Recommended Posts

Vidi brate, gde god su tako veliki novci u igri, bolje je da ne znas detalje.

No, kako vam se cini ovaj Infiniti, po meni malo cudno izgledaju, jedino od napred sto lice na nesto. Kvalitet je verovatno top, kao u Leksusu.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14137612/infiniti-q50?ref=featured-home

Edited by dredger
Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Video sam ovaj oglas, izgleda bas pristojno i elegantno...verujem da je ovo bas dobar auto, pogotovo kad pogledas sta se sve dobija za ovu cenu. To je visa klasa u svakom pogledu, trebalo bi da je premium u svemu.

Najveci problem je sto je upitno odrzavanje ovog auta kod nas...kakav je na tom polju i da li Nissanov servis ima delove za njih jer je Infiniti njihov luksuzni brend i drugi standardni problem skuplja registracija zbog 200cm³ vise.

U svakom slucaju voleo bih ovo provozati. [emoji846]

A mislim da cak koriste Mercedesove motore, tako da je to sigurno +.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

To je verovatno dobar auto, čak nije ni preterano ružan dizajn. Ali brate....vozačka tabla, ko da je neki klinac u Japanu gledao video igricu i onda počeo "da oblikuje". Za auto koji košta 50.000 evra nov, to je definitivno veliko NE od mene.

Link to post
Share on other sites

Jedino sto je auto venčanica. Ovaj konkretno je na oglasu sigurno godinu dana. Ima i Q70, taj je veci malo, i takvi stoje jako dugo na oglasima. Jedini Infiniti koji se proda za par meseci je dzip, mislim da je QX30 ili tako nesto. Onaj sto je velicine kao Nisan Murano.

Link to post
Share on other sites

A sta mislite o ovoj drugoj generaciji Murana? Onaj prvi se nije proslavio, pa zbog toga i ovaj noviji prati los glas. Skoro bio drugar iz Nemacke, bas ovakvog vozi, kaze top auto, on ga tamo platio 5.000 eura.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16933625/nissan-murano-25-dci-aut?ref=featured-branding-search

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Sale-Sombor said:

Ovaj je bio u Somboru pre 3-4 god, ja takav lom od auta nisam video. Auto je bio u teskom raspadu

to je onaj betmobil bese ? sto je imao neke felne sa jotazom i et sacuvaj boze, kao da si ih skinuo sa prikolice sto guraju fizikalci pa je strecovao, bio je nakarada uzas, cak je bio i matiran nesto,mislim da gori e46 na trzistu nema da se nadje

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

to je onaj betmobil bese ? sto je imao neke felne sa jotazom i et sacuvaj boze, kao da si ih skinuo sa prikolice sto guraju fizikalci pa je strecovao, bio je nakarada uzas, cak je bio i matiran nesto,mislim da gori e46 na trzistu nema da se nadje

To je taj

Link to post
Share on other sites