Recommended Posts

106k km [emoji51] Ne znam na sta su mislili kad su rekli da je nesto budzeno?!

700e nema za lanac trosak i za menjac verovatno ne treba nista na ovoj km, to je odmah 1000e manji trosak u odnosu na auto sa 200+ k

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da vredi tu cifru ako ces ga voziti makar 3 godine recimo, ustedeces sigurno razliku, mozda cak i vise od toga.

Trzisna i upotrebna vrednost se vrlo cesto mogu razlikovati.

Npr. da uzmes solidan e60 2008 sa 200.000km i da ulozis 2.000e u njega, digao si mu upotrebnu vrednost znacajno, daleko vise nego trzisnu.

Mozes uloziti 2.000e u dobar primerak sa 200.000km bez problema, evo npr. 700-800e set novih continentalki sa felnama, 700e svi lanci, klizaci, spaneri i lancanici, 300e servis automatika, jos par stotki negde i eto 2.000e u odlican auto bez problema.

A i sanse su vece da neces imati nekih kvarova karakteristicnih za 200.000+ km.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, iwcham said:

106k km emoji51.png Ne znam na sta su mislili kad su rekli da je nesto budzeno?!

700e nema za lanac trosak i za menjac verovatno ne treba nista na ovoj km, to je odmah 1000e manji trosak u odnosu na auto sa 200+ k

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

 

Pa jel.farban taj branik? Kao da je farban. 

Link to post
Share on other sites
Mislim da vredi tu cifru ako ces ga voziti makar 3 godine recimo, ustedeces sigurno razliku, mozda cak i vise od toga.
Trzisna i upotrebna vrednost se vrlo cesto mogu razlikovati.
Npr. da uzmes solidan e60 2008 sa 200.000km i da ulozis 2.000e u njega, digao si mu upotrebnu vrednost znacajno, daleko vise nego trzisnu.
Mozes uloziti 2.000e u dobar primerak sa 200.000km bez problema, evo npr. 700-800e set novih continentalki sa felnama, 700e svi lanci, klizaci, spaneri i lancanici, 300e servis automatika, jos par stotki negde i eto 2.000e u odlican auto bez problema.
A i sanse su vece da neces imati nekih kvarova karakteristicnih za 200.000+ km.

Bio bi kod mene i vise od 3god. jer bi prelazio po max 10000km godisnje, verovatno ne ni toliko, pa bi mi bilo zao posle i da ga prodajem hehe...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Link to post
Share on other sites
7 hours ago, dredger said:

Pa jel.farban taj branik? Kao da je farban. 

branik je radjen i lose uradjen, boja se bas nikako ne gadja po meni a i losa priprema cim se ovako uljustio. Sto se tice 

km moguce je da je prava, sedista su mu u dosta dobrom stanju, nisu izlizana izgledaju kao da je pegla presla preko njih. Samo po meni je mnogo para. 9000e je ok prica ako su pravi km. Ipak nije ni pravi M pak. 

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites

Ovo nase skart trsite i muljavine i vracanje km nas je upropastilo, sustinski utuklo u mozak.

Pa koliko bi hteli da kosta BMW petica sa 100k predjenih? 100, bre....na stranu da li je to tacno, ali pretpostavimo da jeste.

Al nema masazu 16.prsljena, cvrc....a i grebnut branik, lele, begaj.

Link to post
Share on other sites

Ne ceni se. Nazalost. I onda kupi covek ovaj auto za 11500e i prodaje ga za dve god. U isti kos sa lesevima za duolo manje para nego sto ga je kupio... [emoji17]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

osecam da je vlasnik tog belog neko u sklopu Radulovic grupe i podigao cenu na kontu imena samog servisa. Kao verovace narod da je to TOP! 

Ja mislim da je uzet u zamenu staro za novo, racunali ga 10. Stavio je cenu 12, skinuce na 11, zaradice 1000 eura i to je to. Mozda ne ode za kes, ali naletece neko sa kredit ili lizing varijantom. Inace po meni vizuelno Saletov lepse izgleda bez ikakve zajebancije. 

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, dredger said:

Ja mislim da je uzet u zamenu staro za novo, racunali ga 10. Stavio je cenu 12, skinuce na 11, zaradice 1000 eura i to je to. Mozda ne ode za kes, ali naletece neko sa kredit ili lizing varijantom. Inace po meni vizuelno Saletov lepse izgleda bez ikakve zajebancije. 

uzeli ga u 7.5 8, tako rade kuce, osisaju te ko ovcu. 

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, iwcham said:

Od mene imaju ponudu na 11k na koju ne reaguju emoji16.png Otici cu da ga pogledam posle nove, ako se ne proda...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

 

ti si car xD ponude unapred xaxaxa, a ono les neki teski

Link to post
Share on other sites

I zato je les? To + farban branik?

Alo ljudi, koliko samo ima prepravki na forumskim kolima koje radimo da bi nama nasi ljubimci bili lepsi, i sad ih to odjednom cini lesevima?


Auto treba pogledati, pa onda suditi, a ta ekspertsma vestacenja sa slika imaju smisla samo kada se jasno vidi ofucanost.

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Dzojstik za navigaciju je sa novog modela, a sam sistem je stari model. Uz ovaj sistwm ide starictip dzojstika koji je veci i komplet siv, i nema ovoliko tastera okolo.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Dzojstik za navigaciju je sa novog modela, a sam sistem je stari model. Uz ovaj sistwm ide starictip dzojstika koji je veci i komplet siv, i nema ovoliko tastera okolo.

Ako su to ubudzili tesko da su mogli da povezu da sve radi. A ako je original sve, nema sanse da se CD taster izgulio na 100k km

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

 

 

Aaa kapiram o cemu pricas, jesi siguran? Ovaj recimo ima stari jdzojstik a veliki displej?

c2d2f59293a483872c20cbf6dcc3df1e.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites

Nema veze veliki displej, pogledaj kako izgleda interfejs, on je od starog modela, vidi se na jednoj slici kako izgleda meni, a dzojstik jeste išao uz novi.

E sad, ne znam da li je možda bila neka prelazna serija sa kombinacijom,  ili je prosto zamenjeno, imaš teme po stranim forumima na temu kako zameniti.

Link to post
Share on other sites