Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 hours ago, Stefan L. said:

Имају два? :) Не рече нам како си задовољан са А 5? и тим фамозним 2.оТФСи мотором,на њега кукају мало више као на Н47 🙄

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Glisa said:

Имају два? :) Не рече нам како си задовољан са А 5? и тим фамозним 2.оТФСи мотором,на њега кукају мало више као на Н47 🙄

mora da kukaju na nekog groba, ja sam prezadovoljan.

Link to post
Share on other sites

Ne znam u kojoj temi je neko pitao za "Car vertikal" aplikaciju. Ja sam danas iz dosade proverio svoj auto, mogu reci da je za cenu od 1800din izvestaj smesan. Mislim dobio sam neke osnovne informacije, ali nosta specijalno, uglavnom najbitnije koliko vidim kod njih je predjena kilometraza.

Link to post
Share on other sites

Pa sad kad pogledam izvestaj, realno je da tako nesto vredi od 200 do 500din maks.

Ono od konkretnih informacija koje sam dobio za svoj auto je da je 2011 uvezen u Belgiju iz Nemacke. U Belgiji je prolazio redovno tehnicki pregled i poslednji je u 11 mesecu 2015 god kada je imao 146 535km na satu. 

Link to post
Share on other sites

Previše su počeli da reklamiraju taj sajt i baš zbog toga sam pitao da li je neko sa foruma probao. Ovakve informacije iz prve ruke su najbolje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Sale-Sombor said:

Pa sad kad pogledam izvestaj, realno je da tako nesto vredi od 200 do 500din maks.

Ono od konkretnih informacija koje sam dobio za svoj auto je da je 2011 uvezen u Belgiju iz Nemacke. U Belgiji je prolazio redovno tehnicki pregled i poslednji je u 11 mesecu 2015 god kada je imao 146 535km na satu. 

ma kretenski sajt skroz. 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Sale-Sombor said:

Pa sad kad pogledam izvestaj, realno je da tako nesto vredi od 200 do 500din maks.

Ono od konkretnih informacija koje sam dobio za svoj auto je da je 2011 uvezen u Belgiju iz Nemacke. U Belgiji je prolazio redovno tehnicki pregled i poslednji je u 11 mesecu 2015 god kada je imao 146 535km na satu. 

jel si proveravao do sad da li ti je prava km i kolika ti je trenutno na satu ? meni su dva bmwa imala pravu km, ostalo jok. audi mi je sa pravom na svu srecu. Trenutno 218444 

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
On 1/3/2021 at 7:41 PM, Stefan L. said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17489442/audi-a8-30-tdi-quattro?ref=search-normal&position_ref=9 jedan lep urdan swiss a8. Izgleda da sam sve blizi ovoj ladji, moram samo naci dobar odrzavan i da je cena normalna. 

Ima i onaj sivi iz CH sa dubokom maskom, isto je po pičci. Inace ti modeli A8 ili su top ili su bas raskantani, nema sredine. E, a zamisli da ja ubacim audi smrti u car vertical, ubio bi sajt. 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, dredger said:

Ima i onaj sivi iz CH sa dubokom maskom, isto je po pičci. Inace ti modeli A8 ili su top ili su bas raskantani, nema sredine. E, a zamisli da ja ubacim audi smrti u car vertical, ubio bi sajt. 

xaxaxaxaxaxaxxax sigurno da bi!

Link to post
Share on other sites

Audiju sam treci vlasnik, imam dokumentacije o njemu kolko hoces. Prvi vlasnik iz Panceva, pa moj drugar koji radi kod tog coveka i sad ja. Zato sam ga i uzeo iako ima preko 600k na satu, odrzavan je dosta dobro. Ide on, sve ok, al jel verujete da mu je kvaka na vratima umorna, a ne drugi delovi. Ali zilav je to auto, ne predaje se. 

Link to post
Share on other sites