Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

15 minutes ago, Desmo said:

 

118347427-1597162843777509-6637121415277

 

 

 

 

 

Neki romi se bili doselili na kratko u neku kucu 20 metara od mene.. Imali beli e39 523i raspad i ovaj sa slike.. Oba zvucala kao tenkovi.. Sreca ubrzo su se odselili.. Ovog sad prodaje neki momak iz Valjeva za 900e po grupama.. 

Link to post
Share on other sites
To je jedan  bas zanimljiv  auto koji ti ne treba u zivotu.
Sta da ocekujes od auta starog 20godina koji je ka nov kostao boga oca,kod nas u Cg takva auta iskopnici kuce. Brat mi od strica koji je ubacio 1.9 u a8,skoro je kupio cl sa losim motorom za 300-350e vadi motor i ubaca 250td iz w124. Sto kaze bolje ulozit 1500e u to i vozit ga svaki dan nego radit v8 pa ga registrovat i vozit jednom u mjesec

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
34 minutes ago, dredger said:

Verujem da je ovo dobar primerak. Samo mi se ne svidja sto je ofucano vozacevo sediste i nisam neki ljubitelj te boje. Jebo ih Boston green ako je to ta boja.

meni se ne dopada nekoliko stvari na ovom autu, samo estetika da se uradi i trebalo bi da to bude to. Nisam neki ljubitelj tog 3.0 gt motora od 286, vise sam za onaj 3.2 od 321 konj.

Ovde da se skinu izmisljeni grilovi na krilima, M bedz sa grila, rucica menjaca sa sve onim hromom  okolo, mislim da to nije fabricki islo ? CD radio zameniti fabrickim, i nesto mi je oko modula za svetla koliko vidim slomljena plastika. Sedista jebiga, skupa restauracija tako da ona mogu i ostati npr:) I po meni fali onaj A spojler na gepeku onaj GT kako ga zovu

Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, NikNS said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16816541/bmw-320-d-m-opremakoza

 

Pobeze nam ovakav primerak. Jos covek kaze poznavaoci ce znati o cemu se radi :D

znas kada sam ja gledao davno jedan alfin oglas 159ka u pitanju, covek napise, suvisno je pricati o M paketu, ja patos! 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, NikNS said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16816541/bmw-320-d-m-opremakoza

 

Pobeze nam ovakav primerak. Jos covek kaze poznavaoci ce znati o cemu se radi :D

U zameni sve biser do bisera nemacke industrije


BMW 320 2006 I mladji..
BMW X3
Audi A4 2007 I mladji
WV passat B6 B7 naravno sa mojom doplatom
 
Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, frank said:

Ovo ili kocka 320is?emoji848.pngemoji41.png


Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

Kocka/E30 M/320is all the way. Iako je sporiji, meni samo sedenje u kocki i posmatranje onog oldschool kokpita je nesto posebno. :D Prema iskustvima sa stranih foruma, kocka je definitivno kvalitetnije uradjena od E36 i more fun za posedovanje jer vecinu modifikacija/popravki odradis jednostavnijie.

Link to post
Share on other sites
Kocka/E30 M/320is all the way. Iako je sporiji, meni samo sedenje u kocki i posmatranje onog oldschool kokpita je nesto posebno. [emoji3] Prema iskustvima sa stranih foruma, kocka je definitivno kvalitetnije uradjena od E36 i more fun za posedovanje jer vecinu modifikacija/popravki odradis jednostavnijie.
Meni se nekako više sviđa ovaj japanski "raketa" izgled. Jeste kocka kult ali ovo...[emoji3059]

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, frank said:

Meni se nekako više sviđa ovaj japanski "raketa" izgled. Jeste kocka kult ali ovo...emoji3059.png

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

Mislim da je nesporazum. Ja sam mislio na E36 m3 sa oglasa, nekoliko postova pre.

Naravno, moja odluka je cisto emotivna. :D 

Link to post
Share on other sites

Ma pitam onako, informativno. Ovaj mitsu je preko u cenovnom rangu sa kockom IS,oko 20-30k eura,pa sad,ko šta preferira. Ne znam zašto je ovaj stavio ovako nisku cenu...

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, dredger said:

Daj kocku da vidimo pa cemo vecati. Micubisi je ozbiljan auto, bice napeto.

Jbg, nije bas za objektivno poredjenje   E30 je platforma iz 1982 godine, nevezano za modifikacije ipak je anahroniji. Jedino taj emotvini naboj moze da presudi....:D

Link to post
Share on other sites

Na to sam i mislio,za tog IS-a traže velike pare a za manje novca dobiješ ovako neku igračku,isto mator a dobar. Naravno da ne poredim sam izgled i tehnologiju automobila već mi se u glavi vrzma šta čovek dobije za istu ili sličnu lovu.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites