Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

32 minutes ago, filip11314 said:

Ko još to proverava na tehničkom? :D

Obično bleji auto pola sata na valjcima dok ovi iz tehničkog međusobno ćaskaju i pričaju o teorijama zavere sa Balkan Info-a. :D:D

 

Bernard Ljubas i Vladimir Lalic ih uspavaju :D

Link to post
Share on other sites
Ko još to proverava na tehničkom? [emoji3]

Obično bleji auto pola sata na valjcima dok ovi iz tehničkog međusobno ćaskaju i pričaju o teorijama zavere sa Balkan Info-a. [emoji3][emoji3]

Kod mene su tehnicki pregledi bukvalno te vrste. Odeš, slikaju ti auto, nikakva provera brojeva šasije ili motora, a kamoli izduva i kočnica. Ja kupio auto prošle godine, ne znam da li mu se poklapa broj motora sa papirima jer niko to nije ni gledao., a uredno prolazi tehnički pregled. [emoji3]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, hermes said:

Kako disk uopste moze biti ovalan?

Dobos i ovalnost, ajde i moze....a kojom tehnikom to proveravaju, da mi je znati....debilizam.

pa kao kriv, kad kocis pa kao malo secka. A pritom su mi gurali sondu u izduv ali to mogu da mi duvaju auto ima sve sto treba nista nije petljano. Broj motora i sasije, gledali dal nesto curi ispod menjaca i motora, i tu su mi ga poduvali ahhhaha. inace tehnicki arena expres kod bg arene, zgrada kit komerca

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

pa kao kriv, kad kocis pa kao malo secka. A pritom su mi gurali sondu u izduv ali to mogu da mi duvaju auto ima sve sto treba nista nije petljano. Broj motora i sasije, gledali dal nesto curi ispod menjaca i motora, i tu su mi ga poduvali ahhhaha. inace tehnicki arena expres kod bg arene, zgrada kit komerca

Знаш како се каже,Ауди има велики гепек да би у њега могло да стане доста уља за мотор 😁 Не цури то ништа испод све нестаје полакооо 

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites

Ako je takav kakav je opis, itekako vredi.

Skoro sam uzeo e90 lci, pre toga sam ih se nagledao, da se ovaj prodavao tada uzeo bih ga na 1, iako nisam hteo ni automatik ni x drive.

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
30 minutes ago, kami said:

Pa koliko bi prodavali Vas e90 lci u m paketu?emoji3.png

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 

moj koji nije bio ristajl a isto je bio m fabricki, dakle oprema je klonirana kao u tom sa oglasa od komse i dao sam ga za 7500 a trazio sam 8000. ipak nije bio ristajl, 2007 godina. nisam imao x drive, tako da verujem da ce ovaj dobiti izmedju 9 i 9.5. 

Link to post
Share on other sites
moj koji nije bio ristajl a isto je bio m fabricki, dakle oprema je klonirana kao u tom sa oglasa od komse i dao sam ga za 7500 a trazio sam 8000. ipak nije bio ristajl, 2007 godina. nisam imao x drive, tako da verujem da ce ovaj dobiti izmedju 9 i 9.5. 
Pa ja sam misljenja da ovaj vredi i vise od 2000 u odnosu na pre lci, jos kazete da je dobar, znate vlasnika. U moru krševa na oglasu koji su presli pola milke, bar, ovakav vredi i vise od 10, samo je pitanje ko sta hoce da kupi. Bas me danas zove drugar, drugarica gledala e87lci 2007 u Bg. 180.000 na satu, a proverim ga, 280.000 imao pre 3 godine.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, kami said:

Pa koliko bi prodavali Vas e90 lci u m paketu?emoji3.png

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 

auto e90 M paket je izuzetno lep auto, jos kada je ovako crn kida. sa lepim tockom topic. Samo ja se nikad ne bih vracao na taj auto pored e60ice, ne svidja mi se sto je tvrd za nase ulice, drnda ceo. Sminka je, ali i hoce da hvata koroz. 

 

43 minutes ago, Djoksa530i said:

Pa to sa multitronicom ne vredi ni 7 tako da je lova spremna 😆

pun oglas ovih 2.7 i 3.0 u te pare xD ono 2007 fazon xaxa

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites