Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

13 hours ago, Indorile said:

kacio ih dredger pre mesec i kusur :D

ja sam ovaj sivi kacio pre pola godine :) xaxax

11 hours ago, Desmo said:

Kakvi su ti motori?

iskreno pojma nemam, nikog ne znam da ih je posedovao. Ja sam imao m54 a ovaj ne znam.. nacuo sam da imaju probleme sa nekim solenoidima, samo to znam. 

Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, Mitrovic Stefan said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17089812/bmw-525-i

 

Ovaj je stvarno u dobrom stanju spolja. Steta sto je automatik, da nije odmah bi ga uzeo.

zasto steta brate? meni serija 5 ne ide sa manuelcem nikako, ja ne bih mogao :) ne znam za ostale ? 

glup osecaj u voznji, gospodski ti je automatik, vidim mnogi se plase. Nije to neki bauk veruj mi, mogu jedino da podrzim seriju 5 e39 ali M sa tim menjacem, kao gotivniji ugodjaj, ali ovo sve posle niiiiikakoooo :) 

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
3 hours ago, dredger said:

Dobar auto, sve mu je na mestu. 

Osim kilometraže...Tom ako je minimum minimuma vraćeno 50k km, on ima 300k km. To je za bilo koji auto - leš na putu. A regularno vraćanje kilometraže je 200.000km u Srbiji. Sad sam pričao sa majstorom koji gleda šta se radi u ovlašćenom servisu posle radnog vremena. Da ne verujete... (ne kažem da je BMW servis u pitanju)

Link to post
Share on other sites
zasto steta brate? meni serija 5 ne ide sa manuelcem nikako, ja ne bih mogao [emoji4] ne znam za ostale ? 
glup osecaj u voznji, gospodski ti je automatik, vidim mnogi se plase. Nije to neki bauk veruj mi, mogu jedino da podrzim seriju 5 e39 ali M sa tim menjacem, kao gotivniji ugodjaj, ali ovo sve posle niiiiikakoooo [emoji4] 
Pa gotivim manuelca jer mi nije tesko menjati brzine (tek 5 godina vozim, mozda posle smori [emoji23]) i kvarovi su dosta jeftiniji ako se uopste i dese.

Tih godina automatik nije nesto agilan po meni. Drugar je imao u E46 320D i ne svidja mi se kako menja. Pre godinu je uzeo E90 320D i mogu reci da je nebo i zemlja u odnosu na E46 (svidja mi se u sustini kako menja brzine).
Da na E39 menja brzine kao E90 onda bih mozda i razmislio [emoji23]

Vozio sam automatika dosta (a i sada povremeno vozim) na poslu (Opel Astra H doduse) i nije lose ali kao sto rekoh nije mi tesko menjati, a i kvarovi su nezgodni.
Link to post
Share on other sites

Ja sam rentirao jedno mesec dana Superb 2017. godište, zbog posla... 2.0tdi verzija od 190 konja i sa dsg menjačem...kako je taj auto išao, jako prijatno sam se iznenadio. Ladja, a za auto te veličine prilično lepo vuče. Mesta ima na pretek, pogotovo pozadi gde sam mogao da se ispružim. U gepeku mogu da se spakuju stvari za dve porodice.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Ja sam rentirao jedno mesec dana Superb 2017. godište, zbog posla... 2.0tdi verzija od 190 konja i sa dsg menjačem...kako je taj auto išao, jako prijatno sam se iznenadio. Ladja, a za auto te veličine prilično lepo vuče. Mesta ima na pretek, pogotovo pozadi gde sam mogao da se ispružim. U gepeku mogu da se spakuju stvari za dve porodice.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ista prica, estetski se meni svidja svakako, cena odrzavanja smesna a unutra je lepse odradjen nego mnogo skuplji nemci. Zadnja klupa bas kao sto si rekao da se zavalis mozes se odmoriti usput. Po meni ko trazi auto te klase ovo je pun pogodak za tu cenu. A ujedno i primer kako auto izgleda sa 200k km pa onda neko nek poveruje da e46 ili e90 imaju 200k pravih [emoji848][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

Lepa je Skoda, drugar kupio novu, 2.0tdi, 4×4, dsg u bas jakoj opremi. Odusevio me auto. A odusevljenje me je drzalo dok se nisam naslonio dupetom na prednje krilo i ulubio ga. Onda smo sipali vrucu vodu i samo se vratilo. Posle bila sprdnja da ima tako puno mesta pozadi jer ne smes da prcas na haubi da se ne deformise. A za te pare imas dobar f10 stariji godinu, dve tako da ne razumem kupce polovne Skode Superb

Edited by dredger
Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, legendica said:

Ovo je najaktivnija tema pa da upitam: 

Koje ulje sipati u 320d n47 177ks?

5w30 ili 5w40. 

Castrol, Liqui Moly, Mobil, Total, Shell...manje vise vecina brendova je dobra. Samo uzimaj u oficijalnim/proverenim radnjama.

 

Link to post
Share on other sites