Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima li neko iskustva sa e65? Kažu da je izuzetno kvalitetan auto,što se tiče mehanike naravno. Ponajviše mislim na dizla.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka


Isto kao i za svakog bmw novije generacije ko ga uzme dobrog i ocuvanog nema problema,ko uzme lesa prica kako je govno.
Brat mi od strica vozi e65 730d otprilike isto kao ja e60 nekih 3 i po godine od kvarova je imao izduvnu granu,prednje amortizere,i crkao menjac,stim sto je menjac perfektno radio dok nije on nabio karter od istog i nastavio da vozi ostalo sve tip top dan danas

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
On 8/10/2020 at 11:35 PM, Miki_BMW said:

Društvo, ima li nekog dobrog, pouzdanog majstora u Nišu za automatske menjače, okolina ili negde blizu Niša? Drugar najebo s autom, kupio Insigniu, posle nedelju dana rikne menjač, otera kod nekog majstora u Nišu, dao 600€, krene kući i na izlazu iz Niša opet rikne...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovo je Bogu za plakati... 

Em automatik, em ko zna koliko presao. Jedan dobar prijatelj, 70k km na satu, Opel Cor 2015, nije menjao ulje 60k km... Bolelo ga uvo i za garanciju, nije uopste znao da treba da se menja ulje lol.

Auto zaribalo. 
 

Znaci horor.

Link to post
Share on other sites

Znam lično dvojicu ljudi koji imaju baš taj 3.0d,samo redovan servis i potrošni delovi naravno,znači pod milim bogom ništa od nekih bubica ili zanimljivih kvarova.

Zato i pitam jer nije baš u "mejnstimu" ta sedmica.

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Evo i naaas.. Ako se neko seca prosle godine sam kacio bas ovu sliku i napisao da se auto nalazi na carini, oduzeto vozilo itd.. Ove godine je dospeo u moje ruke :D Prvi bmw pa e34 i to unisten nekim tuningom iz starih vremena... Ukratko auto sam uzeo jer mi je smesan, ide odmah na prodaju.. m20b20, bela koza, 4x el. podizaci, siber... Ostalo se vidi na slici :D Ako je neko zainteresovan za ceo auto neka pise na pp da mu dam kontakt, auto moze i da se registruje mada ne znam koliko je to pametno xD .. Mozda resim i ja da ga rasturim pa bude i delova u ponudi.. Za sada se prodaje ceo.. xD

ZhsNLYD.jpg

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, dredger said:

Predstavi ga molim te u automobili clanova 🙂 Da se malo zezamo, deluje mi da bas ima materijala.

Danas cu da ga oteram na plac pa cu slikati detaljnije i predstaviti ga i da krene zezanje xD Mozda se i bivsi vlasnik pronadje ko zna :D 

Link to post
Share on other sites