Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, hermes said:

Sve ljude možes lagati neko vreme. Neke ljude možes lagati sve vreme. Ali ne mozes lagati sve ljude sve vreme.

 

 

Kako izvikan auto, kad se pod tim imenom proizvodi više od 45 godina....da je loš ili izvikan, ne bi se prodavao, pa bi promenili ime bar.

Druga je stvar da li ti se sviđa ili ne.

 

Mislio sam na tu verziju Golfa 1 benzinca u verziji 1.1/1.3. 

A to da ima tradiciju popularnosti koja traje 45 godina niko ne spori iako Golf u svim verzijama ne nudi nista toliko konkretnije i bolje u odnosu na druge hatchback modele, narocito one Evropske.

Link to post
Share on other sites

@dredger brate, juce sretnem neku bakutu, komsinica iz sela.

I prica o svemu i svacemu, izmedju ostalog, pomenu zena aute. Ona i pokojni suprug ziveli ceo zivot u Germaniji, oboje vozili opel rekorde oko 1980godiste, on 2200,ona 1900ccm. Oba bila mint stanje. Kad je stari umro pre 2 godine, ona proda oba auta i juce mi kaze da je dobila po 50e za oba?!?! 

Ja kad nisam umro na licu mesta, kaze dosli ganci i ponudili joj 100e za oba. I jos je obrlate i kupe kamion mercedes 608 (isto matori iz 80ih) za par hiljada dinara..... 

Tuga..... 

Link to post
Share on other sites

Jel neko skidao airbag sa volana bez skidanja klema sa akumulatora? Mnogo po stranim forumima pisu kako to mora da se odradi, ali ima i onih koji to rade i bez skidanja klema... Slao bih uskoro volan na presvlačenje, medjutim, skoro mi je ključ gubio kod posto sam skidao kleme, jer je CAS modul sjeban i elektroničar mi je rekao da će mi uvek gubiti kod ako izgubi struju. Ako skinem kleme zbog airbaga, ocekuje me jos jedno putešestvije na šlepu kod elektroničara.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Elvir said:

Po meni je ovo bio jako izvikan auto. Imao sam onu 1.3 verziju i uvek je imao neki problem. Stalno neko drkanje oko karburatora, dovoda goriva. Cak i menjane karike. Posle sam stavio karburator od Zastave. Jednom mu je ladno ispao navoj svecice iz glave tokom voznje. Trulio je haos. Imao sam utisak da prve verzije Zastave 101 iz 70 tih godina uopste nije bio toliko inferiorniji auto od Golfa pogotovo kada je motor u pitanju.

Na kraju je bio toliko truo, da mu je ispala leva viljuska iz lezista. Prodao na otpad za neke smesne pare.

A jbg, tvoj je da izvines bio kanta. Moj je bio beo, 1.3 benz, imao siber, al onaj sto se tad ugradjivao, sto se seko krov pa se ubacivao stakleni siber, volan od gti, troje vrata. Felne imao celicne od bmw e21, stojale mu do jaja, ja ih jos sredio imao masku s diplim farovima okruglim, fabricku. Isao je 180 kad oces. Jedino me jednom ostavio i to zbog totalno zacepljenog filtera za gorivo. Taj je stalno u rezervi bio, to mi je bio prvi auto.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Miki_BMW said:

Jel neko skidao airbag sa volana bez skidanja klema sa akumulatora? Mnogo po stranim forumima pisu kako to mora da se odradi, ali ima i onih koji to rade i bez skidanja klema... Slao bih uskoro volan na presvlačenje, medjutim, skoro mi je ključ gubio kod posto sam skidao kleme, jer je CAS modul sjeban i elektroničar mi je rekao da će mi uvek gubiti kod ako izgubi struju. Ako skinem kleme zbog airbaga, ocekuje me jos jedno putešestvije na šlepu kod elektroničara.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam par puta skidao volane, svaki put sam skidao kleme, tako su me savetovali. Tad si siguran 100%.

@miksa Ma laze baba, nema sanse da ih dala za 100 eura,.

Edited by dredger
Link to post
Share on other sites

Ma znam brate da svi savetuju da se skinu kleme, ali citam neki i da su skidali i sa klemama na akumulatoru, ali ja imam faj problem s kodom, pa zato pitam moze li i bez skidanja klemi...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

koje zlo je krocilo na beogradkse ulice, bukvalno seje strah.. stari neki pontiak crveni, nisam siguran dal je trans am ili tako neki, ali nije firebird sto posto, znaci cuje se sablasno. Svi bmwi i audiji u garazi u strahu xD 

vidjen u pozeskoj

Link to post
Share on other sites
20 hours ago, njegovawisost said:

Vlažni san svakog mladog bosanca😃

Najbolji auto na svetu, Golf dvica, po godištu trica.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Sale-Sombor said:

Kakvi su motori 2.5 benzin u e90 sa 218ks?

Arcimo u kuci svi E90 3.0 vec 7 godina, nista mu ne mozemo. Jednom u tih 7 godina stavljen novi kais i remenice i nov anlaser i to je to...

 

Link to post
Share on other sites