Recommended Posts

55 minutes ago, dredger said:

Audiju sam treci vlasnik, imam dokumentacije o njemu kolko hoces. Prvi vlasnik iz Panceva, pa moj drugar koji radi kod tog coveka i sad ja. Zato sam ga i uzeo iako ima preko 600k na satu, odrzavan je dosta dobro. Ide on, sve ok, al jel verujete da mu je kvaka na vratima umorna, a ne drugi delovi. Ali zilav je to auto, ne predaje se. 

brate i ti bi bio umoran da imas 600 soma na satu xD

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Stefan L. said:

Dobra 7ica, bas lepa. Jedino mi se kod njih ne svidja sto su mnogo detalja u enterijeru stavljali u sivoj boji, mislim da bi mnogo bilo lepse u crnoj. Tipa rucice za zmigavce itd

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Imao sam ih ja, samo 17ke i 5x120/5x114 su bile, kopije nove u kutiji. Prodao ih na brzinu

Link to post
Share on other sites
On 1/5/2021 at 12:05 PM, dredger said:

Audiju sam treci vlasnik, imam dokumentacije o njemu kolko hoces. Prvi vlasnik iz Panceva, pa moj drugar koji radi kod tog coveka i sad ja. Zato sam ga i uzeo iako ima preko 600k na satu, odrzavan je dosta dobro. Ide on, sve ok, al jel verujete da mu je kvaka na vratima umorna, a ne drugi delovi. Ali zilav je to auto, ne predaje se. 

Ti si bar uzeo auto od nekog koga znaš, ja pre par godina uzeo Hondu Accord kupe 2002  sa plinom sa 550000 na satu bez ikakve istorije, posle u amss saznam da ima plin od 180000,auto radio kao sat, motor po majstoru nije bio otvaran, ja ga prodao sa 600,čovek ga i dalje vozi, nabio 800000 i dalje se čujemo, nije nista radio na njemu, troši mu manje od pola litre ulja na 1000km i tera ga muški. 

Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, 600 said:

Ti si bar uzeo auto od nekog koga znaš, ja pre par godina uzeo Hondu Accord kupe 2002  sa plinom sa 550000 na satu bez ikakve istorije, posle u amss saznam da ima plin od 180000,auto radio kao sat, motor po majstoru nije bio otvaran, ja ga prodao sa 600,čovek ga i dalje vozi, nabio 800000 i dalje se čujemo, nije nista radio na njemu, troši mu manje od pola litre ulja na 1000km i tera ga muški. 

Jel verujes da ni kod mene motor pipnut nije, potrosi do 1l ulja na 10.000km.

 

15 minutes ago, Stefan L. said:

dredger kad ide u shoping vozila sa svojim a8, automatski mu svi daju auto upola cene xD useru seod straha

Audi kvatro mafija 😅😅😅

E, ali A4 imam, ne A8.

Link to post
Share on other sites