Recommended Posts

Meni skroz Ok ++ ali nista nema dok se ne cidi uzivo naravno.

A pvaj prodavac meni sto je rekao da je dao 600e za servis auspuha? [emoji848] Mora da misli na servis Dpf-a? Znam da kod VW moze da se skine i cisti ali 600e nije?! Cisto me za ima kakav je Dpf kod Bmw, jel ista fora kao kod VW-a?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dok ne vidis auto uzivo nemoj nikome pare da nudis. Veruj mi ja sam trazio e60, bio sam spreman dobro da platim i na kraju sam platio lepu cifru, ali sam uzeo dobar. Prodavci trazili i preko 10 000e za neka auta, a kad sam video totalno sam se razocarao. Sve mislim u sebi trazi covek 10000e, mora da je auto dobar, idem da ga kupim. Odem tamo da vidim uzivo i totalno se razocaram.

Link to post
Share on other sites

Bas pitah majstora za n47 motor, lanac itd, kaze oni od 184 su dosta bolji od 177ks, zamena lanca 800e sa swag delovima, po njegovim recima kvalitet originala samo obrisan serijski broj dela, kaze 100k km si miran

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Desmo said:

Steta.... Gde se to desilo ?

U Podgorici su mu ukrali auto, tamo je ziveo i radio. Ne znam mesec dana da li ga je imao. E61 fl u bas ljutoj opremi sa zamenjenim lancem i sveze uradjenim menjacem. Covek taman skockao auto. Auto inace bio na nase table.

I naravno da nije auto nadjen, proslo je vec vise od godinu dana.

Edited by dredger
Link to post
Share on other sites

Evo kako treba da izgleda e60 od 10.000e kolkoga drug moj prodaje 230h km odradjen svi servisi.
A sto se f10 tice imas ih klotara po Njemackoj za oko 7000e jer niko na ovu cijenu ne racuna 19% pdv sto se vrace za izvoz auta51d13785c9b7acf49c223e5fe594b32f.jpg62ec59e8cd0fa60b841a54b83606840a.jpg37e690b57cb25e37a5457806612c6e7f.jpg09b938d16dd81777689503567a96b09d.jpg1f41a8a9da40556dcbeac435921719c4.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, dulebp said:

Sve sto valja, mora i da kosta.

To u 99% slučajeva stoji, nego problem je ono drugo, sve sto košta ne mora da znači da valja... :)   

Tako da znanje dobro dođe, mora da se ima malo i strpljenja i naravno pomalo i sreće...  

Link to post
Share on other sites

Potpuno se slazemo. Jedan od primera je onaj pre par postova iz oglasa koji je krenuo od 15.000e a sto kazu nidje veze. [emoji16]


Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
Sve sto valja, mora i da kosta.

 

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

 

 

Dok ne dodje Stanimir iz Kaludjerice i kaze pa za te pare ima f10 [emoji854]

 

P.s. ime i lokaciju su uzeti onako, pali me na pamet, da se neko ne uvredi [emoji3]

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

 

 

 

Link to post
Share on other sites

8000e u Svici, zadnji servis radjen na 145000km pre dve godine...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites

Cuo sam se sa Kopermikus, jos 1360e dovoz i carina i svi troskovi... Mislim da
je ovo lepa kupovina [emoji16] Jedino me frka od kipovine na nevidjeno... Kazu imaju majstora u Kopermikus koji bi ga pregledao vizuelno i mehanicki [emoji33]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, iwcham said:

Cuo sam se sa Kopermikus, jos 1360e dovoz i carina i svi troskovi... Mislim da
je ovo lepa kupovina emoji16.png Jedino me frka od kipovine na nevidjeno... Kazu imaju majstora u Kopermikus koji bi ga pregledao vizuelno i mehanicki emoji33.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Sve je to lepo, ali ja nikad ne bi kupio auto na nevidjeno. Dok ga ja sam ne pogledam uzivo nema sanse da bi kupio, nemamo svi iste kriterijume da li je nesto dobro ili nije. 

Link to post
Share on other sites

Znam to me muci. Znam da su firma koja valjda gleda da odrzi dobru reputaciju i reklamu ali opet... [emoji51][emoji33] Kaze mi covek veceras stize par vozila da dodjem da vidim u kakvom su stanju... da se uverim da je sve kako treba...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Link to post
Share on other sites