Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi ima li neko krsten

e30 coupe

e36 coupe

e34 limo

e39 limo

e46 coupe

Nesto od navedenog, samo u extra dobrom stanju, samo u opremi, samo benzin , samo sestak.

Ali da ga stvarno prodaje ne da zeli da ga pokaze samo 

Link to post
Share on other sites

Nije e60 na prodaju, mislim ja uglavnom i ne stavljam auta na oglase, vec samo dodju ljudi i oteraju 😁

Voleo bi e39 M5 jednom da vozim, ali su preskupi, a i opet uz njega moras imati neki auto za svaki dan. Mada ne bi se bunio ni 540i e39 da bude 😀

Link to post
Share on other sites

Inace, Alfa je jedna kurva od auta koja ti cepa prdaru ali se i uvlaci pod kozu. Kad je utegnes, stvarno je dobra, ali jako brzo nesto ce krenuti da landara. Pogledam nekad oglase i zapitam se sta je s ovim ljudima sto prodaju Djulijete. Gle ovog, ej, 2012, 1.4 t benzin, od opreme skoro pa nista i trazi covek 7.000 eura. Trazio je i vise. Pa za te pare odes i kupis pasat b7 koji je realno autina za Alfu. Stvarno ne znam kakve su to cene 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16544237/alfa-romeo-giulietta?ref=featured-home

Link to post
Share on other sites

@iwcham provozaj se do Saleta pa pogledaj kako treba da izgleda dobar e60. A posle mozete da se dogovorite i oko cene. [emoji16]

Potvrdjujem da ima restajl sa M47, ja isto nisam to znao pa sam iskljucivo trazio pre restajl zbog motora, a kad sam kupio provalim da ih ima, i to najvise sa motorom kao moj sa 150ks. Mislim da je to trajalo par meseci sa tom varijantom. Kao sto je kolega pokazao, najbolje po poklopcu motora moze da se prepozna koji je motor, a i po toj rucici menjaca kod automatika.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

j***m ti sta je leseva po oglasima sve isterano maxxxx... Nema da nadje covek dobrog i da plati... Treba ovog da idem da pogledam. Voleo bi da je automatic ali jednostavmo mora da ima automatsku klimu.
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15828139/bmw-520-520d-e60


Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites
j***m ti sta je leseva po oglasima sve isterano maxxxx... Nema da nadje covek dobrog i da plati... Treba ovog da idem da pogledam. Voleo bi da je automatic ali jednostavmo mora da ima automatsku klimu.
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15828139/bmw-520-520d-e60


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Necu da ti namecem misljenje ali moj savet na osnovu mog primera je da gledas automatika. Ipak vise pristaje tolikom autu i toj klasi. To kazem ja koji sam bio zakleti protivnik automatika, bio manijak i voleo manuelni kad mu ja dam zisku itd :)
Ali evo posle godinu i nesto automatika, cesto vozim manuelni i veruj mi, samo automatik.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Znam, i ja bi automatik prvenstveno, ali sad samo gledsm da bude stanje top i da ima kozu i auto klimu... i da je 177. Btw, ima li fizicke razloke izmedju 163 i 177 ili je samo mapa? Nisam uspeo da izgooglam... Procitao sam da je ovaj 177 naj refinisaniji...


Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites

Da mislio sam na razlike na n47 od 163 i n47 od 177. Nadjoh da postoje prilicne razlike i da je n47 177 dosta kulturniji i da je ekonomicniji od ovog od 163, znaci mislim na n47 od 163ks...


Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites

Mislis da bi im se isplatilo da stavljaju razlicite motore za 14ks razlike? Danas se sve zasniva na softverskom stelovanju.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites