Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko sam ja procitao CCC je prva generacija do 2007, a od 2008 svi imaju CIC [emoji848] Znaci nesto ovde ne stima...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Ok razjasnio sam malo :) Boga mi velika je razlika izmedju ccc i cic


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Link to post
Share on other sites

Te cudne kombimacije uvek postoje, mislim da se takva kola ne konfigurisu nego budu na popustu kod dilera, skoro sam gledao e90 koji ima od da kazem redjih stvari veliku navigaciju, full kozna sedista, kuku, a nema tempomat recimo

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ja sam citao odavno da je to bukvalno isti motor kao ovi jaci, samo detuned...isti u srafce, sve identicno... Bilo je odsvno, ne zna da li je trojka bila u pitanju, ali u sv. slucaju bmw motori te generacije

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Link to post
Share on other sites
Какав је тај од 116 понија,је ли у основи исти сваки тај Н47?

Svi su oni 2.0 motori, samo softverski smanjena snaga... koliko sam pratio ove čip tjunere, ove poznate, kažu da se bez problema diže na 184ks, kao 320d. Jer je on i napravljen sa tom konjažom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

Svi 2,0 motori su isti ko sto je ista kineska felna i original bmw felna.

Isto izgleda do detalja, al nije isto.

Al sve sto se procita na internetu je istina....pa i ovo moje.

Uzivajte, isto je, a oni su glupi, pa uvaljuju isti motor sa drugacijom mapom koji lako mozes da promenis.

Link to post
Share on other sites
Svi 2,0 motori su isti ko sto je ista kineska felna i original bmw felna.
Isto izgleda do detalja, al nije isto.
Al sve sto se procita na internetu je istina....pa i ovo moje.
Uzivajte, isto je, a oni su glupi, pa uvaljuju isti motor sa drugacijom mapom koji lako mozes da promenis.

Evo primera radi uzeću aute za belgijsko tržište, za koje je poznato da je smanjena snaga. Ja nešto ne verujem da oni razvijaju druge komponente za motore samo za to tržište da bi dobili manju snagu iz istog motora. Logičnije mi je da samo softverski smanje snagu, npr smanje pritisak turba i količinu protoka dizni ili šta se već radi. To je neko moje mišljenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

Za ta kola da jer je to samo za odredjeno trziste zbog njihovih troskova osiguranja itd, tu cenim da jeste lakse da samo softverski izmene.

Ali da cela paleta motora sa razlicitim snagama bude bazirana samo na softveru mi ne bas i ne ide...

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites