Recommended Posts

2 hours ago, dredger said:

I meni se svidja dioda, smekerski mi je skroz.A dobar kosta ko dobar e60. A za tu lovu imas i a6 restajling. Lep izbor za 8-10 soma, bas autine, da budes na mukama sta ces.

A evo X5 za ljubitelje, deluje da je bomba

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17126222/bmw-x5-30?ref=search-normal&position_ref=3

samo u srbiji sto je auto stariji to je skuplji, van pameti brate. X5 2006 9000e sineeeeee, pa skuplji od Saletovog e60 bog te j xD 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

6 hours ago, dredger said:

I meni se svidja dioda, smekerski mi je skroz.A dobar kosta ko dobar e60. A za tu lovu imas i a6 restajling. Lep izbor za 8-10 soma, bas autine, da budes na mukama sta ces.

A evo X5 za ljubitelje, deluje da je bomba

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17126222/bmw-x5-30?ref=search-normal&position_ref=3

Brate kakav auto

Link to post
Share on other sites

Meni boja ova izuva kolko je dobra, uzivo tako brutalno izgleda da te natera uskladiti svoju garderobu pre ulaska :D  Uzivo sam imao priliku ovo videti na e46 m3 i bolesno dobro i sveze izgleda naravno ako je u dobrom stanju, ali ja bi ovo uzeo ko dva i dva :D

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Sale-Sombor said:

Meni je boja top, ali o ukusima ne vredi raspravljati 😀

jel realno da mu se sjebo displej na 165000 xD sav je prosaran mrtvim pixelima, al to je kvalitet ipak bog te xD Sale odma da menjas u kljuc! ide zima, trebace za te somborske puteve terenac, tj SUV :P

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Stefan L. said:

jel realno da mu se sjebo displej na 165000 xD sav je prosaran mrtvim pixelima, al to je kvalitet ipak bog te xD Sale odma da menjas u kljuc! ide zima, trebace za te somborske puteve terenac, tj SUV :P

Realno je za displey, to im je boljka kao i na e39

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, NikNS said:

Meni je i dalje sinonim za Stelvio kad je usao u ring u Top Gearu kao onaj offroad i kad je odma aktivirao Limp mode :D

Ahhahaha daaaa.

Inace Alfe i gremlini, tako i BMW, ja opet problem, moram kod majstora. 😂

Dakle ne mogu da utvrdim koje mi kocnice skripe, al ubijaju kao sirena kad se zaustavljam  😂 Zadnje rekoh nove brembro perforirane, al cini mi se da su prednje plocice potrosene i da nemaju veze s njima.

Cela ulica me gleda kad stajem na semafor. Prebacim u rikverc i idem malo, pa krenem napred, ne skripe narednih 10 min voznje. I sve tako 😮 Isto ujutru kad krenem ne cuje se nista prvih 10 min. Al eto, u rikverc koji metar pa opet napred, prestane 😂 
Da l glavi plocica, ne naleze dobro, ispada, istrosena?

Link to post
Share on other sites

Brembo cesto zna da skripi kao sto sam negde i napisao, bas mi je rekao drugar iz Euro Auta, tvrdje su od ATE-a i skripe i malo vise prasine bacaju. Tako da mozda kad su hladnije oce tako jedino je problem sto nikad neces zadnje ni zagrejati jer one samo pomazu prednjim haha [emoji38]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, dredger said:

Sto sad bez veze izgleda haj tek enterijer i rucni menjac. 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17285648/audi-a4?ref=featured-home2

da bas je krs... e bem te u dupe, nemoj da te provozam jednoo vece u bas tom hajteku bem li ti leb xD  ja se odusevio, drug ga pazario nema mesec dana, zloooo... 

nego kako se ti osecas od kako su ti digli S8 u paramparcad ? sacekusa jel

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, NikNS said:

Brembo cesto zna da skripi kao sto sam negde i napisao, bas mi je rekao drugar iz Euro Auta, tvrdje su od ATE-a i skripe i malo vise prasine bacaju. Tako da mozda kad su hladnije oce tako jedino je problem sto nikad neces zadnje ni zagrejati jer one samo pomazu prednjim haha emoji38.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne verujem iskreno da je do zagrevanja, ovo je arlaukanje a ne skripanje 😂 Ako podjem u rikveec pa opet napred i prestane verovatno je nesto drugo posredi. Bas me zanima.

Kakav je ovaj Audi A4 2017 ludilo totalno!!

Link to post
Share on other sites