Recommended Posts

3 minutes ago, iwcham said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17338678/bmw-520


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ove felne prodaj odma ako slucajno kupis, posto su jedna od najlosije napravljenih kopija, pucaju kao staklo. Ja na njima ne bi vozio 5icu sanse nema

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

15 hours ago, Stefan L. said:

izvini majstore, moguce da sam permutovao broj tablice ili slova na kraju, kako god gledala su ga dva ortaka taj koji je bio na olgasima, secam se da su rekli da je bio u losem stanju i cini mi se da je auto bio slikan pored neke perionice dal na Zvezdari ili tako negde ili na Lionu! Dugo se nesto prodavao.  

 

 

Nisi ti nista permutovao!

Samo si bio slobodan u proceni vrednosti automobila i zaradi na istom.

Auto je placen 7900e a ulozeno 2200e! 

I dalje je najeftiniji u oglasima!

SADA SUGESTIJA MLADIM CLANOVIMA - MORATE MNOGO DA ZNATE DA BI KOMENTARISALI ODREDJENE OGLASE I NECIJE LJUBIMCE.

Link to post
Share on other sites
Svi spustaju samo ovi dizu...Mada je vjerovatno nalupana km...
 
I found this offer at mobile.de:
 
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=312735883&utm_source=com.apple.UIKit.activity.CopyToPasteboard&utm_medium=ios
 
BMW 520d Aut. Luxury Line
First Registration: 07/2015
Mileage: 824.593 km
Fuel Type: Diesel
 
Price: €8.600
 
 
Sent from my iPad using Tapatalk
Bas sinoc gledao,ovo ti je lazan oglas jer kad vidis najjeftiniji 2015 nemas ispod 13000e tamo jos stavio luxory sto svakako nije.
I ovog nadjoh sioc sa pravom kilometrazom sto zaci i n47 moze dosta da gura kad mu se oceebf385aee8aacb96bd8aab04ea0d30e42.jpg

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
On 11/30/2020 at 11:28 PM, Rocco77 said:

A zasto i jedan i drugi nemaju klapne iza bubrega,udarani ili nesto drugo?

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

Nema svaki e60 klapne, kao sto ih nema ni svaki e90 i f30.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, M look said:

Nisi ti nista permutovao!

Samo si bio slobodan u proceni vrednosti automobila i zaradi na istom.

Auto je placen 7900e a ulozeno 2200e! 

I dalje je najeftiniji u oglasima!

SADA SUGESTIJA MLADIM CLANOVIMA - MORATE MNOGO DA ZNATE DA BI KOMENTARISALI ODREDJENE OGLASE I NECIJE LJUBIMCE.

Covek je komentarisao oglas, kao sto svi ovde komenarisu oglase. Svaki ovde auto koji neko procenjuje i komentarise je neciji ljubimac. 

Edited by djukicc
Link to post
Share on other sites

Ja sam cak imao i situaciju uzivo da me covek pita kako mi to tako komentarisemo a nismo videli auto :D  Mislim ako je dobar auto prodace se, ovde se i sprdamo sa kicericama i takozvanim ricerima, zao mi je sto vecina prodavaca ne kapira da opisi i naslovi vredjaju inteligenciju vecine pogotovo na autima od preko 10 somica, kao i sto svaki ima uradjene kocnice a na pola odes jesu odradjene al pre 40k i jos mali milion takvih stvari. Pola oglasa je ono fazon kao da ce neko pogledati oglas i poslati pare i reci dostavi mi brzom postom auto, kao da nece doci do eventualnog susreta sa strankom koja ce uociti ili bezobrazluk u laznim informacijama ili ne poznavanju samog auta od strane prodavca. Dok nekima nije problem ni obraz gubiti za par K eura :) Po meni zdravije je sto se mi ovako posprdamo na forumu gde sigurno je neko bas iz toga i nasao dobar autic za sebe :)

Link to post
Share on other sites
Nema svaki e60 klapne, kao sto ih nema ni svaki e90 i f30.
Za e90 i f30 ne znam,ali za e60 mi jako cudno da nema svaki jer od 8 komada koji su mi u garazu ulazili i 4 sto smo ja i braca vozili svaki je imao sem jednog koji je bio udaren,a provjereno znam da kad ih nema zimi auto ne moze da postigne radnu temperaturu i pored oba nova termostata jos u Podgorici gdje zimi rijetko temperatura pada ispod 5° pa mogu mislit u hladnijim krajevima kako taj auto bez klapni radi i trosi

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

I meni se svidja dioda, smekerski mi je skroz.A dobar kosta ko dobar e60. A za tu lovu imas i a6 restajling. Lep izbor za 8-10 soma, bas autine, da budes na mukama sta ces.

A evo X5 za ljubitelje, deluje da je bomba

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17126222/bmw-x5-30?ref=search-normal&position_ref=3

Edited by dredger
Link to post
Share on other sites