Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

11 hours ago, dredger said:

I meni, uzivo sam ga pregledao kod drugara na placu, bas je moćan

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, somi92 said:

Jbt ovakav auto, 80k, i 2,0 dizel...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

Ovaj hse, to je najjaci paket opreme ja mislim. Cekamo klot da stave u ponudu, trebalo bi da ima neka sljakerska varijanta. Al mislim da ce tesko biti ispod 40.000 eur. 

Link to post
Share on other sites
On 9/7/2020 at 10:19 AM, Sale-Sombor said:

I meni, uzivo sam ga pregledao kod drugara na placu, bas je moćan 

Pa konacno BMW 7ca u X varijanti, bilo je pitanje kad ce srusiti q7, range rover i ostale. Citao sam recezente neke strane kazu da je kvalitetom odusevio sve i ponizio konkurenciju koji godinama furaju luxuzni SUV, jedino sto je po meni za malo veca trzista tipa USA, Emirati ovde je generalno i X5 preogroman postao u gradovima.

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Sale-Sombor said:

Mnogo je lepa ova 7ica, deluje mi bas ocuvano i kvalitetno. Kao sto Dule kaze za one 2 stavke ako nisu problem ja bi ga kupio odma.

Ps... ako kupis, a felne ti se ne svidjaju javi, ima ko bi da kupi 😀

ehh, pa ne ide da ga kupusam xD razmislicu jos o ovome, deluje mi ok auto, ali isto tako delovao i komsijin 7 dok nisam shvatio da se raspada menjac.. jos 2008 mladji i manje km ali dzabe

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

@Stefan L. Kupi brate, jako je dobra ta sedmica. Al stoji dugo vec na oglasima, vidjao sam je, mislim da smo je i ovde komentarisali. Pa nisi valjda toliki maler da bas kod tebe crkne amortizer.

ma brate, nije mi svejedno kad cujem sve te cifre i to neke osnovne potrosne stavke, zamisli nestoozbiljnije, idi u kur

Link to post
Share on other sites