Recommended Posts

3 hours ago, pesimista said:

Danas sam vozao 318d 2009. godište, nisam se rado vratio u svoj E46.
Naslušao sam se raznih priča o E90/91 da svašta nešto ne valja, ali kad sedneš u jedan vidiš koliko je to bolje urađeno od E46...

Generacija ispred, nego ne možeš ti ljudima pojasniti...

 

DA ne pričam kad su kola 3 ili 4 generacije ispred pa makar i šnj klase, oseti se.

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledajući kako se kreću cene E90, uleteo mi je i F30 u pretragu jer sam tragao za godištem do 2012.
Iznenadio sam se kad sam video da je F30 pao ispod 10k, konkretno ovaj primerak je 9500e.
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16940450/bmw-320-d-f30-navigacija


E90 sa kraja proizvodnje (2011) sam pronašao za 7250e:
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16851994/bmw-320-d-automatik
Ove naše matore kante nisam smeo ni da gledam koliko se cene...

Link to post
Share on other sites
Just now, pesimista said:

Gledajući kako se kreću cene E90, uleteo mi je i F30 u pretragu jer sam tragao za godištem do 2012.
Iznenadio sam se kad sam video da je F30 pao ispod 10k, konkretno ovaj primerak je 9500e.
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16940450/bmw-320-d-f30-navigacija


E90 sa kraja proizvodnje (2011) sam pronašao za 7250e:
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16851994/bmw-320-d-automatik
Ove naše matore kante nisam smeo ni da gledam koliko se cene...

Nisu puno skinuli sa ove e90ke, samo 151 853 km.

Kad su vec skidali km mogli su bar i da slikaju nakon toga, auto izgleda lepse cim pise 210 000...

Na tabli lepo pise 362 222

Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, BorisNs96 said:

Nisu puno skinuli sa ove e90ke, samo 151 853 km.

Kad su vec skidali km mogli su bar i da slikaju nakon toga, auto izgleda lepse cim pise 210 000...

Na tabli lepo pise 362 222

pa ti posle kupi auto sa placa... uzas, da ga prebijes na licu mesta

Link to post
Share on other sites

Ljudi, budite ozbiljni. Ko još veruje kilometraži sa oglasa; ako je nekom do realne kilimetraže neka traži nov auto ili eventualno auto od prvog vlasnika sa kompletnom istorijom servisiranja.
Ako je tih 300k+ km realna, onda je to još i dobro.
Ja kilometražu odavno ni ne primećujem na oglasima jer znam da je šarena laža, pa nisam ni ovde obratio pažnju.

Послато са SM-N770F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ranije se i preko vracala posto su servisni intervali na 30k ljudi je vracaju izmedju servisa tek tek da auto duze ostane u garanciji jer bi izasli iz iste preko kilometraze. Tako da ta prica ne pije vode ni kad je jedan vlasnik i tu ima svega :D Kad bi bili realni ne bi kukali ni za jedan kvar na autu jer je dizajnirana i trojka i petica za 10 godina ili 200k km a sve ovo sto su presle jos je sam bonus i stvarno su masinerije.

Link to post
Share on other sites

Ma braco kako god okrenuli, svaki nemac putuje na posao po 70+km dnevno ko nista, za tu namenu kupuju bmw 3,5, merc c klasu, audi a4, a6 plus ovako obaveze odmori i sl. Navuce dobra vecina 30k godisnje tako da je njegov auto posle 5god presao 150k, ili ga menja tad ili jos godinu dana predje jos tih 30ak kad je vec na red dosao zamajac i ostalo i uzima sebi noviju generaciju u garanciji, a mi uzmemo taj isti i kukamo kako je mana sto na 150k (na satu) crkava nesto a auto posle 10g realno ima dobro preko 300k i sto je najgore kad ga svaba sutne tamo sa 150k kupi ga neki nas ili turcin i drlja jos par godina bez ikakvog odrzavanja.... Garancija je samo kupiti sto bolji, oterati kod dobrog majstora odraditi odmah sve bez pitanja kolko sta cega zasto i voziti auto i uzivati. I naravno pruziti se kolko se dugo a ne kolko bi se zelelo.

Link to post
Share on other sites

Koja je po vama realna cena za neki f10, 2.0d, velika nav, fina sedista i automatik obavezno, km do 200k pravih? Na oglasima od 11-12k za 2010-11 do 20k za isto god maltene mozda god dve mladji. Ne znam meni je mnogo 18k za peticu 2012-13 sa upitnom km ali vidim da ih drze na tim cenama kod nas

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Poznanik je u Holandiji pre par meseci uzeo 2012 godište,210000 pravih,veliki navi,koža(šampanjac boja),šaltači na volanu,automat,kompletna istorija...platio 11k. Auto čaša. Ja u Srbiji za tako nešto ne bih dao više od 13 max 14 hiljada. Pričam o 2.0 d naravno.

A taj što traži 18k mora da bude bez tačkice,sa SVIM servisima urađenim,top opremom i ispod 180k.

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
Airbag error [emoji42] Javio se pre mesec dana, pa onda se misteriozno samopopravio, pa evo opet danas... Je l moze to da se u dijagnostici iskljuci i bez da pokazuje gresku (pa nek se otvara ono sve ako dodje ne daj Boze do sudara)?

 

 

Koji auto je u pitanju?

 

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, frank said:

Može softverski da se ugasi. Oko 50e košta.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

Шта бре 50€, за 5 кликова? 😂 Ако заиста буду тражили толико неће га мене више BMW гледати без да купим пар година старог.

 

edit: kod Bate 20€ рече

Edited by njegovawisost
Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, frank said:

Ja znam za dvojicu-trojicu koji traže 50. E sad ako ima za manje, to je do jajaemoji869.png

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

Стравичне су две ствари:

1. колико људи не знају о рачунарима ништа

2. колико мајстори офрље лупају цене па ако им прође прође. Ово нарочито мислим за Београд.

Лупам сад, замена квачила нигде нема испод 80€ за БМВ. Посао јесте можда два сата. Неки траже и 100€ а неки још 100€ зараде на попусту за делове.

Алооо, па ко да радиш на контроли лета а не у гаражи. И не знам ни једну празну гаражу колико се кршеви возе.

Ово с Airbagom се дешава комлетној БМВ серији и ови људи су тотални идиоти, да направе нешто што је голф 3 правио с 2 клика прекидач у седишту, они да уграде целу плочу у седиште која, узгред буди речено, не служи ничему.

Edited by njegovawisost
Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, frank said:

Šta reći onda za cene servisa u EU zemaljama(DE,AUT,ITA...) emoji849.png Mislim da ispod 100e ne postoji radni sat u iole krštenom servisu.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

То тек =] Реално Београду баш баш недостаје специјализованих сервиса, кад год ми нешто треба морам да чекам по 3-4 дана па навише.

Link to post
Share on other sites

Nama nedostaje da ljudi kad ih zajebu u servisu kazu to, a da ne krene odma pljuvacina od strane ovih sto su na prst u dupe sa servisom, pa posle puj pike ne vazi. Takodje i sa ljudima koji prodaju delove preko fejsa, neko se pozali da ga je neko zajebo kako god, odma skoci njih 10 da pisu kako je prodavac najbolji covek univerzuma, nikog nije zajebo, i kako je zajebani lazov i prevarant :D

Link to post
Share on other sites