Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

6 hours ago, marko84 said:

Misliš M70 AB2?
M72 sa preklopnim kundakom je AB1.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 

Slabo se ja razumem u oruzje, samo to znanje iz vojske. Pa duzio sam sa rasklopivim kindakom, sad koja je ti bolje znas. Jako ozbiljna puska, jedino to bih voleo da imam, pistolji me nesto ne greju. 

Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, Miki_BMW said:

E30 Mtech 1 - vrh primerak

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17742620/bmw-320-320i


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odlicno izgleda kocka. Ali kakav to covek stavi klimu, a ne stavi el podizace. Tako je bilo i kod nas na e34. Teski klot, samo klima od opreme.

Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Indorile said:

Realno bolje uzeti nekog lesonija za 500 i za 7500 ga napravis po svojoj meri.

Tek je ta solucija neisplativa i rizična. Jedino ako nemas svoj prostor za rad, svoj aparat, svoje alate..i naravno umeće. Ili makar nekog jako bliskog tebi i kome mozes da verujes. Jedino ga tako možeš tako raditi po svojoj meri. 

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Desmo said:

Na osnovu opisa u glavi sam kreirao fotorobot tipa koji je oglasio prodaju i siguran sam da ima 95% slicnosti sa tim gospodinom.

Link to post
Share on other sites

adbcaef4c5c563b66d706bdbb842ec2a.jpg
8504087948eef18377287f5a30f54e53.jpg

Uslužni oglas za drugara

Na prodaju felne za e90, mislim da je style 187, 17” sa letnjim gumama, dve gume kao nove. Cena 170€.
PM ili na broj 0652228687


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
On 2/22/2021 at 3:43 PM, Stefan L. said:

ova bela kocka je lepa, ali mislim da je crvena nekako originalnija sto sam kacio, sta znam. Vise sam ljubitelj kupea nego limoa. Kocka pogotovo :)

Kocka samo šestak, samo kupe, samo mt2,  Takvu cu da spakujem. Felne bbs falcare, imam ceo auto u glavi vec dugo.

Link to post
Share on other sites

al su bahati ovi u porse beograd ada, traze mi za suvozacev suncobran sa ogledalom 100e, jbm im sve. na moju glupost sam slomio ogledalo i sada moram ceo panel promeniti jer je audi tako napravio caku da se ne moze samo ogledalo menjati nego mora sve u pm. ne moze da se izvadi ram sa ogledalom ccccc. nema cim je nesto M ili S line mora da kosta, te je u crnoj boji te je S line te ima struju za osvetlenje mrsssss

Link to post
Share on other sites

Kupi kacket i ogledalce, drzi u kaseti. Kad suvozacu sija sunce daj mu kacket, kad kurve hoce da se pogledaju, ti smekerski otvoris kasetu i das joj ogledalo 😅. Pa joj uvalis prstenac, kao, jao izvini, morao sam da kocim naglo 😅😅😅, s line felna jbg, da se ne iskrivi. A kurve znaju sta je S line pa se nece ni ljutiti. Eto, brat ti ustedeo 100 eura.

Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, dredger said:

Kupi kacket i ogledalce, drzi u kaseti. Kad suvozacu sija sunce daj mu kacket, kad kurve hoce da se pogledaju, ti smekerski otvoris kasetu i das joj ogledalo 😅. Pa joj uvalis prstenac, kao, jao izvini, morao sam da kocim naglo 😅😅😅, s line felna jbg, da se ne iskrivi. A kurve znaju sta je S line pa se nece ni ljutiti. Eto, brat ti ustedeo 100 eura.

haha a sad mi nadji kod ovih tvojih sto seku auta povoljno ipak jedan suncobrancic ili cu biti malko nervozan na ove kurve sto rade u audiju :D 

Link to post
Share on other sites
19 hours ago, Stefan L. said:

haha a sad mi nadji kod ovih tvojih sto seku auta povoljno ipak jedan suncobrancic ili cu biti malko nervozan na ove kurve sto rade u audiju :D 

I na BMW-u se menja ceo panel sa ogledalom.

http://bmwfans.info/parts-catalog/F10/Europe/523i-N52N/feb2011/browse/vehicle_trim/sun_visors/

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Vozim vec nekih 8 godina, nisam imao kola sa multimedijom/ekranom i ni u jednom trenutku mi to nije zatrebalo. Kontam da se navikne covek kad jednom proba... Dovoljno mi je da imam aux/bt za muziku i to je to 😂 

Samo su mi bitni tempomat, grejaci u sedistima i automatska klima.

Link to post
Share on other sites