Recommended Posts

4 hours ago, Sale-Sombor said:

Bazen je u planu ali tek sledece godine da se kopa, prvo kuca da se zavrs 😀

Sad bez sprdnje, moj auto kosta 10 000e ravno, ni jedan evrić ispod. Koga zanima sta je sve sredjeno i uradjeno moze da dobije info tacan u dinar i uz to dobije racune iz servisa gde je, sta i kada radjeno.  Iskreno mi se ne prodaje auto, ali ako neidje neko kome bi bas odgovarao, mozda bi se i oprostio od njega.

jel u te pare mu dajes i jedan rezervni da ima xD 

dredger sale trazi 10 soma, morace sacekusa sa a8 da radi po SO.

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic


Ovaj auto prodaje drugar od mog drugara... slao mi je drugar slike i snimke auta, mnogo mi je sumnjiv bio. Fale mu mrežice oko maglenki i još neke stavke. Reko fala, nisam zainteresovan za ovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Indorile said:

Skidanje cene preko telefona je najveca moguca ciganija, plus uvek ti sto hoce nize preko telefona kada dodju uzivo spustaju cenu opet.

Apsolutno tacno.

Cenim da im je logika, ako je toliko spustio na prvu loptu preko telefona, onda ce uzivo jos da spusti, nemam drugog objasnjenja.

Jednom sam tako spustio 1000e preko telefona, auto odlican u svakom smislu, jedino sto je imao tragova od kamencica po prednjem braniku i haubi, kaze kupac da ne moze on to tako voziti, da mora to ofarbati, da mu spustim 200e za to, bas me iznervirao, jer smo navodno dogovorili cenu, a on dosao samo da pregleda auto da vidi jel kupuje ili odustaje.

Kazem moze 200e nize od prvobitne cene, pa trazi dalje mane, za sve sto nadjes spustam bez problema. A on u cudu, pa zar se nismo dogovorili 1000e da spustim.

Takodje mrzim kad sam zainteresovan za neki automobil, gde je naglaseno da cena nije fiksna, a prodavac (ili preprodavac) kaze moze eto 50-100e za srecu, pa mislim se bre stavi onda lepo fiksna cena i 50-100e nize. Pritom ne ocekujem sad da spusti nesto nenormalno.

Link to post
Share on other sites
54 minutes ago, Miki_BMW said:


Ovaj auto prodaje drugar od mog drugara... slao mi je drugar slike i snimke auta, mnogo mi je sumnjiv bio. Fale mu mrežice oko maglenki i još neke stavke. Reko fala, nisam zainteresovan za ovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

E60 je lepsi kad nije u paketu, samo da ima ova konfor sedista i m57

Link to post
Share on other sites
39 minutes ago, geralt said:

Apsolutno tacno.

Cenim da im je logika, ako je toliko spustio na prvu loptu preko telefona, onda ce uzivo jos da spusti, nemam drugog objasnjenja.

Jednom sam tako spustio 1000e preko telefona, auto odlican u svakom smislu, jedino sto je imao tragova od kamencica po prednjem braniku i haubi, kaze kupac da ne moze on to tako voziti, da mora to ofarbati, da mu spustim 200e za to, bas me iznervirao, jer smo navodno dogovorili cenu, a on dosao samo da pregleda auto da vidi jel kupuje ili odustaje.

Kazem moze 200e nize od prvobitne cene, pa trazi dalje mane, za sve sto nadjes spustam bez problema. A on u cudu, pa zar se nismo dogovorili 1000e da spustim.

Takodje mrzim kad sam zainteresovan za neki automobil, gde je naglaseno da cena nije fiksna, a prodavac (ili preprodavac) kaze moze eto 50-100e za srecu, pa mislim se bre stavi onda lepo fiksna cena i 50-100e nize. Pritom ne ocekujem sad da spusti nesto nenormalno.

mentalitet naseg naroda je jako jako cudan sto se tice oglasa i cena realnih u skladu sa samim trzistem. Bolje da ne komentarisem.

Link to post
Share on other sites

morao sam da stavljam po 2000e ispod realne cene svojih kola da bi me neko pozvao, a onda kada vide da je jeftiniji od ostalih misle STA MU JE, jel dobar, sto je tako jeftin, idi bre u kur. Ne mozes da objasnis ljudima. Velika je razlika jel hoces nesto da prodas ili da prodajes. 

Link to post
Share on other sites

A nije vam palo na pamet da ako neko treba da putuje par stotina km, odmah pita za cenu da ne poteze put i troskove za dzabe?

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, GrujaBG said:

A nije vam palo na pamet da ako neko treba da putuje par stotina km, odmah pita za cenu da ne poteze put i troskove za dzabe?

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока
 

Neozbiljno je, cenjkas se, tj. pogadjas cenu po kojoj ces mozda pogledati automobil, sto ti ne znaci nista dok ne vidis auto uzivo.

Evo u petak smo drugar i ja izgubili 6 sati put-povratak da pogledamo jedan x3 f25 za njega, na slikama i po prici sve perfektno, uzivo 2 mane, cuje se turbina da zvizdi (prodavac agresivno tvrdi da je to normalno, i da nije turbina vec da zvizdi interkuler ili neki vakuum :D ), takodje pored jednog fara ima zazor 20ak mm, mozes prst gurnuti, osim toga u voznji sve odlicno i ostalo stanje odlicno.

Ali eto i za  taj zazor prodavac tvrdi da je normalno i da nikada nije havarisan, ima originalne farove koliko sam video, ali opet imao je neko naslanjanje, sitnije cukanje sigurno.

 

@Stefan L. Kakav je taj plac stars, gledao sam par puta neke oglase za bmw, ali retko koji automobil ima servisnu istoriju koliko vidim, pa me je to odbijalo.

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, geralt said:

Neozbiljno je, cenjkas se, tj. pogadjas cenu po kojoj ces mozda pogledati automobil, sto ti ne znaci nista dok ne vidis auto uzivo.

Evo u petak smo drugar i ja izgubili 6 sati put-povratak da pogledamo jedan x3 f25 za njega, na slikama i po prici sve perfektno, uzivo 2 mane, cuje se turbina da zvizdi (prodavac agresivno tvrdi da je to normalno, i da nije turbina vec da zvizdi interkuler ili neki vakuum :D ), takodje pored jednog fara ima zazor 20ak mm, mozes prst gurnuti, osim toga u voznji sve odlicno i ostalo stanje odlicno.

Ali eto i za  taj zazor prodavac tvrdi da je normalno i da nikada nije havarisan, ima originalne farove koliko sam video, ali opet imao je neko naslanjanje, sitnije cukanje sigurno.

 

@Stefan L. Kakav je taj plac stars, gledao sam par puta neke oglase za bmw, ali retko koji automobil ima servisnu istoriju koliko vidim, pa me je to odbijalo.

sve swiss uglavnom :) jako dobra stanja auta. 

Link to post
Share on other sites
Neozbiljno je, cenjkas se, tj. pogadjas cenu po kojoj ces mozda pogledati automobil, sto ti ne znaci nista dok ne vidis auto uzivo.

Evo u petak smo drugar i ja izgubili 6 sati put-povratak da pogledamo jedan x3 f25 za njega, na slikama i po prici sve perfektno, uzivo 2 mane, cuje se turbina da zvizdi (prodavac agresivno tvrdi da je to normalno, i da nije turbina vec da zvizdi interkuler ili neki vakuum [emoji3] ), takodje pored jednog fara ima zazor 20ak mm, mozes prst gurnuti, osim toga u voznji sve odlicno i ostalo stanje odlicno.

Ali eto i za  taj zazor prodavac tvrdi da je normalno i da nikada nije havarisan, ima originalne farove koliko sam video, ali opet imao je neko naslanjanje, sitnije cukanje sigurno.

 

[mention=32537]Stefan L.[/mention] Kakav je taj plac stars, gledao sam par puta neke oglase za bmw, ali retko koji automobil ima servisnu istoriju koliko vidim, pa me je to odbijalo.

Apsolutno nije neozbiljno.

 

Pozovem, lepo kazem sta i kako, ako je njegova krajnja cena visa od moje maksimalne, zahvalim se ne trosim sebi i drugom vreme. Dzaba da gledam auto ako jednostavno ne zelim toliko da platim.

 

Tako sam radio za svaki auto koji sam van Bg isao da gledam, i nikad problem.

 

Tj problem je bilo stanje tih kola, al to je druga prica.

 

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Sto je neozbiljno cenkati se preko telefona... Auto je 250km od mene, tako da... Na kraju, ja sam se malo ljutio kada se cenjkaju sa mnom kad naoisem recimo FIXNO. Ljudi opet zovu i pitaju za zadnju cenu ili nude manje... Sada sam srecan i kad se neko interesuje, pa tako kako se SVI oonasaju prema meni kao prodavcu, ponasam se i ja kao kupac... Ja tamo ne bih ni biciklu kupio... Ko zna sta prodaju kad se onako ponasaju. Dno dna..

Kad mi neko preko telefona kaze zadnja cena ta i ta, uzivo nikad ne spusam vise.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, legendica said:

Po cemu si zakljucio da je pakovan brate, cisto informativno? 

Nema restfoot, volan nije M paket org, vec M sport, sto znaci nema one kvrzice sa unutrasnje strane, lajsne oko stakala ofarbane ili prelepljene sedista obicna nema kadica. Ovo svi koji se iole razumeju u bembare znaju. :)  Sale okaci decku da pogleda pravi M paket. 

Link to post
Share on other sites