Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Treba mi preporuka auto otpada za BMW delove

Konkretno mi treba za BMW 640 Gran Coupe f06 prednji branik i desni blatobran, delovi moraju da su u M-u

Link to post
Share on other sites

Ja podrzavam da ljudi pisu sta su zamenili i koliko para, da drugi vide koliko je odrzavanje takvih... A za n47 jbg mislim da vise nemamo na forumu nijedan, sve potencijalni [emoji16]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Zato sto kod seljackog narodnog fau ve auta ne moras da se brines da l ti senzor sedista radi, remenica radilice, i tako jedno 10 mana svih polovnih BMW, koje moras da zakrpis, da bi imao dobar auto.

 

Sta nam je tu nam je, marka BMW nam je u sustini polu proizvod :D

Link to post
Share on other sites

Evo bas listam neke f10 na polovnim i naletim na racun za diskove i plocice, 16k disk komad, plocice 8k, sa indikatorima prednji i zadnji plus plocice 83k... Jaka cifra bas, jbg i petica je jak auto

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, somi92 said:

Evo bas listam neke f10 na polovnim i naletim na racun za diskove i plocice, 16k disk komad, plocice 8k, sa indikatorima prednji i zadnji plus plocice 83k... Jaka cifra bas, jbg i petica je jak auto

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

nije ti to nesto ok. oko 200e ti je sve prednji i zadnji sa sve plockaama

Link to post
Share on other sites

Evo desmo postavio link vec sa kp 200e diskovi, onda je ovog neko mozda osamario, bas se secam cifre. I meni malo nerealno ali jbm li ga, za mog sa sve rukama je 150e zadnji set ate, ok je da za 5icu bude 200-250 ali bas 350 mi mnogo

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites