Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, dredger said:

A jos je i bio tvoj, to mu dodaje 1000e :-))

malo je to xD 

 

2 hours ago, pesimista said:

Ili oduzima 1000 evra; koliko vidim Stefan kupi, vozi malo, pa proda... sve dok ne dođe do kvara ili održavanja ;)

ovaj je bio 330 bas dobar, nisam ga nesto mnogo imao, samo za sezonu :)  prvi vlasnik mog auta u Srbiji je bio Sova Leather. 

1 hour ago, Rocco77 said:

Bez ljutnje brate ne znam kakav je bio kod tebe,ali sad kad ga vidim ovako na oglas ocesan zadnji branik,prednji branik dal je cio kriv ili kineski stavljen svudje zijeva nidje se ne poklapa,patosnice ko zna od cega koje se raspadaju rascerecene gume 3500-3700max


Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

mator brate :)

Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites