Recommended Posts

50 minutes ago, Sale-Sombor said:

za 4500 odlicna kupovina bi bio, zbog km i godista. meni je na mom e60 na 353000 sve pocelo da manjka, verujem da ovde s obzirom da ima plin i da se sve dovede u red bez 1500-2000 evra nista.

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

10 hours ago, iwcham said:

Sta je bre ova djunta. On mi rece neka muzikanod 1000 i kusur evra, nesto telefon se poveze itd... prica nesto covek, nista ga nisam razumeo...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

preko telefona aplikacije podesavas glasnocu laznog izduva i rezim rada. Cene su od 800e do 1500e

Link to post
Share on other sites

Poznanik je tu budžu ubacio u f30. Brboće lepo,ima dve bombe u gepeku,za levi i desni izduv kao. A čini mi se da je ta stvarčica fabrički išla u m3/m4(f82),neka me neko ispravi ako grešim.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites

Au letos neka klincurija po gradu alfe dizelke gasirala, ne znam sta su cackali, al dobro su dimili i bas im se cuo blow off ili kako se vec zove. Al ni jedna se vise ne vozi, sve su ih prevrteli izgleda.

Link to post
Share on other sites

Ja se samo nadam da ce se stvarno pratiti ovaj zakon za izduve i da ce morati biti zadnji lonac jer ono zavijanje ja organski ne podnosim. Motor im na leru izbija plombu iz zuba pa kad mi fijuce stvarno se zapita covek zasto smo tako degradirali kao auto scena :D 

Link to post
Share on other sites

Na svakom tako malo cudno izgleda kao da su pomereni napred, ovde jos dodatno pojacava takav utisak sto je na 16". Udji na isti plac i vidi drugi e60, isto malo izgleda pomereno, ali je felna 18" pa je blaze. Ne znam iskreno zasto je to tako uradjeno, a mislim da je nekoliko mm u pitanju.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, dulebp said:

Na svakom tako malo cudno izgleda kao da su pomereni napred, ovde jos dodatno pojacava takav utisak sto je na 16". Udji na isti plac i vidi drugi e60, isto malo izgleda pomereno, ali je felna 18" pa je blaze. Ne znam iskreno zasto je to tako uradjeno, a mislim da je nekoliko mm u pitanju.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 

U pravu si skroz. Ima  i jedna caka uzmi natovari ga nazad on kad padne na visini taman dodje u centar tocak, kad se opruga sabije i legne malo. Kao ranije kola sto su imala camber pa kad ga opteretis ispravis ih tako slicno i ovde.

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Sale-Sombor said:

Mozda je tako zbog malih felni, ali izgleda stvarno kao da nesto nije ok... 

Ja kad sam gledao e60ke, isao da vidim jedan auto i covek ga dotera na 15 felnama, kad sam video dobro nisam povratio koliko je ruzan auto takav

 

Nemoguce je 15 na e60, imao sam vrlo kratko fabricke 16 na e60 i kociona celjust zguli tegove posle balansiranja, bukvalno ima milimetar razmaka od celjusti do felne, pa se vratio i vulkanizer stavio tegove malo drugacije tako da nisu kod celjusti, neverovatno skroz :) 

Nisam od onih lowridera sto se loze na prevelike felne, ali za e60 je realno minimum 17, a optimum 18, a 19 odlican izgled, ali tu vec trpi malo udobnost itd.

Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, geralt said:

 

Nemoguce je 15 na e60, imao sam vrlo kratko fabricke 16 na e60 i kociona celjust zguli tegove posle balansiranja, bukvalno ima milimetar razmaka od celjusti do felne, pa se vratio i vulkanizer stavio tegove malo drugacije tako da nisu kod celjusti, neverovatno skroz :) 

Nisam od onih lowridera sto se loze na prevelike felne, ali za e60 je realno minimum 17, a optimum 18, a 19 odlican izgled, ali tu vec trpi malo udobnost itd.

Da da, upravu si, hteo sam da napisem 16ke

Link to post
Share on other sites

Verovatno gledamo svi drugacije, ali jel realno da je e60 11000e, pa kakav god da je sa opremom jos 2.0d?

 

Ja bi dodao do 12,13 i kupio dobar primerak f10.

 

Jedino sto me novije nista od bmw e39 i e53 ne prži i nije interesantno, ako se stvore uslovi za g30 to je jedini sledeći bmw u garazi. Mozda e70, ali isključivo beli. 

Link to post
Share on other sites