Recommended Posts

6 hours ago, njegovawisost said:

Ahhahaha daaaa.

Inace Alfe i gremlini, tako i BMW, ja opet problem, moram kod majstora. 😂

Dakle ne mogu da utvrdim koje mi kocnice skripe, al ubijaju kao sirena kad se zaustavljam  😂 Zadnje rekoh nove brembro perforirane, al cini mi se da su prednje plocice potrosene i da nemaju veze s njima.

Cela ulica me gleda kad stajem na semafor. Prebacim u rikverc i idem malo, pa krenem napred, ne skripe narednih 10 min voznje. I sve tako 😮 Isto ujutru kad krenem ne cuje se nista prvih 10 min. Al eto, u rikverc koji metar pa opet napred, prestane 😂 
Da l glavi plocica, ne naleze dobro, ispada, istrosena?

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Italian_tuneup

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

10 hours ago, Stefan L. said:

da bas je krs... e bem te u dupe, nemoj da te provozam jednoo vece u bas tom hajteku bem li ti leb xD  ja se odusevio, drug ga pazario nema mesec dana, zloooo... 

nego kako se ti osecas od kako su ti digli S8 u paramparcad ? sacekusa jel

Ma kakva sacekusa, greska 😄

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Stefan L. said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17223573/audi-a8-42tdi?ref=search-normal&position_ref=18   donirajmo bratu dredu, preziveo 8 sacekusu, moramo neku blindu da mu nadjemo. Neku Somborsku :D

Ahahahaahaha....Gde je onaj nas drugar iz CG, sto njegov brat radi ubacivanja 1.9 tdi u A8? Da ga pitam jel moze da ucacka moj motor i menjac u ovu polupanu

Link to post
Share on other sites

Ma ja onako saljem linkove... U principu sam odustao do proleca... Hehe ce padnu cene malo sace nova godina. Ili Q5 ili 5ca, ipi kimi da smanji na 12.500 [emoji16]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

 

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, iwcham said:

Ma ja onako saljem linkove... U principu sam odustao do proleca... Hehe ce padnu cene malo sace nova godina. Ili Q5 ili 5ca

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

ja se razmisljam za Q5, probao sam ga par puta svidja mi se. A5 na steroidima xD 

Link to post
Share on other sites

jebiga koliko para toliko muzike, bilo ih je i sa kozom i sa velikim lcd u ove pare. Ako nikad nisi imao bmw, a pucas na seriju 5 ili tako neki, cisto da znas da je to i dalje skup auto za odrzavanje, ja sam ih imao 2, i benz i dizel preko 2000 kubika i svaki je skup, neka ti kaze sale iz sombora za njegov 2.0 posto je.

Ako nemas nesto sa strane da ulazes ne zaleci se moj savet. 

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites

Jedino je njesra ako ti se kod Audija 2.0 tdi zalomi onaj sto ima problem s uljnom pumpom. To da resis isto kosta ko lanac na bmw. Tih 2.0 tdi ima pun qrac varijanti, bkd, bkp, ni ne znam kako ide. Ali znam da jedno slovo tu ume da ti se usere u zivot. Tako da isti je djavo oko tih skupljih popravki.

Link to post
Share on other sites
Pa nije isto, uzmes seriju motora koji nema taj problem, kod bmw dizla od 2005 svaki ima lanac odmah za zamenu [emoji23]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk


Od 2008/9. [emoji6]

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Jedino je njesra ako ti se kod Audija 2.0 tdi zalomi onaj sto ima problem s uljnom pumpom. To da resis isto kosta ko lanac na bmw. Tih 2.0 tdi ima pun qrac varijanti, bkd, bkp, ni ne znam kako ide. Ali znam da jedno slovo tu ume da ti se usere u zivot. Tako da isti je djavo oko tih skupljih popravki.

ma to su price brate, nije to vise skupo kao sto je bilo. jedino sto je ostalo skupo je zamena lanca na 3.0 tdi, jeben posao. 

Link to post
Share on other sites
Jedino je njesra ako ti se kod Audija 2.0 tdi zalomi onaj sto ima problem s uljnom pumpom. To da resis isto kosta ko lanac na bmw. Tih 2.0 tdi ima pun qrac varijanti, bkd, bkp, ni ne znam kako ide. Ali znam da jedno slovo tu ume da ti se usere u zivot. Tako da isti je djavo oko tih skupljih popravki.

Znam ja, vozio sam skoro sve pd tdi. BMR je najgori, imao sam ga u Pasatu b6, Siemens dizne i uljna pumpa... Mada je uljna pumpa resena kod tog motora 2007g, a Siemens dizne su mi bile zamenjene za Continental, vw menjao za dzaba. :) Najbolji mi bio 1.9tdi 96kw u Fabiji vrs i 110kw u Golfu 4. Isli su ko mecave... Sigurno bi 5ca od 177kw isla slicno, ili taj motor u 320 bi tek bio mecava...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Link to post
Share on other sites