Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi zna li neko sta moze biti, desilo mi se da sam upalio auto (prvo paljenje taj dan, jutarnje na ovoj temp oko 0), normalno je sve bilo minut-dva koliko ga pustim na leru da odradi i onda je krenuo blago da se trese, obrtaji su mirovali tako da ne verujem da je do dizni ili necega sa motorom, mogu li biti nosaci motora gotovi? Posto se drugar ne javlja koji je hteo da ga kupi, hocu da ga cipujem i zadrzim jos neko vreme, pa sta jos prekontrolisati pred cipovanje? Povezivao sam ga pre mozda mesec dana na dijagnostiku i tu je sve bilo dobro, bez gresaka.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16759457/audi-q5-20-tdi
Plac koji ne bih preporucio. Odvratni su u komunikaciji. Pitao sam ih da li bi prodali auto za 12000e, covek mi rekao da auto nije vise na prodaju za mene i da se skinem sa oglasa. Ja mu kazem relax druze nisam ticoonudio 12000din, on poce da mi preti bukvalno [emoji23] da se upoznamo itd... Cccc...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, iwcham said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16759457/audi-q5-20-tdi
Plac koji ne bih preporucio. Odvratni su u komunikaciji. Pitao sam ih da li bi prodali auto za 12000e, covek mi rekao da auto nije vise na prodaju za mene i da se skinem sa oglasa. Ja mu kazem relax druze nisam ticoonudio 12000din, on poce da mi preti bukvalno emoji23.png da se upoznamo itd... Cccc...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

bolje uzmi saletov e60 ulozio decko nemas ulaganja

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, iwcham said:

Hehe mozda... Drzi i Sale cenu, ne zeza se... Zavoravio sam da napisem ima placa: Znaci Auto Centar Krug United Auto.. Za izbegavanje...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ma gde drzi, dovrsava covek bazen iza kuce treba hitno kinta. Nisi uporan brate! 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Stefan L. said:

ma gde drzi, dovrsava covek bazen iza kuce treba hitno kinta. Nisi uporan brate! 

Bazen je u planu ali tek sledece godine da se kopa, prvo kuca da se zavrs 😀

Sad bez sprdnje, moj auto kosta 10 000e ravno, ni jedan evrić ispod. Koga zanima sta je sve sredjeno i uradjeno moze da dobije info tacan u dinar i uz to dobije racune iz servisa gde je, sta i kada radjeno.  Iskreno mi se ne prodaje auto, ali ako neidje neko kome bi bas odgovarao, mozda bi se i oprostio od njega.

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, iwcham said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16759457/audi-q5-20-tdi
Plac koji ne bih preporucio. Odvratni su u komunikaciji. Pitao sam ih da li bi prodali auto za 12000e, covek mi rekao da auto nije vise na prodaju za mene i da se skinem sa oglasa. Ja mu kazem relax druze nisam ticoonudio 12000din, on poce da mi preti bukvalno emoji23.png da se upoznamo itd... Cccc...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Brate, cenjkanje uglavnom krene na licu mesta kad se auto pogleda uzivo. Ovako kad ih pitas telefonom, ispadas malo neozbiljan i lako ce te oterati u qrac. A mozda je uzivo auto kanturina, pa ti ne bi ni dao te pare za njega.  Moras da krenes uzivo da gledas kola i tek kad ih vidis 3-4 komada znaces otprilike koji valja, to na telefon je gubljenje vremena.

Link to post
Share on other sites