Recommended Posts

Nema restfoot, volan nije M paket org, vec M sport, sto znaci nema one kvrzice sa unutrasnje strane, lajsne oko stakala ofarbane ili prelepljene sedista obicna nema kadica. Ovo svi koji se iole razumeju u bembare znaju. [emoji4]  Sale okaci decku da pogleda pravi M paket. 
Ovaj auto je definitivno pakovan,ali imas modela koji su izasli samo sa branicima taj nivo opreme se zove aerodynamic paket,do skoro se prodavao jedan u Pg gledali ga za druga samo branici i unutra m volan ostalo nista i po vinu pise za branike aerodynamic package

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosle godine ja naidjem na ovakve prevarante, a ucini mi se na polovnim da sam video auto sa sajta. Zovem ja br sa oglasa, kaze covek stize auto za par dana. Ja ga zovem opet za par dana, kaze on neki problem oko transporta, drz-ne daj. Prodje opet par dana, ja mu kazem, brate, znam celu pricu oko auta, znam sa kog je sajta. Tek kaze taj tip, ajoooj brate moj, ajooj muke moje ala su me izjebali 😅😅😅  Znaci stvarno ima budala koje legnu na rudu.

Link to post
Share on other sites

Naleteo na sajt, neobavesten, neupucen i ajd.. ili je stvarno toliko lud da misli da postoje ljudi koji poklanjaju automobile, ali bukvalno poklanjaju po ovim cenama...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ljudi, zvuci neverovatno, ali znam coveka koji je verovatno preko slicnog sajata kupio auto od 40.000eur i uplatio... naravno ni pari ni auto nikad nije video

Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, Golub said:

Ljudi, zvuci neverovatno, ali znam coveka koji je verovatno preko slicnog sajata kupio auto od 40.000eur i uplatio... naravno ni pari ni auto nikad nije video

Cestitaj mu u moje ime, svaka cast

 

Koliko moze biti glup ili bogat da bi tako kupovao bilo sta, da uplatis pare ne znas kome i za nesto sto nikad uzivo nisi video.

Link to post
Share on other sites

Ja ne znam sto mi s foruma ne napravimo ovakav sajt. Imamo IT-jevce da nam naprave, nek stave samo e60 u M paketu (za takav auto odma imamo i kupca). Prakticno imamo zatvoren krug 😅

Link to post
Share on other sites
Ja ne znam sto mi s foruma ne napravimo ovakav sajt. Imamo IT-jevce da nam naprave, nek stave samo e60 u M paketu (za takav auto odma imamo i kupca). Prakticno imamo zatvoren krug [emoji28]
Za koliko bi ga dali?[emoji3]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, iwcham said:

Bas ga videh sekundu pre nego sto si postovao... Tesko da je ta km. Ne izgleda mi bas skroz nov.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ne verujem da bi se Radulovic zajebavao sa kilometrazom. Ali brate, 12 soma je bas nerealna cena. Preterali su.

Link to post
Share on other sites

Jebi ga, ali koliko kosta f10 koza automatik sa 100k km... U svakom slucaju, model je 2004, i cena je nerealna.... Max 10000e, pa da mu da covek i 500e preko jer se auto ne propusta za 500e... Ali ovo je [emoji2957]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Link to post
Share on other sites

Jel imao e60 sa novom verzijom iDrive-a? Jbg, jaca cena, ali ako je sve kako pise, onda i vredi, samo ne na nasem trzistu. Mozda sam spominjao skoro da je burazer u FR, f10 2011o u m-pack sa 80.000km prodao za 22.000€, telefon se uzario od poziva. Tamo ljudi gledaju stanje i km auta, godinu manje vise. Ivde je najbitnije da bude sto mladji, da ima opremu dobru, ali je nebitno koliko je presao.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Mislim da bi ga dali za 10.000eur, samo treba otici kod njih a ne preko telefona, i ako ne daju za 10.000eur, moze se dogovoriti sa njima tipa jedan besplatan servis i slicne pogodnosti

Link to post
Share on other sites