Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo iz prve ruke informacije. Vozio f10 godinu dana i presao 45.000km, okacim ga na oglas i posle par dana javlja se lik nudi zamenu za Q5 s-line 2011 u mrtvom fulu. Auto stvarno lepo izgleda, ocuvan, proveren od strane servisera, odradjen mu veliki servis, kilometraza prava. Da ne duzim previse, odradimo posao, dogovorimo se dam mu f10 uz doplatu njegovu. Super je Q5 ko se vise vrti po gradu jer je visociji i kraci i to je sva njegova prednost. U svemu apsolutno je bmw 4 klase ispred, pocev od zavrsne obrade, menjaca, motora (doduse kod mene je bio novi sa 190hp). 532f9ce3cd37727d3a8b486b5c43c772.jpg

Sent from my SM-G975F using Tapatalk


Posto Q5? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Link to post
Share on other sites

Uvek ide boja enteriera za hand rest u sredini, to je verovatno menjano pa stavljeno crno. Mimo toga koza deluje da je u ok stanju, tj celokupan enterijer. Malo mi je sumnjiva cena, moguce da je havarisan pa popravljan...

Link to post
Share on other sites

Tabla tapaciri sve odgovara, cak ima i varijanta da je tabla takodje crna, to mi se uvek svidjalo kod ovih petica taj siri spektar kombinacija. Ja sam vidjao ovakvih brdo u servisu kod nas. Cak jednom i ona cigla boja koja je ubedljivo jedna od najlepsih

Link to post
Share on other sites
On 11/19/2020 at 4:39 PM, Stefan L. said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17166104/bmw-645-ci ko prati ove visoko turaz masine, bio je do pre 3 meseca 6000 na oglasu i nije mogao da se proda, iznenada prodat nekom drugom licu i sada je 6000e x2 

Neverovatno, lupio i ostao ziv!

Auto placen 7900e!

Vidim da si veliki znalac, onda samim tim i poznajes materiju a bogami i cenu delova. 

To znaci da je ulozeno bar 100e po tvojoj odokativnoj metodi. Zbog takvih internet majstora i poznavalaca BMW automobila, FORUM ne posecuju oni koji stvarno znaju.

645 je Moj i vracen u zivot! 

A ti Stefane L, pogledaj od kad sam ja clan da nekazem jedan od osnivaca prvog BMW CLUB SERBIA u Srbiji. Pogledaj malo postove i nauci nesto!

Veliki pozdrav od M LOOK a.

Link to post
Share on other sites

E sad sam ulazio na tvoj profil. 

Jbt, nema nikog od ljudi iz tog vremena, sta se desilo? 

Željkosrb, gruja, mikis38, casper i jos punooooo njih. 

 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, M look said:

Neverovatno, lupio i ostao ziv!

Auto placen 7900e!

Vidim da si veliki znalac, onda samim tim i poznajes materiju a bogami i cenu delova. 

To znaci da je ulozeno bar 100e po tvojoj odokativnoj metodi. Zbog takvih internet majstora i poznavalaca BMW automobila, FORUM ne posecuju oni koji stvarno znaju.

645 je Moj i vracen u zivot! 

A ti Stefane L, pogledaj od kad sam ja clan da nekazem jedan od osnivaca prvog BMW CLUB SERBIA u Srbiji. Pogledaj malo postove i nauci nesto!

Veliki pozdrav od M LOOK a.

izvini majstore, moguce da sam permutovao broj tablice ili slova na kraju, kako god gledala su ga dva ortaka taj koji je bio na olgasima, secam se da su rekli da je bio u losem stanju i cini mi se da je auto bio slikan pored neke perionice dal na Zvezdari ili tako negde ili na Lionu! Dugo se nesto prodavao.  

 

 

Link to post
Share on other sites

Svi spustaju samo ovi dizu...Mada je vjerovatno nalupana km...

 

I found this offer at mobile.de:

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=312735883&utm_source=com.apple.UIKit.activity.CopyToPasteboard&utm_medium=ios

 

BMW 520d Aut. Luxury Line

First Registration: 07/2015

Mileage: 824.593 km

Fuel Type: Diesel

 

Price: €8.600

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to post
Share on other sites