Recommended Posts

prevagnulo je swiss i crna boja sto posto, samo za KM, cisto sumnjam da je od 2009 presao samo 160 000, malo mi to nesto. Moj je iz swiss 2011 godiste i uredni papiri od prvog dana, sada sam na 217000. Pritom turbo benzin, a ovaj dizel, taj bi morao bar 250000, ali vidi, uvek mozes da odes u servis 6 plus ili bmw stefanovic ili bilo koji ovlasceni diler mogu da ti kazu koja je stvarna, bmw bar moze na vise nacina da se pogleda. moj e60 je imao iz 2005, 2.5d je imao 353000 a bio kao casa. 

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, kami said:

Ima primeraka sa malom km. Ja sam licno uvezao, postavljao sam slike i ovde bmw 730d 2011 sa 80.000 pravih km. Kupljen od bmw salona u FR.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 

ima ali je i cena dosta jaca u odnosu na one koji su presli 200k, sve ima svoje. Zavisi za sta se covek opredeli. Moj  sef vozi G30 520d 2018, na satu kuca 200k

Link to post
Share on other sites

ranije nisam mnogo gledao tu kilometrazu, na kraju ipak najebe covek zbog nje :) jer danas retko ko je prvi vlasnik i ima servisnu. a kakvo je vreme doslo, sad svako moze da napravi servisnu ode kod zike mike izlupa par pecata i eto servis xD 

Link to post
Share on other sites

ja sam e60 prodao zato sto mi je mucno da turam po 2000 3000e u matoru deregliju, za 3 meseca spuco 1600-1700e, menjac, alternator, creva, servisi, kocnice, letva, i kada sam sve resio prodao i poklonio kao sto uradim svaki put. A veruj mi druze, NOV NOV NOV NOV, 4x mogu da napisem xD znaju mnogi koji je bio moj e60, kako je odrzavan pre mene. 

pa da DPF isto me jebao pa mi se dimilo ispod haube ma idi, ne ponovilo se, jednostavno vreme cini svoje, odrzavao se pre mene ono osnovno ulje filteri plocice, e onda je sve ostalo ozbiljnije spalo na mene i jbg. Nisam vise u fazonu da guram lovu na popravke. Kad krene da jebe na oglas, das poklon cenu i nemas muke. 

Link to post
Share on other sites
ranije nisam mnogo gledao tu kilometrazu, na kraju ipak najebe covek zbog nje [emoji4] jer danas retko ko je prvi vlasnik i ima servisnu. a kakvo je vreme doslo, sad svako moze da napravi servisnu ode kod zike mike izlupa par pecata i eto servis [emoji23] 
Auto je imao jednog vlasnika tamo, ja sam drugi. Svi servisi upisano u kljuc automobila, moguca svaka provera. Nije udaran pa krpljen, imam slike od preko. Al verujem da bi mi niko poverovao da je to prava km auta.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
41 minutes ago, Stefan L. said:

ja sam e60 prodao zato sto mi je mucno da turam po 2000 3000e u matoru deregliju, za 3 meseca spuco 1600-1700e, menjac, alternator, creva, servisi, kocnice, letva, i kada sam sve resio prodao i poklonio kao sto uradim svaki put. A veruj mi druze, NOV NOV NOV NOV, 4x mogu da napisem xD znaju mnogi koji je bio moj e60, kako je odrzavan pre mene. 

pa da DPF isto me jebao pa mi se dimilo ispod haube ma idi, ne ponovilo se, jednostavno vreme cini svoje, odrzavao se pre mene ono osnovno ulje filteri plocice, e onda je sve ostalo ozbiljnije spalo na mene i jbg. Nisam vise u fazonu da guram lovu na popravke. Kad krene da jebe na oglas, das poklon cenu i nemas muke. 

To je onaj sivi u M paketu, svi drkali na njega, kao odrzavan max, od domacina nekog beogradskog kupljen?

Link to post
Share on other sites

Ovaj je bas po picki primerak, greota sto nema grejanje sedista, al to se oprasta zbog ovakvog opsteg stanja. Kupis i narednih bar 100.000km samo gas. Bas mi se svidja auto, cena bas korektna, brzo ce se prodati.

Link to post
Share on other sites

Cena u odnosu na stanje i vise od korektna, a i fiksna. Listam oglase, ali porediti njegovo stanje i sa ostalim sa oglasa nije vas na mestu. Ok, ima prineraka sa jacom kilometrazom, ali su svi sa po 250.000 na satu. Generalno ovaj auto trazi specificnog kupca, koji bi da kupi visoku klasu, u godinama, a opet mu nije zao da placa harac ovoj drzavi.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Stefan L. said:

prevagnulo je swiss i crna boja sto posto, samo za KM, cisto sumnjam da je od 2009 presao samo 160 000, malo mi to nesto. Moj je iz swiss 2011 godiste i uredni papiri od prvog dana, sada sam na 217000. Pritom turbo benzin, a ovaj dizel, taj bi morao bar 250000, ali vidi, uvek mozes da odes u servis 6 plus ili bmw stefanovic ili bilo koji ovlasceni diler mogu da ti kazu koja je stvarna, bmw bar moze na vise nacina da se pogleda. moj e60 je imao iz 2005, 2.5d je imao 353000 a bio kao casa. 

Crn ga radi na kriminal 😄

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, iwcham said:

Ja idem na onog iz CH pa kako mi Bog da :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

12 hours ago, dredger said:

Nek je sa srecom brate. Sta je prevagnulo ako nije tajna? Zamoli te sto dovoze da obrate paznju na prednji branik prolikom utovara, sasvim slucajno znam momka kom su doneli opc insigniju, na slikama bila sve ful, kad su utovarali polome mu branik, za stetu je bilo povuci potegni, al nisam ispratio do kraja. Bas kopernikus je u pitanju.

Nek je sa srecom i ja kazem, lep bmw

https://www.autoscout24.ch/de/d/bmw-520-limousine-2008-occasion?utm_campaign=as24_share_iphone&utm_medium=social_sharing&utm_source=sms&vehid=7982271

 

 

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, kami said:

Cena u odnosu na stanje i vise od korektna, a i fiksna. Listam oglase, ali porediti njegovo stanje i sa ostalim sa oglasa nije vas na mestu. Ok, ima prineraka sa jacom kilometrazom, ali su svi sa po 250.000 na satu. Generalno ovaj auto trazi specificnog kupca, koji bi da kupi visoku klasu, u godinama, a opet mu nije zao da placa harac ovoj drzavi.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 

Brate, ko vozi ovakav auto tih 100.000 za regu ne sme da mu bude problem. Nije to auto za slepce. A na kraju krajeva, bolje dati pare za registraciju jednom godisnje nego svako jutro slusati dal zvekece lanac i biti u strahu od menjaca. 

Link to post
Share on other sites
Radetov auto, pre par dana ga je ispolirao i sredio

Odlican. Kako je fenomenalno ostarila ova petica. Meni se iskreno vise svidja od f10. F10 mi je nekako blag..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, iwcham said:

Odlican. Kako je fenomenalno ostarila ova petica. Meni se iskreno vise svidja od f10. F10 mi je nekako blag..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

i ja sam tako mislio dok nisam prvi put zakoracio i osetio razliku. 

Link to post
Share on other sites