Recommended Posts

Nema dobar e90 LCI za manje od toga. Govorim za 320d 184ks limo + da je fina oprema.

 

Kapiram da na e90 mislis, f90 je van te price

 

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, somi92 said:

Jbt ljudi, petica f10 karavan ima na oglasima za 9k... KAKO?! Koliko je placen taj auto preko ako se doda porez, carina, prevoz, zarada uvoznika, zarada prodavca...?

Sigurno ima razloga, nemoj da misliš da ti neko daje ispod realne cene - znaju dileri tačno koliko šta košta i zašto.

My guess: zato što je možda bio žešće udaran pa sklepan i/ili km 500k+, ima gomilu stvari da se utegne (makar ovde prodavac govorio nov, nov) pa ćeš morati da se ispružiš još barem 2-3k kako bi auto održao u iole voznom stanju u narednih 6-12 meseci itd. A originalni delovi za F10 nisu baš jeftini. Pritom BMW karavan je nešto nepoželjniji i jeftinji... 

I kao što neko reče, preko se kupuje u paketu, dobija se bolja cena... a možda je taj išao kao "kantice i lopartice" uz glavnu robu, jer iz nekog razloga tamo preko nije mogao da se proda - na primer nikako ne može napolju da prođe test izduvnih gasova bez da se u njega tamo uloži par somića, pa ga niko tamo neće...

Edited by Sigtran
Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Glisa said:

Ф90 је скуп за 8.500 све преко тога је смешно,мени је Ауди диода две  класесе испред Ф90...има се преко лепих Ф31 за 10к

Taj Audi dioda ima enterijer iz 2000ih godina, plastičan i jadan totalno. Kad sam sedeo u A6 (dupli stopovi, dioda) i A5 totalno sam se razočarao u izgled i kvalitet enterijera. Baš zaostalo izgleda, čak mi i dobro napakovan E46 daleko lepše izgleda od tih audija. Ovaj u E90 i liči na nešto iako nije baš ni on sjajan. f31 za 10k može samo kanturina da bude. :D

Ovaj f31 ako nije prešao 400k ubij me. :D Silna oprema a manuelna klima....

Edited by filip11314
Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, filip11314 said:

Taj Audi dioda ima enterijer iz 2000ih godina, plastičan i jadan totalno. Kad sam sedeo u A6 (dupli stopovi, dioda) i A5 totalno sam se razočarao u izgled i kvalitet enterijera. Baš zaostalo izgleda, čak mi i dobro napakovan E46 daleko lepše izgleda od tih audija. Ovaj u E90 i liči na nešto iako nije baš ni on sjajan. f31 za 10k može samo kanturina da bude. :D

Ovaj f31 ako nije prešao 400k ubij me. :D Silna oprema a manuelna klima....

Коне има Ауди а брат му Е91,Ауди већи пространији унутар 2хS седишта са алкантаром,много лепше и квалитетниеј изгледа од Е91! Ф31 може да се нађе одличан преко ко чека и има некога да му дотера,пртаим већ неколиак месеца била су два три одлична 😉https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=315583614&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelGroupId=21&minFirstRegistrationDate=2013-01-01&pageNumber=21&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&searchId=0015a5c7-7b2a-1205-fd9d-7980911eb0af

Link to post
Share on other sites
Ajd mudrost jedna
E91 top stanje tek uvezen iz swiss 2005 god 2.0d 120kw
Nemam zamerku na auto, oprema osrednja. Kolko bi u kesu mogao da se proda? 
Trojke nisam upucen, skoro pa nikako, jos lubenicar, nemam predstavu, jel to zanimljivo za prodaju? 
Karavan tesko preko 4500e,skoro sam jednome mijenjao sijalice za Ae auto bez ijedne greske neregistrovan 3700e na oglase veli niko ga nije zvao
Mladji mi brat ima 330xd 2008 registrovan jos 11mjeseci 5000e kesa bi ga dao samo ga zovu likovi za komp sa golf mk4/5 i a6 3.0tdi[emoji1787][emoji1787]

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Stefan L. said:

 Kad lisica ne može dohvatiti grožđe, ona kaže da je nezrelo.. 

kakva autina..

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17547986/audi-a8-w12?ref=search-normal&position_ref=5

 

Jos samo da je sive boje 😀

Kakav je ovo prevoz bio 2001 god kad je bio nov, j***m ti sunce. Mada i sad je vrhunski

Link to post
Share on other sites
Mnogo lep, ali E38 mi izgleda mnogo svezije i lepse od A8 i S klase iz tog doba
E38 dosta sportskije i agresivnije izgleda,D2 tehnoloski napredniji i puno brzi,S klasa preudobna i trunku kvalitetnija,imao sam priliku sva 3 da vozim i iskreno da biram izmedju njih nebi mogao odlucit koji da uzmem[emoji2]

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Rocco77 said:

E38 dosta sportskije i agresivnije izgleda,D2 tehnoloski napredniji i puno brzi,S klasa preudobna i trunku kvalitetnija,imao sam priliku sva 3 da vozim i iskreno da biram izmedju njih nebi mogao odlucit koji da uzmememoji2.png

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

sve na mestu. S klasa mi se iznutra ne svidja, oni prekidaci... kao da sam usao u neki stari mercedes. Sto se udobnosti tice tu je negde sa A8 cini mi se :) 

Sto se tice izgleda lepi su jedan i drugi, mislim na D2 i E38, ne mooze da se kaze da je neki ruzan, to su ipak auta te generacije kojii kada su se pojavili ostavili uverljiv potpis. Dredger najbolje zna. 

Link to post
Share on other sites

Malo ih je tesko i porediti jer se razmimoilaze, npr e38 e w220 imaju razliku od oko 4-5 god koliko se Mecka kasnije pojavila, i sad jbg sa kojim porediti?

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, GrujaBG said:

Malo ih je tesko i porediti jer se razmimoilaze, npr e38 e w220 imaju razliku od oko 4-5 god koliko se Mecka kasnije pojavila, i sad jbg sa kojim porediti?

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока
 

a ne moze ni sa slonom jer stariji je opet par godina :) ali da kazemo da je to to. slon iz 91 e38 iz 94 a8 dal 95 ili 96

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites
34 minutes ago, Djoksa530i said:

Audi je uvek “kasnio” i kupio fore od drugih konkurenata, ne samo A8 nego i A6 uvek izadje godinu - dve kasnije od merca i bmw-a , jedinih pravih premijuma 😜

rece covek ponosni vlasnik A3 2019 S line x3 HA HA xD gde si okasnjeni :P 

Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Stefan L. said:

Kakva kicerica brate, katastrofa.

A imam osecaj da kad ukucas br sasije izlazi 420d sport. 😂

Link to post
Share on other sites