Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima naravno.

1. Imas usa papire, vozis na njih.

2. Imas EU papire, uvezes ga u nemacku, tamo odradis tuv i sve sto treba, pa ga uvezes u srb.

3. Kobajone.

4. Imas domace papire i kucas sasiju/motor.

Edited by Indorile
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Indorile said:

Ima naravno.

1. Imas usa papire, vozis na njih.

2. Imas EU papire, uvezes ga u nemacku, tamo odradis tuv i sve sto treba, pa ga uvezes u srb.

3. Kobajone.

4. Imas domace papire i kucas sasiju/motor.

NIšta od ovoga nije opcija za onoliku cenu tih kola.

 

Ranije je mogla fora da se uveze negde u EU ili CH i onda uvoz u SRB, ali koliko sam čuo to ne može već duže vreme.

Link to post
Share on other sites

@Stefan L.Brate patio sam za tvojim pisanjem par meseci...

Od kad su updejtovali forum nisam mogao da se ulogujem, jos uvek ima bug pa nemoze regulare... 

 

Nego sta se vozi sada, sta valja, sta nevalja, otvaraj nam oči? 

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Indorile said:

Ima naravno.

1. Imas usa papire, vozis na njih.

2. Imas EU papire, uvezes ga u nemacku, tamo odradis tuv i sve sto treba, pa ga uvezes u srb.

3. Kobajone.

4. Imas domace papire i kucas sasiju/motor.

5. Kupis bugarski pasoš

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, miksa said:

@Stefan L.Brate patio sam za tvojim pisanjem par meseci...

Od kad su updejtovali forum nisam mogao da se ulogujem, jos uvek ima bug pa nemoze regulare... 

 

Nego sta se vozi sada, sta valja, sta nevalja, otvaraj nam oči? 

de si brateeee, a pa nije me bilo neko vreme, nesto sam zatajio. Ne znam ni sam zasto. Mozda jer sam promenio brend pa malo kao da iskuliram xD ali volim oba tako da opet sam tu. 

A5 trenutno tfsi, vec godinu i 3  meseca, da kucnem bas me lepo sluzi, nisam imao nikakve intervencije sem redovnog servisa i zadnjih diskova i plocica. automatik je tako da gspodarim ovim beogradskim ulicama :)

kad budes zalazio u bg javi se. Ono jednom si bio ali ja nisam bio u mogucnosti da blejim, dal sam bio bolestan ili tako nesto ne mogu se setiti. 

Na oglasima ima sve i svasta, i dalje mi se svidjaju neka stara auta, malo sam sludjen u poslednjih par dana u vezi kupovine sledeceg auta, previse informacija puca mi glava. Sta ima kod teebe, kako te slusa dzip ? 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Sale-Sombor said:

Kakva limuzina, kakva oprema, preozbiljan auto

ne bih smeo da kupim tako neki 4.4d, usro bi se xD tu sta god da manjka boli glava. 3.0d prihvatljiv, jos da je ta oprema pucaa

Link to post
Share on other sites

inace na rstu ima neki film nee znam mu ime, i ne znam dal je serija neka u pitanju. Ali u periodu od 12 do 01h nocu ima neki M5 E39, bas ga ono gaze, na zalost neslavno je zavrsio. Mnogo je lep. Saznajte nekako koji je film u pitanju, ima mnogo scena sa njim. 

Link to post
Share on other sites

E38 i e39 nisam video dobar ne secam se, a oni toboz vaze za kvalitet u odnosu na e60/65 itd.

Vreme nikome ne prasta.



Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
On 3/7/2021 at 3:19 PM, geralt said:

E38 i e39 nisam video dobar ne secam se, a oni toboz vaze za kvalitet u odnosu na e60/65 itd.

Vreme nikome ne prasta.



Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока
 

glanz nov auto plac je imao dobar 540i metalik zelen, neka prelepa boja, znaci istera oci koliko dobro izgleda taj auto u toj boji. Ali je prodat ima vec dosta vremena. sve fabrika. jedan far mu doduse bio u nekom maleru, izgoreo iznutra.

e38 samo od transportera Marka iz Pinosave, sve ostalo je uglavnom cirkus. 

e39 sam probao u m paketu od Alena Ademovica pevaca, i dan danas mogu da kazem da iskreniju osobu za prodaju nisam sreo, toliko iskren ja nemam reci, kad mi covek kaze ama bas sve. Jedan od retkih da je rekao da je slupao auto ali ga je i popravio, nista nije krio iako se tesko moglo to primetiti jer je previse dobro odradjeno. Ja ga nisam na kraju kupio jer sam ipak prelomio da bih neki auto novijeg datuma. Inace sve preporuke, bio je u pitanju plavi 530d sa tablicama na kraju XX sa NBG-a. Posle sam probao od jos jednog lika sa NBGA sivi pravi M paket takodje, on je cak hteo da ucini da ga da na par dana da se proba pa da mu se javi :D car.... Milan se zove, znam da je u poslu sa bit coinima debelo. posle se castio SL-500tkom 2008 2009. 

Ali iskreno ne bih mogao da menjam e60 za e39, da imam oba moze, ali ovako zamena tesko. Em mator, em demode, nemojte se ljutiti ali covek tezi da uvek kupi nesto novije i bolje, ja sam se starih bmwa barem navozao ali nikada se ne bih vracao na staro osim ako nije neka exkluziva da me radi tako neko vozilo. 

Ja razumem da neko nema kinte za bolje pa vozi to sto mora ili ne vozi, ali ne treba pljuvati po necemu sto je svakako bolje, novije.. itd :)

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

glanz nov auto plac je imao dobar 540i metalik zelen, neka prelepa boja, znaci istera oci koliko dobro izgleda taj auto u toj boji. Ali je prodat ima vec dosta vremena. sve fabrika. jedan far mu doduse bio u nekom maleru, izgoreo iznutra.

e38 samo od transportera Marka iz Pinosave, sve ostalo je uglavnom cirkus. 

e39 sam probao u m paketu od Alena Ademovica pevaca, i dan danas mogu da kazem da iskreniju osobu za prodaju nisam sreo, toliko iskren ja nemam reci, kad mi covek kaze ama bas sve. Jedan od retkih da je rekao da je slupao auto ali ga je i popravio, nista nije krio iako se tesko moglo to primetiti jer je previse dobro odradjeno. Ja ga nisam na kraju kupio jer sam ipak prelomio da bih neki auto novijeg datuma. Inace sve preporuke, bio je u pitanju plavi 530d sa tablicama na kraju XX sa NBG-a. Posle sam probao od jos jednog lika sa NBGA sivi pravi M paket takodje, on je cak hteo da ucini da ga da na par dana da se proba pa da mu se javi :D car.... Milan se zove, znam da je u poslu sa bit coinima debelo. posle se castio SL-500tkom 2008 2009. 

Ali iskreno ne bih mogao da menjam e60 za e39, da imam oba moze, ali ovako zamena tesko. Em mator, em demode, nemojte se ljutiti ali covek tezi da uvek kupi nesto novije i bolje, ja sam se starih bmwa barem navozao ali nikada se ne bih vracao na staro osim ako nije neka exkluziva da me radi tako neko vozilo. 

Ja razumem da neko nema kinte za bolje pa vozi to sto mora ili ne vozi, ali ne treba pljuvati po necemu sto je svakako bolje, novije.. itd :)

Сада си ставио прст у око многима којима је Е46 врх ауто индустрије и ту је крај заједно са Е39 :)

Link to post
Share on other sites

Nije, što, e90 i 60 imaju mnogo bolji lim od 46 i 39. Mehanizacija je ok M47, 54, 57. Jedino što je e60 ili ga mrziš ili ti se svidja. Ja ga nisam voleo al sad mi je ok, kazu da je auto van svog vremena i da ce biti lepsi kako vreme prolazi. Nisam filozof, tako sam procitao negde.

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17756405/mercedes-benz-cls-55-amg-asma-shark-ii?ref=search-normal&position_ref=6

ovo je recimo umetnik, prodavao se godinama za za 10-11k na oglasima i sada je 20k bog te jebo xD

15 minutes ago, Desmo said:

Nije, što, e90 i 60 imaju mnogo bolji lim od 46 i 39. Mehanizacija je ok M47, 54, 57. Jedino što je e60 ili ga mrziš ili ti se svidja. Ja ga nisam voleo al sad mi je ok, kazu da je auto van svog vremena i da ce biti lepsi kako vreme prolazi. Nisam filozof, tako sam procitao negde.

meni se e90 nikad nije svidjao, znaci od nazad mi je uzasan ali ajde kupio sam ga u M varijatni pa kao moze da prodje, al opet mi se gadio od nazad. Dok E60  drevni kineski zmaj mi se svidjao i od napred i otpozadi. Izvalio sam nesto kod ljudi, drugova svojih, oni koji su imali e90 a nikad e60 pljuju po e60 i kris bangelu kako je unakazio tu seriju, kako to ne lici na bmw itd, a meni je e60 stvarno lepsi od e90, o udobnosti da ne pricam, iako su razlicita klasa automobila ali stvarno se oseti. Jedino sto je e60 veci stres za voznju, sve mu nesto zapisti, onaj zvuk kad te odsece u kolima ihhh dok kod e90 slabo to nesto.  

Link to post
Share on other sites

secam se kad sam trebao da uzmem sedmicu e65 ristajling, jos drugar jedan kojii se lozi na tajauto mi rece jedan dan kao to ako kupis ima da ti se klanjam kad god te vidim ti si boggg, dodje dan da mu kazem da cu da ga kupim a on, ma koji ce ti to k***c, to je demode voze kompleksasi,, matoro.... idi bre reko u k pa ti si mi ga hvalio sta sad odjednom ti ne valja auto. boze kakav bilmez

Link to post
Share on other sites