Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

20 hours ago, Stefan L. said:

sve na mestu. S klasa mi se iznutra ne svidja, oni prekidaci... kao da sam usao u neki stari mercedes. Sto se udobnosti tice tu je negde sa A8 cini mi se :) 

Sto se tice izgleda lepi su jedan i drugi, mislim na D2 i E38, ne mooze da se kaze da je neki ruzan, to su ipak auta te generacije kojii kada su se pojavili ostavili uverljiv potpis. Dredger najbolje zna. 

😅 

Link to post
Share on other sites

Treba voditi racuna i sa njima, ne sa agencijom nego amerima, drugar uvezo Dodge Ram jos davno, eno peglaju ga non stop na tehnickim za neke homologacije, blende tamo vamo a delova prakticno da nema. Jedino se moze naci egzoticna bembara sa nekim zanimljivim motorom pa da se vredi cimati al ovako njihova kola kod nas i nisu vala neka sreca za voziti :D 

Link to post
Share on other sites

Hitno... drugaru na BMW e91 se zaglavila vozačeva vrata, otključavanje radi, nisu zamrzla, medjutim ne mogu ni spolja ni iznutra da se otvore. Ne mogu da se skinu tapaciri dok su vrata zatvorena, da se vidi u čemu je problem. Kako otvoriti ta vrata, zna li neko možda?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ne mogu vozila iz usa u srbiju zbog homologacije sasije za njihovo trziste. Bila je fora da se uveze u nemacku pa urade homologacije i registruje tamo pa da se uveze kod nas, al' i to corak kolko sam cuo jer nasi gledaju samo broj sasije, vide USA i ne mere.

Link to post
Share on other sites

Ali fun fact tetka ima Chevrolet Malibu 2015 u SRB na US table, dve godine nije bila ovde sela u auto otisla do grada zaustave je murjaci, dala njihovu licnu oni gledaju one tablice tablice gledaju njih i dovidjenja prijatno, kasnije upitom drugara saznam da tada nisu mogli da provere us table a verujem da ni dan danas ne mogu. Bitno je samo imati papire njihove da bi se mogao voziti.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Miki_BMW said:

Hitno... drugaru na BMW e91 se zaglavila vozačeva vrata, otključavanje radi, nisu zamrzla, medjutim ne mogu ni spolja ni iznutra da se otvore. Ne mogu da se skinu tapaciri dok su vrata zatvorena, da se vidi u čemu je problem. Kako otvoriti ta vrata, zna li neko možda?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Citam po netu svi pominju neke aktuatore za otvaranje vrata a navodno je cesto problem u osiguracima, treba naci koji osigurac je zaduzen za to pa je resenje staviti veci osigurac... Bas je skromno diskutovanje o ovom problemu ako resite podeli sa nama sta raditi...

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Miki_BMW said:

Hitno... drugaru na BMW e91 se zaglavila vozačeva vrata, otključavanje radi, nisu zamrzla, medjutim ne mogu ni spolja ni iznutra da se otvore. Ne mogu da se skinu tapaciri dok su vrata zatvorena, da se vidi u čemu je problem. Kako otvoriti ta vrata, zna li neko možda?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nema srece, meni se to desilo isto, vozaceva vrata na 530d pre 5 godina. 

Sreca sto mi najbolji drugar ima auto elektricarski servis, i sto je bio uporan dok nije uspeo iznutra da ga otvori. 

Inace se razvaljuje tapacir. Crkla mu je brava koja je elektricna i ovo je bilo na e39, a na e91 moze biti ili isto ili malo komplikovanije. 

 

Uglavnom nek sedne i nek drka bravu iznutra dok ne bude resila da otkljuca. Il da lomi tapacir od gore, i napravice uzas. 

Link to post
Share on other sites